memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 lipca 2020, 21:28
Introwertycy to dziwaki.
Odpisz
27 maja 2020, 09:11
summon: @DiKarpio
27 maja 2020, 02:18
tytuł mnie rozje**l
Edytowano - 26 maja 2020, 23:42
I dlatego takim nie chcę być.
25 maja 2020, 20:05
A ja jestem introwertykiem w ciul ale ostatnio z kolegą znacząłem na skejtpark chodzić i jest git nawet się tam źle nie czuje :>>>
26 maja 2020, 22:47
@Antonio331: Introwertyzm nie polega na tym, że nie lubi się przebywać w towarzystwie, tylko że woli się przebywać samemu niż w towarzystwie. Introwertyk aspołeczny to ktoś, kto nie lubi towarzystwa.
25 maja 2020, 19:58
"Sory, nie chce mi się"
25 maja 2020, 20:03
@polska_cebulka: "no spoko ziom, mi też"
@Bartolinise: *idzie się wysrać*
Edytowano - 25 maja 2020, 20:23
@polska_cebulka: Mi też
25 maja 2020, 20:23
Pora wyjąć wymówkę z szerokiej szuflady wymówek
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 lipca 2020, 21:28
Introwertycy to dziwaki.
Odpisz
27 maja 2020, 09:11
summon: @DiKarpio
Odpisz
27 maja 2020, 02:18
tytuł mnie rozje**l
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 23:42
I dlatego takim nie chcę być.
Odpisz
25 maja 2020, 20:05
A ja jestem introwertykiem w ciul ale ostatnio z kolegą znacząłem na skejtpark chodzić i jest git nawet się tam źle nie czuje :>>>
Odpisz
26 maja 2020, 22:47
@Antonio331: Introwertyzm nie polega na tym, że nie lubi się przebywać w towarzystwie, tylko że woli się przebywać samemu niż w towarzystwie.
Introwertyk aspołeczny to ktoś, kto nie lubi towarzystwa.
Odpisz
25 maja 2020, 19:58
"Sory, nie chce mi się"
Odpisz
25 maja 2020, 20:03
@polska_cebulka: "no spoko ziom, mi też"
Odpisz
25 maja 2020, 20:05
@Bartolinise: *idzie się wysrać*
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 20:23
@polska_cebulka: Mi też
Odpisz
25 maja 2020, 20:23
Pora wyjąć wymówkę z szerokiej szuflady wymówek
Odpisz