Historia każdego nauczyciela
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Płać pan
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2020, 19:22
Prekurior, Ty aktualnie oglądasz ten serial, prawda? Bo coś za często wrzucasz z niego memy xd
Odpisz
31 maja 2020, 10:26
@Polandball966: Prekurior to generalnie wrzuca dużo memów z seriali animowanych.
Odpisz
31 maja 2020, 10:29
@Majnix: Lubi oglądać :]
Odpisz
25 maja 2020, 23:15
I dlatego duża część nauczycielek to wredne ku*wy mszczące się na nas za swoje porażki
Odpisz
25 maja 2020, 23:16
@Oldjedai: Takich trzeba eliminować
Odpisz
25 maja 2020, 23:17
Mam ideakne narzędzia do tego
Odpisz
25 maja 2020, 23:18
@Oldjedai:
Odpisz
25 maja 2020, 23:18
@Oldjedai: Potrzebny jest większy kaliber
Odpisz
25 maja 2020, 23:19
Starczy?
Odpisz
25 maja 2020, 23:20
@Oldjedai: Tak
Odpisz
Edytowano - 25 maja 2020, 23:30
@Oldjedai: za długo ładuje wole to i w Wocie mam na tym Asa Pancernego
Odpisz
25 maja 2020, 23:31
@ideym: Ah radziecka myśl techniczna. Nie ma to jak stary dobry T-34
Odpisz
25 maja 2020, 23:35
@Oldjedai: mam jeszcze T-34-85 na którym mam biegłość
Odpisz
25 maja 2020, 23:35
@ideym: Ja za bardzo w wota nie gram ale propsy.
Odpisz
25 maja 2020, 23:36
@Oldjedai: nie każdy lubi tą grę ale ja ją kocham
Odpisz
25 maja 2020, 23:37
@ideym: Nie to że nie lubię. Kiedyś grałem i mi się podobał ale potem jakoś przestałem nie pamiętam czemu. Pamiętam że miałem rozwinięte polskie czołgo do chyba 6 tieru.
Odpisz
25 maja 2020, 23:38
@Oldjedai: i tak dobrze ja zbieram kredyty na polską 8
Odpisz
25 maja 2020, 23:42
@ideym: za to ta gra jest piękna oni wiedzą o parufkach
Odpisz
25 maja 2020, 23:42
@ideym: Piękne. Idealny jejowy czołg
Odpisz
25 maja 2020, 23:43
@Oldjedai: zgadza się
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 00:29
@ideym: Gdyby widzieli o parówkach to ten kamuflaż byłby na T28, słynnej paróweczce... A propo skoro pan kocha wota, to można widzieć ile dyszek Pan ma? (Ja skromne 11)
Odpisz
27 maja 2020, 22:50
@Towarzysz777: prawie 2 :(
Odpisz
Edytowano - 28 maja 2020, 01:15
@ideym: No to przygoda się rozkręca, polecam iść w ruskie bo one specjalnie są zbuffowane żeby Putin się nie gniewał, potem dopiero w miarę umiejętności niemieckie, amerykańskie i francuskie magazynki. Wczoraj Char Futura 4 odebrałem z ekspedycji
Odpisz
28 maja 2020, 15:18
@Towarzysz777: ja mam 105 i idę w polskie i obj 430U
Odpisz
30 maja 2020, 20:04
@Oldjedai: A oni mogą dołączyć?
Odpisz
30 maja 2020, 20:05
@MajnkraftAlusiek: Oj tak. Będą siali postrach wśród wroga
Odpisz
31 maja 2020, 08:10
@Oldjedai: Ja mam pana od geografii który normalnie marzył o zostaniu nauczycielem i cały czas opowiada z uśmiechem, a po szkole jak idzie to zawsze "dzień dobry" powie i nie udaje, że nie słyszy. Taki nauczyciel to skarb
Odpisz
31 maja 2020, 00:11
Ku*wa za dlugie
Xd
Odpisz
30 maja 2020, 19:52
Teraz pytanie kto z kogo zrzynał. Family Guy z Simpsonów, czy na odwrót.
Odpisz
30 maja 2020, 19:15
W Polsce poedagokikę musisz mieć Jeszce jak chcesz w szkole, ale jak policealnym nauczycielem to kurs pedagogiczny już tylko z tego co wiem.
Odpisz