Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fennekin

22 listopada 2014, 21:00

Nigdy nie mam sraki po McDonald

Avatar Archeologwinternetach

15 marca 2016, 11:57

@Fennekin: Witej w klubie.

Avatar Fennekin

5 kwietnia 2016, 19:47

@Archeologwinternetach: Chciałam ci dać złotą łopatę, ale zauważyłam, że już masz XD

Avatar Mamiczko

27 lutego 2017, 17:10

@Fennekin: Mi daj :)

Avatar obeniksus

2 września 2019, 21:52

@Mamiczko: Musisz ich poprosić a nie pisać daj.

Avatar Caffreze

18 marca 2018, 12:38

McSrak

Avatar
Konto usunięte

29 sierpnia 2017, 11:18

frytki i mcnuggets master race

Avatar ResiaPL

11 lutego 2017, 10:33

Mam etap 3.
O nie

Avatar kasa121

22 lutego 2014, 14:12

A ja ***a wolę schabowego. :)

Avatar bylejakbylegdzie

26 października 2013, 16:09

ja tam najbardziej lubie shake i tylko to kupuje ewentualnie frytki do tego

Avatar Flyingseeker

27 października 2013, 08:53

@bylejakbylegdzie: Jest nas dwóch.

Avatar Griszka

27 października 2013, 09:52

@Flyingseeker: jecie frytki i jednocześnie pijecie shake? o_o
wyczuwam McSrakę.
pozdrawiam, fanka 2forU małe frytki+kurczakburger/chikker.

Avatar Paulius

26 października 2013, 16:52

dlatego wole kebaba - u mnie w kebabie właściciel skupuje składniki z pobliskiego warzywniaka i widze jak go robi.

Avatar Akron

26 października 2013, 17:14

@Paulius: Ja zawsze do takiego Turka idę. Pracują też Polki. Wszystko widać. Widać jak robią kebaba, jak robią sosy, a do tego jest bardzo tanie. ;)

Avatar MaxOlczak

26 października 2013, 18:30

@Paulius: Kebab niby dobry ale pamiętaj że jedząc kebab "zapraszasz araba do siebie"

Avatar StarSured

26 października 2013, 19:51

@MaxOlczak: to nie kupuj u turków tylko np w Primie. itp itd. "zaprasza Araba do siebie" no i ? Nie zjem sobie kebaba 2 razy w miesiacu bo na miescie sie osiedli 300 turków ? a tak pozatym Araby nigdy Polaków nie przebija w niczym i jak bedzie ich za duzo w kraju to sie ich ustosunkuje :)

Avatar Paulius

Edytowano - 26 października 2013, 21:16

@MaxOlczak: hahahahaaha xD napisałeś ten tekst do człowieka, który jest największym zwolennikiem imigracji muzułmańskiej w Polsce na tej stronie. Co więcej napisze, ze dla mnie oni są większymi polakami, niż ci emigranci, co się na nas wypinają z Wysp Brytyjskich.

Avatar amekninja555

26 października 2013, 20:36

KFC zawsze będzie lepsze, może droższe, ale lepsze! :D

Avatar Terminus223

26 października 2013, 16:34

Etap 5: McZniszczoneZdrowie ( Polecam obejrzeć film Supersize Me )

Avatar GrumpyCat

Edytowano - 26 października 2013, 17:53

@Terminus223: Etap 5: McSraka2
Etap6: McSraka3
Etap7: McSraka4
Etap8: McSraka5
Etap9: McSraka(do potęgi 5)

Avatar Mnich1

26 października 2013, 19:45

@Terminus223: WOW jemy śmieci, co za odkrycie. Niektórzy palą papierosy w ilościach przekraczające wszelkie limity i mówią to ''palę bo lubię i Ci ch~uj do tego'' więc ludzie którzy szamają w MC powiedzą to samo. Czemu ? Bo mogą.

Avatar StarSured

26 października 2013, 19:52

@Terminus223: i ? dalej będę tam uczęszczał.

Avatar Terminus223

Edytowano - 26 października 2013, 20:13

@Mnich1: Większość jem bo mogę ma sporą otyłość więc to jest spora różnica gdyż faszerują to jedzenie gównem ktora nas uzależnia

Avatar Malina6798

26 października 2013, 16:19

Etap 5:
McStoperan :D

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 16:04

Na tych cheesburger'ach trzepią kasę.Drugie jest,ale jak się kupi to dobre i pozostaje niedosyt,bo za małe i się nie najadłeś :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Totalnie

Zapraszamy

Rel

Papierowa szkoła posting

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka