Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SzareQ

28 maja 2020, 17:41

Ja ile ma Lenovo i nawet rysy nie ma

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 22:28

No slabe te memy z tym szablonem, slabe

Avatar michaolekYT

27 maja 2020, 22:19

Przypomniało mi się jak mój iphone przeleciał przez cały pokój odbił się od szafy, wylądował na ekranie i nic mu się nie stało

Avatar NesquikBoi

27 maja 2020, 20:56

Ja tam używam Lenovo i po kilku spadnięciach nie ma śladu

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 21:02

@NesquikBoi: używam LG od siedmiu lat,wciąż bez ani jednego pęknięcia

Avatar NesquikBoi

27 maja 2020, 21:04

skąd masz taki fajny awatar

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 21:15

@NesquikBoi: CupOfWater mi zrobił na szturm jego klonów, stare dzieje

Avatar NoWitam

25 maja 2020, 19:24

Pamiętam jak miałam taki telefon LG, i żeby otworzyć obudowę po prostu rzucałam nim w podłogę, bo nie umiałm zrobić to normalnie (zawsze się sprawdzało)

Avatar Crln_7

27 maja 2020, 19:40

@NoWitam: Robiłem to samo z Siemensem xd

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 21:03

@NoWitam: eż tak robiłem, też z LG

Avatar
Konto usunięte

27 maja 2020, 20:59

Ja cały czas korzystam z tego samego telefonu od początku. Od 7 lat tylko z mojego LG, i chociaż jet otykowy, wciąż nie ma ani jednego pęknięcia

Avatar Prawa

27 maja 2020, 20:57

Telefony dzisiaj: wierci się w nich dziury

Avatar MajnkraftAlusiek

27 maja 2020, 20:01

Najlepiej zrobić taką jakby ramkę z sugru (takiej specjalnej jakby plasteliny-gliny która się odbija), to będzie bezpieczniej.

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2020, 19:09

Tymczasem xiaomi od momentu powstania do dziś:

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2020, 19:18

buuu, wyraziłem niepopularną opinię, teraz dostaję czerwone

Avatar jejaplxiaomi

25 maja 2020, 19:19

oj tak byczq +aktualizacja MIUI

Avatar
Valentine_

25 maja 2020, 19:23

niczego się jeszcze nie nauczyłeś będąc tu?

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2020, 19:24

być może trochę się nauczyłem, lecz możliwe, że nie do końca wszystko wiem

Avatar Manhunt

27 maja 2020, 20:00

ta opinia nie jest niepopularna

Avatar ALKATRAZ

27 maja 2020, 19:45

Drogi telefon to głupota

Avatar player203a8

27 maja 2020, 19:17

Mam Xiaomi i mi z nim dobrze

Avatar Crln_7

Edytowano - 27 maja 2020, 19:31

@player203a8: gdyby mi w 8 lite wyświetlacz bez powodu nie przestał działać to byłbym dalej za Szajomi

Avatar ByleCoXd

27 maja 2020, 19:36

@player203a8: Ja jakiś czas temu wyjąłem z szuflady swoją starą Nokię, którą włożyłem tam pięć lat temu po długim i ciężkim użytkowaniu. Warto też zaznaczyć , że jest to model,który wyszedł tuż przed albo po wersji 33.10 , nigdy nie miał zmienianej baterii, a i mojemu tacie przede mną służył dobrą chwilę.
* * *
Tak czy owak, zmierzam do tego, że gdy ją odpaliłem , to bateria dalej trzymała.

Avatar Crln_7

Edytowano - 27 maja 2020, 19:39

@ByleCoXd: ziomuś, pamiętaj że to NOKIA. Ajfonik włączałby się dłuuugą chwilę

Avatar
Konto usunięte

25 maja 2020, 19:10

no chyba ze ma gorilla glass 5 lub 3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka