*w tle słychać pewien znany hymn*
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nigdy na to nie wpadną
Powodzenia
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 czerwca 2020, 09:01
Ja mam na nazwisko Sowa i lubię siedzieć po turecku. Przypadek? Nie sądzę!
Odpisz
18 września 2020, 16:27
@MatkaBoskaSowiecka: za co profilowe usunęli?
Odpisz
20 stycznia 2022, 11:19
Ban był
Odpisz
19 maja 2021, 16:54
Jest 1000!
Odpisz
31 sierpnia 2020, 16:34
ale cute <3
Odpisz
7 lipca 2020, 09:44
O kurde chyba widzimy sie na 999+
Odpisz
26 maja 2020, 21:08
Odpisz
26 maja 2020, 21:32
@ParufczanPospolity:
Odpisz
26 maja 2020, 21:37
@Kojot23:
Odpisz
26 maja 2020, 21:41
@ParufczanPospolity: chyba jeszcze nie zjadłeś wszystkich
Odpisz
26 maja 2020, 21:42
@Kojot23: are you challenging me?
Odpisz
26 maja 2020, 21:42
@ParufczanPospolity: yes for a war full od babeczkas
Odpisz
26 maja 2020, 21:43
@Kojot23: challenge accepted
Odpisz
26 maja 2020, 21:44
@ParufczanPospolity: winner winner chicken dinner
Odpisz
26 maja 2020, 21:44
@Kojot23: ZJEM JE WSZYSTKIE
Odpisz
26 maja 2020, 21:45
@ParufczanPospolity: nigdy nie dasz rady! Mogę tak do rana !
Odpisz
26 maja 2020, 21:46
@Kojot23: a ja moge tak do 27:93
Odpisz
26 maja 2020, 21:48
@ParufczanPospolity: a ja do końca świata i jeden dzień dłużej ! Ale ty zaraz będziesz miał węża w bucie ! Haha !
Odpisz
26 maja 2020, 21:49
@Kojot23: a ty będziesz miał węża w drugim bucie! Muahahahaha!
Odpisz
26 maja 2020, 21:52
@ParufczanPospolity: O nie moja noga ! Użarł mnie do cholery ! Ale łap babeczkę !
Odpisz
26 maja 2020, 21:53
@Kojot23: o nie zjadłem swój zapas babeczek ! Muszę upiec nowe....
Odpisz
26 maja 2020, 21:56
@Kojot23: OTO MOJ ULT! ZNISZCZE CIE! PRZYZYWAM CIĘ BABECZKONIE!
Odpisz
26 maja 2020, 21:56
@ParufczanPospolity: ATAAAAK!
Odpisz
26 maja 2020, 21:57
@ParufczanPospolity: Uaktywniła kartę pułapkę.....
Teraz nie uciekniesz !
Odpisz
26 maja 2020, 22:00
@Kojot23: NIEEEE! KARTA UNO! JEST ZBYT POTEZNY!
Odpisz
26 maja 2020, 22:02
@ParufczanPospolity: MOJ OSTATNI RATUNEK!
Odpisz
26 maja 2020, 22:04
@ParufczanPospolity: SPAM +4!
Odpisz
26 maja 2020, 22:04
@ParufczanPospolity: nieeee!!! Moja moc słabnie !
Odpisz
26 maja 2020, 22:05
@Kojot23: TERAZ CIĘ DOBIJĘ!
Odpisz
26 maja 2020, 22:05
@ParufczanPospolity: moja kawaleria nadjeżdża ! Nie masz szans !
Odpisz
26 maja 2020, 22:09
@Kojot23: OTO MOJ PRZECIWPANCERNY KOT LASEROWY!
Odpisz
26 maja 2020, 22:12
@ParufczanPospolity: Oto mój ruch specjalny ! Top gear w bardzo wymownej pozie !
Odpisz
26 maja 2020, 22:14
@Kojot23: oto moj ostatni atak, bo skończyła mi sie mana. Ale osztregam cie, ze nie będziesz sie jej spodziewał!
Odpisz
26 maja 2020, 22:18
@ParufczanPospolity: " Mimo że walczyli z całych sił obaj wojownicy nie mieli sił by kontynuować wojnę babeczkową tym samym może kiedyś rozstrzygną tę walkę...."
Odpisz
26 maja 2020, 22:19
@Kojot23: to było piękne
Odpisz
26 maja 2020, 22:20
@ParufczanPospolity: tak doprawdy legendarna walka. Nic tylko oglądać program.
Odpisz
26 maja 2020, 23:10
@ParufczanPospolity: wow jeden z fajniejszych pojedynków w komentarzach jaki widziałem
Odpisz
27 maja 2020, 00:07
@Kojot23:
Odpisz
27 maja 2020, 00:09
@krzyychu:
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 00:09
@krzyychu: Jadł bym.
