Prezentacja dania jest bardzo ważna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Mało znany szczegół
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Papierowa szkoła posting
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2021, 11:36
Pietruszka Lepsza
Odpisz
17 stycznia 2021, 20:56
Bon apetit
Odpisz
17 stycznia 2021, 20:57
@Mr0czny: (muzyka w tle megalovine)
Odpisz
28 maja 2020, 11:01
JAK JA NIENAWIDZĘ KOPERKU (i pietruszki)
Odpisz
26 maja 2020, 13:25
Fuj koper, po co to istnieje, kto to wymyślił
Odpisz
26 maja 2020, 14:52
Bóg, Matka Natura, Ziemia, Reptailianie programujący tę symulację, jak zwał tak zwał
Odpisz
26 maja 2020, 14:53
@lorax12: Wybieram opcje z reptilianami, gdyby Bóg stworzył koper oznaczałoby że jest zły
Odpisz
26 maja 2020, 14:56
+1 oj tak byczq
Odpisz
26 maja 2020, 15:45
Ale Bóg mówi w Biblii, że stworzył wszystko co dobre i złe.
Odpisz
26 maja 2020, 19:50
@SorestSuperior5: Czy zło jest bytem stworzonym czy raczej jedynie określeniem braku dobra tak jak brak ciepła jest nazywany zimnem czy brak światła ciemnością?
Odpisz
27 maja 2020, 18:45
@lorax12: Może Bożu nie jest zły, ale jego działania są niezgodne z KONSTYTUCJOM, bo zastosował karę zbiorową każąc całą ludzkość za przewinienie Adama i Ewy.
Odpisz
27 maja 2020, 13:34
Ona wygląda jakby pierdziała pachą w ten kreskówkowy sposób.
Odpisz
27 maja 2020, 02:27
rabini się wypowiedzieli
Odpisz
27 maja 2020, 00:08
Moja mama ,,przyprawia'' wszystko cebulą. Raz, dla żartu, powiedziałam, że w końcu do deserów będzie cebulę sypać, a ona skwitowała moje słowa tak:,,Ciasto cebulowe też istnieje''
Nienawidzę cebuli.
Odpisz
26 maja 2020, 21:29
No żesz ku*wa! Jak mnie wku*wia ten je**ny koperek! Po ch*j to gówno istnieje?! Zielenina, która zabija smak całej potrawy dając ci w zamian największe gówno jakie może być. Wszyscy mówicie, że hehe cebula polskie warzywo, hehe polaki cebulaki, albo buraki, albo ku*wa polaki ziemniaki, ale ku*wa nie. Mylicie się. Najbardziej polskim warzywem jest KOPEREK. Jak tylko ku*wa roztopią się śniegi i lody po zimie to nagle wszyscy i ku*wa wszędzie zaczynają wpi***alać ten zaje**ny koperek. Zamawiasz sobie kotlet schabowy z młodymi ziemniaczkami a tu JEB. KOPEREK KU*WO. I już zero smaku mięsa czy ku*wa ziemniaków, nic. Jesz po prostu koperek o konsystencji kotleta i ziemniaków. Zamawiasz pierogi - KOPEREK. Zamawiasz bigos - KOPEREK. Jakieś ku*wa burrito - KOPEREK. Naleśniki z dżemem - NO KU*WA KOPEREK. Nie możesz się od tego uwolnić. Ostatnio zamówiłem pierogi ruskie i jako że to był jakiś tam bar z tanim jedzeniem, to byłem ku*wa pewny, że przysypią to górą tego gówna, więc od razu mówię DZIEŃ DOBRY POPROSZĘ POTRÓJNE RUSKIE (bo ja ogólnie dużo wpi***alam) TYLKO BARDZO PROSZĘ BEZ KOPERKU. Miła pani powiedziała, że można, jak najbardziej, jeszcze jak. Po trzech sekundach przychodzą pierogi, bo ogólnie im taniej tym szybciej I OCZYWIŚCIE KU*WA Z KOPERKIEM. No to mówię, że PRZEPRASZAM ALE ZAMAWIALEM BEZ KOPERKU, a ona A FAKTYCZNIE PRZEPRASZAM. I się gapi. Czeka, że jej powiem że nic nie szkodzi, chętnie zjem, proszę dosypać jeszcze więcej. No to patrzę na nią wymownie, że KU*WO STARA ZABIERAJ TO BO NIE ZJEM TEGO. W końcu zabrała. Ktoś mi powiedzial, że wybrzydam. NO JASNE KU*WA ŻE WYBRZYDZAM BO ZAMÓWIŁEM NAJCENNIEJSZE DOBRO TEGO WIELKIEGO NARODU A DOSTAŁEM NAJCENNIEJSZE DOBRO TEGO WIELKIEGO NARODU POKRYTE GÓWNEM. Powinni każdą taką prośbę traktować jak informację o uczuleniu. Może ja ku*wa się duszę jak ludzie którzy zjedzą orzechy i są na nie uczuleni? Niech nawet będzie ten koperek, ale KU*WA OSOBNO NA TALERZYKU, ŻEBYM MÓGŁ GO SPOKOJNIE WYPIE**OLIĆ ZA OKNO. Jak robicie komuś herbatę, to też od razu słodzicie siedem łyżeczek, bo tak jest smaczniej według was? O, albo to. Wiele traum koperkowych spotkało mnie u babci. Tym bardziej boli, bo kocham swoją babcię, jest wspaniałą, ciepłą, wesołą i troskliwą kobietą i ogólnie świetnie gotuje ale... NO KU*WA KOPEREK. Najczęstsza sytuacja: Otwieram zamrażarkę, widzę pudełko waniliowych lodów luksusowej firmy lodziarskiej - mmmm mniam. Moje ulubiene. Otwieram, A TAM KU*WA KOPEREK. BOLI ZA KAŻDYM RAZEM. Babcia ogólnie lubi kłamać w sprawie koperku. Chyba dla mojego dobra albo coś, bo najwyraźniej bez koperku nie ma mowy o prawidłowym rozwoju psychofizycznym. Np. widzę i CZUJE KU*WA Z KILOMETRA że jest koperkowa i mówię BABCIU JA DZIĘKUJĘ ZA ZUPKĘ BO JEST KOPERKOWA A JAK WIESZ OD JAKICHŚ 27 LAT, BO POWTARZAM TO ZA KAŻDYM RAZEM - BARDZO NIE LUBIE KOPERKU, a babcia ALE TO JEST ZIEMNIACZANA. ...... NO ALE PRZECIEŻ WIDZĘ ŻE KOPERKOWA. I babcia wtedy NO BO CO MIAŁAM ZROBIĆ JAK MIAŁAM KOPERKU TROSZKĘ?
-jakiś jajnik, 2020
Odpisz
26 maja 2020, 21:33
@Bobsom: Ten tekst to podsumowanie mojego życia
Odpisz
26 maja 2020, 21:44
@Bobsom:
Odpisz
26 maja 2020, 23:23
@Bobsom: Moi rodzice nawet do KU*WA WNĘTRZA KOTLETÓW wpie*dalają koperek.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 23:23
@Bobsom: Ojjjj tak byczq +1
Odpisz
26 maja 2020, 19:28
O ku*wa u mnie w szkolnej stołówce wiecznie wszystko było posypane koperkiem
Wszystko poza pierogami.
Odpisz
26 maja 2020, 19:15
Jak ja nienawidze smaku kopru
Odpisz
26 maja 2020, 19:24
@Peter_DeStRoYeR: Jest koperek i kopr
Odpisz
26 maja 2020, 19:19
Polskie jedzenie: ziemniory, koperek, cebula, burak, no i mielone
Odpisz
26 maja 2020, 13:28
Do rosołu jest dobry... Ale z innym jedzeniem juz nie
Odpisz
26 maja 2020, 13:40
@TenUczuc: Z ziemniakami jeszcze.
Odpisz
26 maja 2020, 13:44
ano tak, i może do mizerii troch
Odpisz
26 maja 2020, 17:24
@TenUczuc: ja nienawidzę koperku i jego smaku, ani z mizerią ani z ziemniakami mi nie smakuje
Odpisz
26 maja 2020, 15:11
Jeszcze wpie**olę tam kukurydzę i będzie po meksykańsku
Odpisz
26 maja 2020, 14:51
Koperek to się nadaje tylko do dupy a i tam nie pomaga
Odpisz
26 maja 2020, 13:57
Kiedy chcesz sobie zjeść komperek a tam lody wrrr
Odpisz