Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Nie znoszę kleszczy
Przyszłość jest piękna
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2022, 18:22
Odkop
Odpisz
22 grudnia 2019, 18:28
xd
Odpisz
1 lipca 2011, 10:57
jak chcecie dyskutować to nie w komentarzach i racja, każdy myśli inaczej i każdy może mieć własne zdanie, tak jak i poczucie humoru, a co do obrazka to 5/5 i do ulu
Odpisz
1 lipca 2011, 11:47
@darcus: masz rację i się podpisuję. Dyskusje gdzie indziej moi drodzy! A obrazek Nawet nawet 4/5 ;)
Odpisz
2 lipca 2011, 12:03
@Pozeraczka_Zelkow_xD: dyskutije się np. na ringu. xD
Odpisz
12 listopada 2017, 17:31
@darcus: nie spodziewales sie odpowiedzi do komentarza z przed szesciu lat
Odpisz
3 sierpnia 2018, 10:12
@SmierdziszKupom: i cyk odpowiedź po roku
Odpisz
1 lipca 2011, 12:57
wow, dopiero mają ogień i już powodują pożary...ach ta ewolucja.....
Odpisz
10 grudnia 2013, 17:18
@Nick1234: Tak bo ogień to człowiek wymyślił i przed człowiekiem to już W OGÓLE ognia nie było ani pożarów tak?
Odpisz
15 sierpnia 2011, 17:04
to po***ne bo nawet ognia niema
Odpisz
3 lipca 2011, 12:10
hah 5/5
Odpisz
2 lipca 2011, 14:55
fajne
Odpisz
2 lipca 2011, 13:55
paint skillz -1
Odpisz
2 lipca 2011, 12:04
fajne :D
Odpisz
1 lipca 2011, 09:57
hahahaha! 5/5 i do ulu, a ty saviola to jesteś pewnie kolejny zielony, idź bo jest zbiórka w greenpeace
Odpisz
1 lipca 2011, 10:01
Zgazdam się saviolę nic nie śmieszy
Odpisz
1 lipca 2011, 10:16
kolejny zielony? Bo co?
Bo nie śmieszy mnie to co Ciebie? Wybacz, każdy ma inne poczucie humoru a to że mnie to nie śmieszy nie znaczy że możesz wyjeżdżać z greenpeace'em....
Odpisz
1 lipca 2011, 10:18
Nic nie śmieszy? W ogóle mnie nie znasz a piszesz że nic mnie nie śmieszy.... To że większość obrazków na tym serwisie jest moim zdaniem denna nie znaczy że nic mnie nie śmieszy....
Odpisz
2 lipca 2011, 12:01
@saviola: tak masz racje, poniosło mnie... sorki
Odpisz
1 lipca 2011, 19:08
ale że ta kaczka jeszcze żyje...
Odpisz
1 lipca 2011, 13:48
Cóż...przodkowie musieli sobie radzić
Odpisz
1 lipca 2011, 12:32
fajny alarm
5/5
Odpisz
1 lipca 2011, 11:28
Było ale chyba w galerii jakiegoś użytkownika.
4/5
Odpisz
1 lipca 2011, 10:02
A obrazek spoko udowadnia że ludzie w epoce kamienia łupanego również mieli nowatorskie pomysły ;)
Odpisz