Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar GIRLY123

28 kwietnia 2021, 14:04

A zgadnijcie kim ja jestem

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2020, 21:02

A ja jestem asasynem w assasins creed

Avatar madzieuuu

25 maja 2020, 19:34

ja w grze mobilnej jestem uwielbiana przez ładnych chłopców i nie tylko

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Damond

28 czerwca 2020, 23:31

@PIESEUUU: ch**owa ale z zajebistym nauczycielem od chemii i informatyki

Avatar PIESEUUU

28 czerwca 2020, 23:32

@Damond: akurat moja szkoła jest w ch*j dobra ale informatyka tam to porażka

Avatar slavorumek

Edytowano - 26 maja 2020, 21:47

Jestem milionerem w Simsach, oraz wielkim podbójcą w Age of Civilizations II

Avatar JakubSwayerX

31 maja 2020, 15:59

@slavorumek: Podbójcą powiadasz ?

Avatar slavorumek

31 maja 2020, 16:28

@JakubSwayerX: Tak. Stworzyłem II Imperium Lechickie.

Avatar Miszke

26 maja 2020, 19:32

A ja jestem milionerką w Simsach, pracuję jako malarka

Avatar kotekpl11

29 maja 2020, 10:15

@Miszke: trzecia wojna już się nie wydarzy

Avatar Ares011

26 maja 2020, 17:14

A teraz zgadnijcie co faktycznie przynosi pieniądze. Może wam się to nie podobać ale "insta modelki" mogą zarabiać na tym kasę

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 22:53

@Ares011: jak i gracze gta

Avatar Rakiczan

27 maja 2020, 04:08

W porównaniu do pieniędzy które zarobi "modelka" (chodzący bilbord reklamowy) to co zarobi gracz nawet ostro cisnący i sprzedający nawet najrzadsze itemy to nic. Nawet obracając skinami z csa które czasem są warte po 5-10 tysięcy zł tyle nie zarobisz co ten bilbord

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 22:52

jestem aktorem w manhuncie

Avatar nwmniemampomyslu

27 maja 2020, 00:36

nie podoba mi się to dokąd to zmierza

Avatar RYDERZ

26 maja 2020, 22:18

Ja żołnierzem w call of duty modern warfare

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 maja 2020, 17:14

A ja...
Ja jestem sobą

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Miszke

26 maja 2020, 19:31

@Kyoko1278: czyli sobą

Avatar Kyoko1278

26 maja 2020, 20:31

@Miszke: Dokładnie

Avatar Shiminusu

26 maja 2020, 20:27

Jestem dostawcą w ats i ets2

Avatar Stulej4

26 maja 2020, 19:33

Ja jestem Senatem w Star Wars

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 19:01

Jestem Wiedźminem. Działalność gospodarcza w sektora oczyszczania środowiska. Zajmuje sie dezynfekcją, deratyzacją i demonstryzacją. Dostępny 24/h

Avatar Ukryty_W_Cieniu

26 maja 2020, 18:55

A ja Hitlerem w HOI4.

Avatar xXkuba22Xx

26 maja 2020, 18:26

Jak na tym zarabia na życie, to jest to prawdziwy zawód

Avatar Crln_7

26 maja 2020, 18:00

Jestem piłkarzem w fifie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przyszłość jest piękna

Lekko nie będzie

Żartownisie

Ikony

Nie znoszę kleszczy

Należy się za piękne oczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka