Nie ma lansu na moim polu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Dobrze czasem się oderwać
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2020, 00:06
Ostrza do boju! Kierownicę [od kombajnu] w dłoń! Rzepiarę goń, goń, goń!
Odpisz
22 maja 2020, 09:20
Ostatnio robilam sobie zdjęcie przy rzepaku, (wiem że średnio oryginalnie i wgl insagramersko więc sie zaraz ktoś przypie**oli, ale ku*wa kocham ten żółty kolor w kontraście z zieloną trawą, drzewami w tle, niebieskim niebem i puchatymi chmurkami... Obrazek jak z bajki). Różnica polegała na tym, że ja robiłam je na miedzy pomiędzy polami, więc nie wchodziłam w uprawy, a zdjęcie nadal wyglądało dobrze. Inna sprawa, że jak mnie rolnik zobaczył, to powiedział, że mogę spokojnie wejść w pole, tylko w tym miejscu gdzie rzepak jest już połamany, bo jakieś chłopaczyska urządziły sobie tam zabawę w chowanego i już po ptakach. Piszę o tym, żeby wam przekazać, że da się zrobić takie zdjęcie i nie być jednocześnie ch*jem względem rolnika.
Odpisz
26 maja 2020, 14:20
@MsCrazyAlex: I to jest przykład dobrego kompromisu. I jest zdjęcie i pole całe, każda strona zadowolona
Odpisz
24 maja 2020, 22:06
Głupie baby i biedni rolnicy... ...i biedny rzepak.
Odpisz
23 maja 2020, 18:00
je**c rzepak
Odpisz
22 maja 2020, 14:05
Kombajny raczej robią tudu tudu
Odpisz
22 maja 2020, 23:33
@sieliwiak: trutrutrutrutrtrutr
Odpisz
22 maja 2020, 11:19
Tu wklej zdjęcie kombajnu z "Aut"
Odpisz
22 maja 2020, 12:14
@NesquikBoi: trzymaj
Odpisz
19 maja 2020, 22:22
Już jest nazwa takich instagramerek: "rzepiary"
Odpisz
22 maja 2020, 08:59
@Rosse303: nawet pasty już powstają
Odpisz
22 maja 2020, 10:04
@OwOcomedy: instagramerka fanatyczka rzepaku
Odpisz
22 maja 2020, 10:03
i dobrze
Odpisz
20 maja 2020, 08:25
Opie nie żebym się wtrącał ale to ku*wa nie jest rzepak
Odpisz
22 maja 2020, 08:03
@jaronek: Tak
To jest żyto albo pszenica
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2020, 08:22
@Kahol05: To jest żyto. Słabo widać ale widać opuszczone kłosy. Ewentualnie pszenżyto
Odpisz
22 maja 2020, 08:26
@Oldjedai: Ale widać że rolnik bogaty
Trzy kombajny tanie nie są
Odpisz
22 maja 2020, 08:30
@Kahol05: Burżuj. Tym bardziej te kombajny bo to są Rostselmashe (rosyjskie kombajny) a one też tanie nie są. Ale prawdopodbnie to gospodarstwo zachodnie lub wschodnie.
Odpisz
22 maja 2020, 08:36
@jaronek: dlatego że pewnie autor nie mógł znaleźć zdj z traktorami ścinającymi rzepak
Odpisz
22 maja 2020, 08:37
@TortoiseGamer1: *kombajnami
Odpisz
22 maja 2020, 08:11
Żeby tak któryś kombajn taką pi**ę zabił, ale niestety u nas prawo jest takie, że nie można zabijać ani "krzywdzić" ujów/pi** wchodzących na cudzą posesję (właściciel powinien mieć prawo zaje**ć takiego szkodnika).
Odpisz
19 maja 2020, 21:36
elfik32
Odpisz
19 maja 2020, 20:55
I taka głupia ku*wa wchodzi na pole i depcze krwawicę poczciwego rolnika
Odpisz
19 maja 2020, 20:32
"wtf jakiś stary dziad kazal mi wypi***alac robiłam tylko zdjecie wtf 😠😠 hejtujcie go!! 😠😠"
Odpisz
19 maja 2020, 20:38
" podeptane, takie szkody..."
Odpisz
19 maja 2020, 20:30
I od razu średnia IQ na świecie wzrasta
Odpisz