Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 17:41
Ja ile ma Lenovo i nawet rysy nie ma
Odpisz
27 maja 2020, 22:28
No slabe te memy z tym szablonem, slabe
Odpisz
27 maja 2020, 22:19
Przypomniało mi się jak mój iphone przeleciał przez cały pokój odbił się od szafy, wylądował na ekranie i nic mu się nie stało
Odpisz
27 maja 2020, 20:56
Ja tam używam Lenovo i po kilku spadnięciach nie ma śladu
Odpisz
27 maja 2020, 21:02
@NesquikBoi: używam LG od siedmiu lat,wciąż bez ani jednego pęknięcia
Odpisz
27 maja 2020, 21:04
skąd masz taki fajny awatar
Odpisz
27 maja 2020, 21:15
@NesquikBoi: CupOfWater mi zrobił na szturm jego klonów, stare dzieje
Odpisz
25 maja 2020, 19:24
Pamiętam jak miałam taki telefon LG, i żeby otworzyć obudowę po prostu rzucałam nim w podłogę, bo nie umiałm zrobić to normalnie (zawsze się sprawdzało)
Odpisz
27 maja 2020, 19:40
@NoWitam: Robiłem to samo z Siemensem xd
Odpisz
27 maja 2020, 21:03
@NoWitam: eż tak robiłem, też z LG
Odpisz
27 maja 2020, 20:59
Ja cały czas korzystam z tego samego telefonu od początku. Od 7 lat tylko z mojego LG, i chociaż jet otykowy, wciąż nie ma ani jednego pęknięcia
Odpisz
27 maja 2020, 20:57
Telefony dzisiaj: wierci się w nich dziury
Odpisz
27 maja 2020, 20:01
Najlepiej zrobić taką jakby ramkę z sugru (takiej specjalnej jakby plasteliny-gliny która się odbija), to będzie bezpieczniej.
Odpisz
25 maja 2020, 19:09
Tymczasem xiaomi od momentu powstania do dziś:
Odpisz
25 maja 2020, 19:18
buuu, wyraziłem niepopularną opinię, teraz dostaję czerwone
Odpisz
25 maja 2020, 19:19
oj tak byczq +aktualizacja MIUI
Odpisz
25 maja 2020, 19:23
niczego się jeszcze nie nauczyłeś będąc tu?
Odpisz
25 maja 2020, 19:24
być może trochę się nauczyłem, lecz możliwe, że nie do końca wszystko wiem
Odpisz
27 maja 2020, 20:00
ta opinia nie jest niepopularna
Odpisz
27 maja 2020, 19:45
Drogi telefon to głupota
Odpisz
27 maja 2020, 19:17
Mam Xiaomi i mi z nim dobrze
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 19:31
@player203a8: gdyby mi w 8 lite wyświetlacz bez powodu nie przestał działać to byłbym dalej za Szajomi
Odpisz
27 maja 2020, 19:36
@player203a8: Ja jakiś czas temu wyjąłem z szuflady swoją starą Nokię, którą włożyłem tam pięć lat temu po długim i ciężkim użytkowaniu. Warto też zaznaczyć , że jest to model,który wyszedł tuż przed albo po wersji 33.10 , nigdy nie miał zmienianej baterii, a i mojemu tacie przede mną służył dobrą chwilę.
* * *
Tak czy owak, zmierzam do tego, że gdy ją odpaliłem , to bateria dalej trzymała.
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 19:39
@ByleCoXd: ziomuś, pamiętaj że to NOKIA. Ajfonik włączałby się dłuuugą chwilę
Odpisz
25 maja 2020, 19:10
no chyba ze ma gorilla glass 5 lub 3
Odpisz