Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Nigdy na to nie wpadną
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 20:24
Poda ktoś tytuł ?
Odpisz
28 maja 2020, 21:06
@kubakoszuta1: . ← kropka śledzenia
Odpisz
29 maja 2020, 14:42
@kubakoszuta1: posiedzę tu, nie przedzkadzajcie sobie
Odpisz
31 maja 2020, 21:08
@kubakoszuta1: Anime? Napisałem niżej.
Odpisz
1 czerwca 2020, 23:30
@Midonik: Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi, dobry człowieku.
Odpisz
28 maja 2020, 21:35
Pocisk roku.
Odpisz
28 maja 2020, 18:36
No tak na całe szczęście ja też tak robię bo jestem w 6 klasie
Odpisz
22 maja 2020, 16:22
Uprzedzając pytania: Alderamin on the sky, gość naprawdę to powiedział a w dodatku mówi prawdę.
Odpisz
22 maja 2020, 16:52
@Midonik: .
Odpisz
22 maja 2020, 17:03
@Honest: co ma znaczyć ta kropka?
Odpisz
22 maja 2020, 17:13
@Midonik: wezme sie za to animu jak skończe "rainbow",nie chce mi sie tego zapjsywać bo o tym zapomne,więc wystarczy że przejrze swoje komentarze,aby poznać tytuł
Odpisz
Edytowano - 22 maja 2020, 17:15
@Honest: ... To nawet ma sens. Osobiście anime bardzo mi się podobało.
Odpisz
28 maja 2020, 17:21
@Midonik: "."
Odpisz
22 maja 2020, 19:36
Ktoś: jest w 7 klasie
Też ten ktoś: hAHa szósto klasiści ale beka jaki ja jestem dorosły i odpowiedzialny
Odpisz
22 maja 2020, 17:35
Bardziej czwarto
Odpisz
22 maja 2020, 17:04
*3 klasista
Odpisz