Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Megumin69

18 października 2021, 16:40

Powinni robić tak, że jak wyjdzie jedna FIFA, to np. przez ok. 5 lat ją updateowac itp. a po tych pięciu latach wydać nową, żeby uwspółcześnić grafikę. I tak w kółko

Avatar Venecka

23 maja 2020, 13:47

Mój ojczym co roku kupuje nową fifę i mówiłam mu, że wydaje tylko kasę niepotrzebnie, bo tak naprawdę to cały czas jest to samo, ale on nie słucha i dalej kupuje. Nie przegadasz go

Avatar Fajdek

26 maja 2020, 08:58

@Venecka: Wiem ;( taki jest mój tata. Tylko kupuje ciągle te nowe fify, a potem to najwyżej gra 1 miesiąc. No kurna marnotractwo kasy.

Avatar Venecka

26 maja 2020, 09:01

@Fajdek: mój ciągle pracuje w dodatku i w fifę 20 czy tam 19 (już nie wiem nawet) zagrał z 3 razy

Avatar Fajdek

26 maja 2020, 12:56

@Venecka: Mój to kupował od jakiejś fify 14/15 więc świetnie

Avatar MajnkraftAlusiek

27 maja 2020, 14:42

@Venecka: Jedyne co zmieniają w nowych fifach, to jeden piksel jednej tekstury, albo jeden polygon jednego modelu.

Avatar Polakowaty

26 maja 2020, 15:33

1 Widziałem ten mem na Redditcie
2 fify od 14 w dół mocno się różnią od najnowszej

Avatar MajnkraftAlusiek

Edytowano - 27 maja 2020, 14:40

@Polakowaty: W biedronce maja mięso wieprzowe, i w lidlu też mają takie mięso.
Więc dlaczego na reddicie, i na jeja nie mogą być te same memy?

Avatar MajnkraftAlusiek

27 maja 2020, 14:39

Jedyne co zmieniaja to jeden piksel na jednej teksturze, albo jeden polygon w jednym modelu.

Avatar polski_skoczek

23 maja 2020, 11:39

Fani Fify widząc tego mema:
Angry as f*ck

Avatar Domkri

26 maja 2020, 08:51

Avatar siudrak

26 maja 2020, 11:32

@polski_skoczek: Imo gracze fify to jedno z najbardziej zdystansowanych społeczności jeżeli chodzi o gry. Np jeżeli w konkurencyjnym pesie będzie tak zwany "wylew" to gracze pesa powiedzą że to jest naturalne i w prawdziwym życiu takie akcje sie zdarzają, jeżeli wylew będzie w fifie to gracze fify powiedzą że ta gra jest niedo***ana i wgl chu*owy gameplay i że nie można w to normalnie grać, po czym odpalą kolejny mecz

Avatar janekelo

26 maja 2020, 12:57

@siudrak: DoMManu oglądany widzę

Avatar siudrak

26 maja 2020, 13:06

@janekelo: Gram oraz siedzę dużo przy fifie, także naturalnie śledzę Kartomanie i inne tego typu kanały

Avatar janekelo

26 maja 2020, 12:58

Tak nie za bardzo

Avatar Crln_7

26 maja 2020, 12:41

I tak kupię 21

Avatar siudrak

26 maja 2020, 11:22

Ludzie kupują fife co roku głównie dla aktualności: składów, ocen zawodników itp, oraz "rywalizacji", a nie dlatego że jest inny lepszy gameplay czy lepsza grafika, bo że fifa będzie lepsza, to gracze się nawet nie łudzą

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2020, 11:17

Ale gangbang

Avatar Tomasz1977

26 maja 2020, 09:59

O 6 jakaś inna

Avatar Erazael

26 maja 2020, 10:18

@Tomasz1977: bo w 6 brakło pikseli na okulary

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 09:35

FIFA 15 to wg mnie ostatnia dobra fifa

Avatar Kaltii

26 maja 2020, 09:25

mój tata jak mu mówie ze gra w to samo to mówi ze ja robie tak z call of duty

Avatar Makaronzmajonezem

26 maja 2020, 09:23

I tak fani FIFY kupią następną część

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 26 maja 2020, 08:48

Lubiłem starą Fifę bo widownia była zrobiona z kartonów

Avatar Domkri

26 maja 2020, 08:51

@ALKATRAZ: ja też lubię płaskie

Avatar kurczak1122

26 maja 2020, 08:09

Przed 9 się różniło bo nie było FUTa tak wiem pan maruda

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka