Każdy jest do czegoś stworzony
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Deal życia
Nie znoszę kleszczy
To musiało być męczące
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2020, 23:01
wiecie co różni ten czołg od tych dziewczyn?
człog jest prawdziwy
Odpisz
26 maja 2020, 23:06
@snajpercat: this is so sad
Odpisz
31 lipca 2021, 00:09
@ArbuzWmeloniku: ic hepi
Odpisz
26 maja 2020, 00:30
Odpisz
25 maja 2020, 18:42
ciężki wybór suzuki jest najbardziej pociągająca aczkolwiek nie lubię być dominowany tylko dominuję
Odpisz
25 maja 2020, 17:27
Wybieram suzuki bo ma zakolanówki
Odpisz
21 maja 2020, 18:22
Wybieram suzuki jimmy
Odpisz
25 maja 2020, 17:27
@Fnafpuppet: Jimny*
Odpisz
21 maja 2020, 17:24
Tymczasem Suzuki:
"Brrrrr wrrrruummm"
Odpisz
21 maja 2020, 17:28
Wrrrrrm wrrm *błoto robi chlup*
Odpisz
25 maja 2020, 10:30
Jakie brzydkie to Suzuki. Stare Jimmy było fajne
Odpisz
25 maja 2020, 10:31
No stare jimny było ładniejsze
Odpisz
25 maja 2020, 10:29
Mmm...War Thunder. Jak ktoś chce pograć to zapraszam (Samoloty do 9.0, czołgi do około 3.0)
Odpisz
24 maja 2020, 21:38
Jaki był oryginał
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 23:31
Znalazłem tylko takie ale przynajmniej można zobaczyć bez tłumaczenia
Odpisz
24 maja 2020, 23:34
@conect12345: ja jestem Robert
a tak nie wyglądam
tylko gorzej
Odpisz
24 maja 2020, 23:38
jeszcze coś takiego znalazłem
Odpisz
24 maja 2020, 23:35
Suzuki? Gówniany samochód to jest więc w tych sprawach pewnie też
Odpisz
Edytowano - 24 maja 2020, 21:36
bycie zdominowanym i uleglym to nie praktycznie to samo?
Odpisz
24 maja 2020, 21:56
@Crln_7: W oryginale 3 chce, byś był delikatny
Odpisz
24 maja 2020, 22:20
@Landark: No właśnie to tłumaczenie to takie meh
Odpisz
24 maja 2020, 22:50
@Landark: to zmienia postać rzeszy
Odpisz
24 maja 2020, 22:55
@Crln_7: a ja to sobie przetłumaczyłam jako:
-dominowana- ale nie będzie uległa od samego początku, tylko trzeba jej pokazać, kto rządzi.
-uległa- od początku uległa, nie będzie walczyć o to kto ma rządzić.
Odpisz
24 maja 2020, 23:03
@Hiholatek: no spoko, ale żeby być zdominowanym trzeba w końcu uledz, więc schodzi do tego samego
Odpisz
24 maja 2020, 23:00
Wybieram A7V.
Odpisz
24 maja 2020, 21:53
Tymczasem po drugiej stronie frontu
Odpisz
24 maja 2020, 22:51
@seba27113: "Matko boska, gówno ożyło!"
Odpisz
24 maja 2020, 21:12
It's not that I like you, b-baka, you idiot!
F##k you, idiot!
Odpisz
24 maja 2020, 21:03
Decyzja jest chyba prosta ?
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2020, 19:12
Zboczony czołg, co on wyprawia tą lufą
Odpisz
21 maja 2020, 19:37
@Tajnyifajny: grzeszne czyny
Odpisz
21 maja 2020, 19:38
@lalaluja: Hanaki była gw**cona przez 5 dni przez POTĘŻNY CZOŁG
Odpisz