Odpisz
27 maja 2020, 02:01
@Kojot23: nikt:
Hed i jego zły brat bliźniak walczący o babeczki:
Odpisz
27 maja 2020, 11:11
@Kojot23:
Odpisz
27 maja 2020, 11:15
@ParufczanPospolity: hej coś tu jest nie tak...
Tylko co ? A nie ważne ! Zjem je wszystkie !
Odpisz
27 maja 2020, 11:17
@Kojot23: Niestety, mogę przywołać tylko jedną babeczkę, ponieważ nie odładowałem całej many...
Odpisz
27 maja 2020, 11:20
@ParufczanPospolity: Spokojnie ! Oto twoja mana naładowałem swoimi nieskończonymi mocami ciemniej strony !
Odpisz
27 maja 2020, 11:26
@ParufczanPospolity: a babeczkę i tak zjem.
Odpisz
27 maja 2020, 11:27
@Kojot23: a więc stało się...
Odpisz
27 maja 2020, 11:28
@ParufczanPospolity: Stało się i będzie dziać. W końcu to wygram !
Odpisz
27 maja 2020, 11:32
@Kojot23: nie bądź śmieszny. Ty tego nie wygrasz
Odpisz
27 maja 2020, 11:41
@ParufczanPospolity: przykro mi ale służy mi armia klonów hedów i oni wszyscy chcą babeczkę !
Odpisz
27 maja 2020, 11:43
@Kojot23: DAM CI NAJWIENKSZRZOM BABECZKE JAKA ZNAJDE!
Odpisz
27 maja 2020, 11:46
@ParufczanPospolity: O nie babeczkę gigant ! Jak możesz ! Zmiażdżysz ich nią !
Ale spokojnie zadzwoniłem po profesjonalnego kuriera ! On dostarczy mi broń i więcej hedów z Kamino !
Odpisz
27 maja 2020, 11:53
@ParufczanPospolity: i oto co dostarczył ! Ten który zniszczy wszelkie potwory i abominacje jak twoja gigantyczna babeczka ! Hed wiedzmin !
Odpisz
27 maja 2020, 11:55
@Kojot23: SPOKOJNIE! twój hed wiedźmin będzie błagał o litosc, kiedy zobaczy moj pojazd!
Odpisz
27 maja 2020, 11:58
@ParufczanPospolity: Oh spokojnie mój elitarny wojownik poradzi sobie świetnie z tym małym problemem !
Odpisz
27 maja 2020, 12:20
@Kojot23: Mam idealną kontrę! Gołąb-women!
Odpisz
27 maja 2020, 12:23
@ParufczanPospolity: O nie mój elitarny żołnierz słabnie ! Tylko nie to !
Odpisz
27 maja 2020, 12:26
@ParufczanPospolity: Ale mój bard wzmocni morale mojej armii ! Teraz pomimo strat moi żołnierze weszli w stan furii !
Odpisz
27 maja 2020, 12:33
@Kojot23: Ha! Teraz po tobie! Uzbierałem wystarczająco damagea by odpalić mego ulta, osłabiającego wszystkie statystyki przeciwników o 60%!
Odpisz
27 maja 2020, 12:36
@ParufczanPospolity: Nie spodziewałem się takiego ulta ! Szybko piechotą odwrót ! Teraz tylko nasze pojazdy pancerne mogą cokolwiek zrobić !
Odpisz
27 maja 2020, 14:40
@ParufczanPospolity: chyba wygrałem
Odpisz
27 maja 2020, 16:08
@Kojot23: gdziezby tam! Ja tylko ladowalem potenrznom kontrę! Atakuj, cepibulo!
Odpisz
27 maja 2020, 16:18
@ParufczanPospolity: Wow znalazłeś rzadką kartę internetowa !
" Gordon Ramsay jest zadowolony że nie porzuciłeś walki"
Ta karta zamienia wszystkie dobre wiadomości w opowiadane w programie prowadzonym przez......
Odpisz
27 maja 2020, 16:20
@ParufczanPospolity: ....Przez heda !
Dzięki niemu kelejne hedy przyłączają się do armii!
Odpisz
27 maja 2020, 16:25
@Kojot23: tak naprawdę będziemy walczyć w nieskończoność, bo musi być równowaga hedowa. Zawsze jeden musi trzymać babeczkę a drugi ją zjadać.
Odpisz
27 maja 2020, 16:27
@ParufczanPospolity: Tak ponieważ z każdą upieczoną babeczką.....
