Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2015, 18:58
Jeżeli gra w hazard to musi mieć 18 lat. To czemu nie pójdzie do pracy i nie zarobi? A no tak... zbyt głupi...
Odpisz
25 kwietnia 2013, 09:26
Nowa dieta hazardowa.
Odpisz
11 sierpnia 2011, 16:58
o boże Xd przynamiej ma pouczenie
Odpisz
13 lipca 2011, 22:47
i bardzo dobrze, jak pożyje trochę o chlebie i wodzie to może mu się w główce (choć trochę, troszeczkę) poprawi :)
Odpisz
13 lipca 2011, 21:30
ooo zdaje się że jestem popularny
Odpisz
3 lipca 2011, 12:13
dawno było na innym serwisie 3/5
Odpisz
2 lipca 2011, 07:58
Schudnie ;d
Odpisz
1 lipca 2011, 22:05
Pomijając fakt, że ten wpis to czysta prowokacja trolla i zwykła nieprawda, to ja nie wiem jak dzieciak przegrywający jednego dnia większość swojego miesięcznego budżetu zostałby zostawiony sam na miesiąc w domu przez jego rodziców, co go chyba dobrze znają.
Ale odpowiedzi przednie :)
Odpisz
1 lipca 2011, 09:57
To przykre że już takie dzieci są uzależnione od hazardu a co będzie w przyszłości aż strach pomyśleć
Odpisz
1 lipca 2011, 13:41
Ano. Są coraz głupsze pokolenia.
Odpisz
1 lipca 2011, 09:19
ja nie wierze w Beara , a przynajmniej w część a obrazek rozbraja 5/5
Odpisz
1 lipca 2011, 09:55
@nosfreat: Myślisz, że on naprawdę żywi się tylko robalami i śpi w tych swoich hamakach ? On to tylko przed kamerą to robi, a gdy ją wyłączą, to siada z całą ekipą i żrą jakieś zupy z puszek i chowają się do namiotów:P
A co do obrazka to jest spoko ;) 5
Odpisz
1 lipca 2011, 13:34
@kamil55555: Ja nawet przed kamera czegos takiego bym nie zjadł!!
Odpisz
1 lipca 2011, 12:50
ten głodujący ma 18 lat, żeby grać na automatach(przynajmniej legalnie) trzeba mieć tyle 4/5
Odpisz
1 lipca 2011, 11:31
hah "skoro wiesz że umrzesz"
Ja bym chyba wyzył. 5/5
Odpisz
1 lipca 2011, 11:10
Gosc po prostu chcial pomoc :D
Odpisz
1 lipca 2011, 09:59
hehehehe 5/5 do ulu
Odpisz
1 lipca 2011, 09:46
Jeśli dziecko sobie tego wszystkiego nie wymyśliło, to jest po prostu nieodpowiedzialnym... nie powiem kim....
A rodzice nic poradzić nie mogli, jakby go nie wychowywali i czego by mu nie mówili, to jak by chciał pójść, to i tak by poszedł....ale za obrazek 5/5 :D
Odpisz