Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2021, 16:40
Powinni robić tak, że jak wyjdzie jedna FIFA, to np. przez ok. 5 lat ją updateowac itp. a po tych pięciu latach wydać nową, żeby uwspółcześnić grafikę. I tak w kółko
Odpisz
23 maja 2020, 13:47
Mój ojczym co roku kupuje nową fifę i mówiłam mu, że wydaje tylko kasę niepotrzebnie, bo tak naprawdę to cały czas jest to samo, ale on nie słucha i dalej kupuje. Nie przegadasz go
Odpisz
26 maja 2020, 08:58
@Venecka: Wiem ;( taki jest mój tata. Tylko kupuje ciągle te nowe fify, a potem to najwyżej gra 1 miesiąc. No kurna marnotractwo kasy.
Odpisz
26 maja 2020, 09:01
@Fajdek: mój ciągle pracuje w dodatku i w fifę 20 czy tam 19 (już nie wiem nawet) zagrał z 3 razy
Odpisz
26 maja 2020, 12:56
@Venecka: Mój to kupował od jakiejś fify 14/15 więc świetnie
Odpisz
27 maja 2020, 14:42
@Venecka: Jedyne co zmieniają w nowych fifach, to jeden piksel jednej tekstury, albo jeden polygon jednego modelu.
Odpisz
26 maja 2020, 15:33
1 Widziałem ten mem na Redditcie
2 fify od 14 w dół mocno się różnią od najnowszej
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 14:40
@Polakowaty: W biedronce maja mięso wieprzowe, i w lidlu też mają takie mięso.
Więc dlaczego na reddicie, i na jeja nie mogą być te same memy?
Odpisz
27 maja 2020, 14:39
Jedyne co zmieniaja to jeden piksel na jednej teksturze, albo jeden polygon w jednym modelu.
Odpisz
23 maja 2020, 11:39
Fani Fify widząc tego mema:
Angry as f*ck
Odpisz
26 maja 2020, 08:51
@polski_skoczek:
Odpisz
26 maja 2020, 11:32
@polski_skoczek: Imo gracze fify to jedno z najbardziej zdystansowanych społeczności jeżeli chodzi o gry. Np jeżeli w konkurencyjnym pesie będzie tak zwany "wylew" to gracze pesa powiedzą że to jest naturalne i w prawdziwym życiu takie akcje sie zdarzają, jeżeli wylew będzie w fifie to gracze fify powiedzą że ta gra jest niedo***ana i wgl chu*owy gameplay i że nie można w to normalnie grać, po czym odpalą kolejny mecz
Odpisz
26 maja 2020, 12:57
@siudrak: DoMManu oglądany widzę
Odpisz
26 maja 2020, 13:06
@janekelo: Gram oraz siedzę dużo przy fifie, także naturalnie śledzę Kartomanie i inne tego typu kanały
Odpisz
26 maja 2020, 12:58
Tak nie za bardzo
Odpisz
26 maja 2020, 12:41
I tak kupię 21
Odpisz
26 maja 2020, 11:22
Ludzie kupują fife co roku głównie dla aktualności: składów, ocen zawodników itp, oraz "rywalizacji", a nie dlatego że jest inny lepszy gameplay czy lepsza grafika, bo że fifa będzie lepsza, to gracze się nawet nie łudzą
Odpisz
26 maja 2020, 11:17
Ale gangbang
Odpisz
26 maja 2020, 09:59
O 6 jakaś inna
Odpisz
26 maja 2020, 10:18
@Tomasz1977: bo w 6 brakło pikseli na okulary
Odpisz
26 maja 2020, 09:35
FIFA 15 to wg mnie ostatnia dobra fifa
Odpisz
26 maja 2020, 09:25
mój tata jak mu mówie ze gra w to samo to mówi ze ja robie tak z call of duty
Odpisz
26 maja 2020, 09:23
I tak fani FIFY kupią następną część
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 08:48
Lubiłem starą Fifę bo widownia była zrobiona z kartonów
Odpisz
26 maja 2020, 08:51
@ALKATRAZ: ja też lubię płaskie
Odpisz
26 maja 2020, 08:09
Przed 9 się różniło bo nie było FUTa tak wiem pan maruda
Odpisz