Odpisz
27 maja 2020, 17:01
@ParufczanPospolity: miałeś dokończyć
Odpisz
27 maja 2020, 17:16
@Kojot23: ...Wiąże się jedna zjedzona Babeczka
Odpisz
27 maja 2020, 17:19
@ParufczanPospolity: O nie karta pułapka ! Nakazuje zakończenie dyskusji i wojen ! Doprawdy legendarna karta .
Odpisz
27 maja 2020, 17:20
@ParufczanPospolity: Myślę że tutaj zakończymy ponieważ oboje chyba już nie mamy pomysłów na tę wojnę. A cała walka była doprawdy legendarna.
Odpisz
27 maja 2020, 17:22
@Kojot23: prawda. Zacne, mądre słowa
Odpisz
27 maja 2020, 17:25
@ParufczanPospolity: masz może Discorda ?
Odpisz
27 maja 2020, 17:25
@Kojot23: tak, a co?
Odpisz
27 maja 2020, 17:32
@ParufczanPospolity: po tej legendarnej walce obaj jesteśmy związani losem walki.
A tak poważnie to ciekawa była ta konwersacja i chciałbym cię dodać
Odpisz
27 maja 2020, 17:33
@ParufczanPospolity: poprostu internetowi znajomi
Odpisz
27 maja 2020, 17:33
@Kojot23: a ok.
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 17:38
@ParufczanPospolity: to tak ja mam
Kojot23#0129 możesz dodać albo wyslij mi numer to cię dodam
Odpisz
27 maja 2020, 17:41
@Kojot23: ja mam #0720
Odpisz
27 maja 2020, 17:42
@ParufczanPospolity: z tym nickem ?
Odpisz
27 maja 2020, 17:42
@Kojot23: tak
Odpisz
27 maja 2020, 17:43
@ParufczanPospolity: wysłałem zapro
Odpisz
29 maja 2020, 09:37
@Kojot23: Za bitwa będzie zapipsana na kartach historii
Odpisz
29 maja 2020, 10:03
Bez obrazka nie może się obyć.
Odpisz
3 czerwca 2020, 07:10
@Kojot23: gdyby admin usunął mam scrennshoty legendarnej walki, więc mogę wysłać na priv jak ktoś chce
Odpisz
3 czerwca 2020, 10:53
Dzięki ci o Pani za twą dobroć o ratunek przed katastrofą
Odpisz
25 maja 2020, 17:53
hmm
Odpisz
25 maja 2020, 18:03
to xnaczy że ta sowa jest jak szablon xD
Odpisz
25 maja 2020, 18:03
@LiptonIceTea: nie xD
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 18:04
Tak xD
Odpisz
31 maja 2020, 14:12
@LiptonIceTea: Opinie ekspertów są podzielone xD
Odpisz
28 maja 2020, 13:41
Haha to czarne zamazanie wyglada jak k00tas
Odpisz
27 maja 2020, 13:45
S
O
W
I
E
C
K
U
Odpisz
27 maja 2020, 11:21
A chomik po chamsku...
Odpisz
27 maja 2020, 11:13
Turek po sowiecku
Odpisz
26 maja 2020, 22:56
Urocza ta sówka
Odpisz
26 maja 2020, 22:16
Ale fajna
Odpisz
26 maja 2020, 21:17
Jezu jaka urocza
Odpisz
26 maja 2020, 21:14
😂😂😂😂
Odpisz
26 maja 2020, 21:14
@Piworap: smieszny mem
Odpisz
26 maja 2020, 21:37
@Piworap: znasz zasady jeja?
Odpisz
26 maja 2020, 21:38
mam wyje**ne na zasady
Odpisz
26 maja 2020, 21:44
@Piworap: ale to nie do cb
Odpisz
26 maja 2020, 21:45
@Piworap: o to mi chodziło
Odpisz
26 maja 2020, 21:45
no wiem
Odpisz
26 maja 2020, 22:03
@Piworap: jesteś tu nowy?
Odpisz
26 maja 2020, 22:04
@Filip8975: jednak nie. To ja wyjaśnię. Emotki na jeja są tępione
Odpisz
26 maja 2020, 22:04
@Filip8975:
Odpisz
26 maja 2020, 22:25
@Piworap: no właśnie poziom mi nue pasował
Odpisz
27 maja 2020, 09:43
@Piworap: oj tego tu się nie robi panie piworap.
Odpisz
27 maja 2020, 09:50
@Kojot23: stawiam siebie ponad prawem mów mi Batman 🦇
Odpisz
27 maja 2020, 10:04
@Piworap: I chcesz wojować kilkoma ikonkami ? Jeśli chcesz rozrabiać to przynajmniej z klasą. W końcu jeśli tu rozrabiasz przynajmniej rób to z klasą a nie jak dzieciuch.
Odpisz
27 maja 2020, 10:06
@Kojot23: sory
Odpisz
26 maja 2020, 21:01
Po Słowacku
Odpisz