Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Powodzenia
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 maja 2020, 16:26
Wstęp Rozwinięcie Zakończenie napisane dobrze, argumenty prawdziwe, błędów nie ma, teza obroniona
Ocena dst
I tak tu się żyje na tej wsi
Odpisz
25 maja 2020, 16:32
Ale to już taki wymagający nauczyciel, raz mi się udało na farcie zgarnąć 4 to mnie wychwalał przy klasie XD
Odpisz
27 sierpnia 2022, 19:06
Wszystko dobre, tytuł zły
pała
Odpisz
4 czerwca 2020, 10:55
Chyba w 6 klasie podstawówki z muzyki było tak, że miałem tyle samo piątek i czwórek, więc pani powiedziała mi żebym napisał sprawdzian z całego roku i to zdecyduje co dostanę.
No to ja się uczyłem bardzo długo, potem napisałem ten test i pani nie mogła nawet przecinka wstawić, wszystko miałem dobrze. Zapytałem się czemu nie mam szóstki, tylko czwórkę i powiedziała, że z tego sprawdzianu nie można dostać lepszej oceny. super
Odpisz
27 maja 2020, 13:40
Proszę zrobić wykres (rozkład logiczny zdania):
Wczoraj pewna kobieta kupiła niebieskie pomidory.
Odpisz
27 maja 2020, 13:18
ja miałem tak z babą od podstaw przedsiębiorczości miałem mieć 3 ze sprawdzianu a ostatecznie dostałem 2 przez co na drugi semestr wyszło mi 3 i wstawiła mi 3 na koniec
dodam że na 1 semestr miałem 5
Odpisz
26 maja 2020, 20:50
Polonistka do mnie w gimnazjum, ostatnia klasa:
- Nie dostaniesz na koniec roku oceny powyżej dopuszczającej, nie masz co się nawet wysilać.
Miesiąc przed wystawieniem ocen rocznych:
- Dlaczego nic zrobiłaś, żeby podciągnąć się chociaż do oceny dostatecznej?
WTF?!
Ostatecznie fakt faktem dostałam tę ocenę dostateczną, jednak uraz do tej baby mam do dzisiaj ;/
Odpisz
26 maja 2020, 19:25
The Sims
Odpisz
25 maja 2020, 16:57
ah simsiki dwójeczka najlepsza część
Odpisz
25 maja 2020, 16:28
Nie tylko polonistki - u mnie tak robią wszystkie nauczycielki
A przez jedną, która dała mi 3 „bo praca bardzo dobra, ale nie chce mi się wstawiać 5” mam obniżoną ocenę i nie będę miała czerwonego pasa na świadectwie
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 16:33
@Przyczajonyodkurzacz: bruh, serio tak napisała/powiedziała
Odpisz
25 maja 2020, 16:39
@papa3: tak
Odpisz
25 maja 2020, 16:55
@Przyczajonyodkurzacz:
Takie nauczycielki je**c prądem
Odpisz
25 maja 2020, 16:47
To jak moja pani od historii, mówi że zajebiście zmieniłem prezentacje i daje 4
Odpisz