Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar for_est

31 maja 2020, 00:04

... So, everybody, just follow me

Avatar BingoJamnik

31 maja 2020, 10:45

@for_est: cause we need a little controversy

Avatar nwmniemampomyslu

31 maja 2020, 01:09

-a dlaczego chcesz zostać strażakiem?
-bo można szybciej przejść na emeryturę

Avatar agent__FBI

30 maja 2020, 21:50

Ja pracuję w FBI więc po prostu podkradane sobie pistolet do klonowania i sklonuje se hajs

Avatar Peroczek

30 maja 2020, 22:23

@agent__FBI: yyyyy ale wiesz że twój szef to widzi?

Avatar agent__FBI

30 maja 2020, 22:34

@Peroczek: masz na myśli tego reptylianian co siedzi w biurze nr.4? nim się nie przejmuję jest zbyt zajęty stawianiem masztów 5G

Avatar Peroczek

30 maja 2020, 22:55

@agent__FBI: ahh ok

Avatar nwmniemampomyslu

31 maja 2020, 01:07

@agent__FBI: możecie Klonować maszty 5g?

Avatar agent__FBI

31 maja 2020, 01:08

@nwmniemampomyslu: Eeeeeee... Tak?

Avatar nwmniemampomyslu

31 maja 2020, 01:09

@agent__FBI: czyli po prostu klonujecie wirusa?

Avatar agent__FBI

31 maja 2020, 01:12

@nwmniemampomyslu: *mówi do radia* odkrył nas zamieniamy wszystkie maszty 5G na takie bez modułu kontroli umysłu innymi słowy kod „piatnik“

Avatar nwmniemampomyslu

31 maja 2020, 01:14

@agent__FBI: *wchodzi do Matrixa* kurrrr chciałem być avataerm

Avatar MajnkraftAlusiek

30 maja 2020, 19:58

Strażak Sam.

Avatar Ameron

30 maja 2020, 19:31

Polecam, nawet ochotniczą straż.

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 19:49

Ojj, jeszcze jak. Mój kolega przez całą podstawówkę najpierw chciał być strażakiem, potem farmerem, a na końcu żołnierzem

Avatar starmagedon

26 maja 2020, 19:55

I jak mu dzisiaj na taksówce się wiedzie?

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 19:59

@starmagedon: znaczy, on teraz do zawodówki poszedł, co prawda dzieli nas jakieś 50 metrów od siebie, ale nie mam z nim kontaktu

Avatar polska_cebulka

30 maja 2020, 19:09

Rolnikiem bezbeku

Avatar lolpandapl

26 maja 2020, 20:00

oj tak właśnie mam wspomnienia z dzieciństwa

Avatar Gateusz

26 maja 2020, 19:55

Wgl strażak to strasznie niefajny zawód z całym szacunkiem do strażaków ale wyciąganie zwłok z auta albo ryzykowanie życia za niezbyt dużą stawkę nie jest fajne

Avatar
Bbrozyna

26 maja 2020, 19:50

Jak będę duży to będę naukowcem, wiesz? Pani dała mi szóstkę z dodawania a Jasiu dostał tylko piatke. Debil

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Zaufaj mi, nie znam się na tym

Z klasą się trzeba urodzić

Rel

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka