memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
29 lipca 2024, 09:30
,,panie kapralu nie wejdę"
Odpisz
5 września 2020, 11:26
Chyba wiem dlaczego 3 dni nie śpi. Zabrał Pervitin zabitemu Niemcowi.
29 maja 2020, 10:03
Ja przepraszam bardzo! Ale w PRL, nie istniało WP, ale SZ PRL/LWP
27 maja 2020, 23:24
I po powrocie rozpie**ol na łóżku jak w gospodarce
27 maja 2020, 22:52
Nie żartujcie sobie, OP 1 jest potężny. Chroni przed dostępem do tlenu.
27 maja 2020, 21:36
Fajna tapeta?
27 maja 2020, 21:35
27 maja 2020, 18:23
Polska armia dziś: A kto kierowcą k**wa jest?
27 maja 2020, 19:32
@PustakMechaniczny: pan chorąży
27 maja 2020, 19:37
@TheExpertt: wóz do konserwacji zobacz co narobiłeś
27 maja 2020, 19:42
@PustakMechaniczny: Andrzeju nie denerwuj się
@TheExpertt: jak mam się nie denerwować
27 maja 2020, 19:47
@PustakMechaniczny: zaraz wszystko wyklepiemy
27 maja 2020, 19:49
@TheExpertt: gdzie wyklepiemy takiego błotnika już nie dostanę
27 maja 2020, 19:50
@PustakMechaniczny: to weźmiemy spraja i będziemy malować
27 maja 2020, 19:51
@TheExpertt: czemu się kurczę rwiecie co nie wasze
27 maja 2020, 19:19
5 km! Ja ledwo co 1,5 km przebiegnę
27 maja 2020, 18:54
przynajmniej nie bali się ciemności
27 maja 2020, 18:29
Nasi przodkowie przewracają się jak widzą nasze pokolenie
25 maja 2020, 18:48
Tylko że zwykle biegi w tych kombinezonach były ponad 20 km w 30 stopniowym upale
25 maja 2020, 11:34
szczerze to wtedy polska armia była jak armia czerwona, pełno niekompetentnych wieśniaków jako żołniezry a większość oficerów była komuchami (mówię większość, bo np mój dziadek który był pułkownikiem, nie popierał i nie popiera komunizmu)
25 maja 2020, 11:37
@ZSRRBall: ale armia 2rp czy PRL?
25 maja 2020, 12:35
@TheExpertt: no przecież prl
25 maja 2020, 11:32
Niestety sama się nie obroniła
25 maja 2020, 11:49
@Wielkopolanin: "Obrońcy polegli i już dawno wstali"
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież29 lipca 2024, 09:30
,,panie kapralu nie wejdę"
Odpisz
5 września 2020, 11:26
Chyba wiem dlaczego 3 dni nie śpi. Zabrał Pervitin zabitemu Niemcowi.
Odpisz
29 maja 2020, 10:03
Ja przepraszam bardzo! Ale w PRL, nie istniało WP, ale SZ PRL/LWP
Odpisz
27 maja 2020, 23:24
I po powrocie rozpie**ol na łóżku jak w gospodarce
Odpisz
27 maja 2020, 22:52
Nie żartujcie sobie, OP 1 jest potężny. Chroni przed dostępem do tlenu.
Odpisz
27 maja 2020, 21:36
Fajna tapeta?
Odpisz
27 maja 2020, 21:35
Odpisz
27 maja 2020, 18:23
Polska armia dziś: A kto kierowcą k**wa jest?
Odpisz
27 maja 2020, 19:32
@PustakMechaniczny: pan chorąży
Odpisz
27 maja 2020, 19:37
@TheExpertt: wóz do konserwacji zobacz co narobiłeś
Odpisz
27 maja 2020, 19:42
@PustakMechaniczny: Andrzeju nie denerwuj się
Odpisz
27 maja 2020, 19:42
@TheExpertt: jak mam się nie denerwować
Odpisz
27 maja 2020, 19:47
@PustakMechaniczny: zaraz wszystko wyklepiemy
Odpisz
27 maja 2020, 19:49
@TheExpertt: gdzie wyklepiemy takiego błotnika już nie dostanę
Odpisz
27 maja 2020, 19:50
@PustakMechaniczny: to weźmiemy spraja i będziemy malować
Odpisz
27 maja 2020, 19:51
@TheExpertt: czemu się kurczę rwiecie co nie wasze
Odpisz
27 maja 2020, 19:19
5 km! Ja ledwo co 1,5 km przebiegnę
Odpisz
27 maja 2020, 18:54
przynajmniej nie bali się ciemności
Odpisz
27 maja 2020, 18:29
Nasi przodkowie przewracają się jak widzą nasze pokolenie
Odpisz
25 maja 2020, 18:48
Tylko że zwykle biegi w tych kombinezonach były ponad 20 km w 30 stopniowym upale
Odpisz
25 maja 2020, 11:34
szczerze to wtedy polska armia była jak armia czerwona, pełno niekompetentnych wieśniaków jako żołniezry a większość oficerów była komuchami (mówię większość, bo np mój dziadek który był pułkownikiem, nie popierał i nie popiera komunizmu)
Odpisz
25 maja 2020, 11:37
@ZSRRBall: ale armia 2rp czy PRL?
Odpisz
25 maja 2020, 12:35
@TheExpertt: no przecież prl
Odpisz
25 maja 2020, 11:32
Niestety sama się nie obroniła
Odpisz
25 maja 2020, 11:49
@Wielkopolanin: "Obrońcy polegli i już dawno wstali"
Odpisz