Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2020, 11:07

A potem korwinisci zwalają na rząd że bida w kraju...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (81)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (81)
Avatar Ameron

9 czerwca 2020, 20:45

@xXkuba22Xx: Błędem jest nieposiadanie wiedzy.

Avatar Baturaj

10 czerwca 2020, 00:17

@Ameron: Nie, błędem jest niechęć do jej posiadania na temat, który w jakiś sposób nas dotyka.

Avatar
Konto usunięte

22 maja 2020, 21:16

Minusy od socialistów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2020, 11:45

może najpierw poczytajcie sobie cos o ideologiach zamiast pisać bzdury w internecie

Avatar Baturaj

26 maja 2020, 14:37

@xXkuba22Xx: Dokładnie to samo powiem do Ciebie. Poczytaj najpierw, jak działa wolny rynek i prawdziwy kapitalizm, zamiast pisać o nim bzdury w internecie.
Bo "na chłopski rozum" niestety tutaj, jak widzisz, nie działa.

Avatar Hawaiiball

26 maja 2020, 11:27

Obecnie zakładanie firmy w raju podatkowym jest nieopłacalne, ponieważ i tak państwo dowali ci pieruńskie opłaty przy przenoszeniu zysków z raju do kraju.

Avatar cotthlette

23 maja 2020, 07:29

No tak, nie ma to jak utrudniać, a potem wściekać się, że firmy się przenoszą lub znikają

Avatar Lumii

22 maja 2020, 21:50

Możesz robić firmę w raju podatkowym, ale nie oczekuj potem od twojego kraju wsparcia w trakcie kryzysu

Avatar uszaty_kacper

22 maja 2020, 21:37

Avatar Nanook

22 maja 2020, 21:27

Cieszenie się z tego, że firmy cię r*chają w dupala to albo jakiś chory fetysz albo finalne stadium syndromu sztokholmskiego.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (43)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (43)
Avatar yungadisz247

26 maja 2020, 13:16

@xXkuba22Xx: jak cos jest za drogie to idziesz do tańszego sklepu, rozumiesz analogię?

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2020, 13:58

@yungadisz247: Jeśli już trzymamy się analogii ze sklepami, to powiedziałbym że z rajami podatkowymi sytuacja wygląda bardziej tak: Masz dobry chleb w lidlu za 3 zł i niedobry, suchy chleb w biedronce za 1 zł. Więc bierzesz chleb z lidla, ale idziesz zapłacić za niego do biedronki 1 zł. Uczciwe twoim zdaniem? Ja nie mówię, że rejestrowanie firm w rajach podatkowych jest złe, ale niech taka firma prowadzi działalność tylko w tym raju podatkowym, a nie w Polsce...

Avatar uszaty_kacper

22 maja 2020, 21:19

Korwin: *wylatując przez okno* TAK DZIAŁA WOLNY RYNEK!!!

Avatar
Assasin_Creed

22 maja 2020, 21:11

Drukarka robi Drukkkk

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie są aż takie pyszne

Jakby trochę nie fair

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka