Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Stewie

1 czerwca 2020, 01:32

Kuzyn:

Avatar polski_skoczek

26 maja 2020, 10:57

Akurat mój młodszy kuzyn jest fajny

Avatar Akosz

26 maja 2020, 10:58

@polski_skoczek: ja ze swoim gram w call of duty mobile

Avatar polski_skoczek

26 maja 2020, 11:00

@Akosz: ja ze swoim w Minecrafta

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 11:01

@polski_skoczek: Ja ze swoimi kuzynami gram w minecrafta na telefonach

Avatar Akosz

26 maja 2020, 11:02

@Tajnyifajny: jak grać w piraconego? Bez konta microsoft da się? (janusz time)

Avatar polski_skoczek

26 maja 2020, 11:05

@Akosz: nie wiem
Gram na Xboxie, tam jest (albo był) za darmo

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 11:27

@Akosz: Na lanie gramy

Avatar adsjds

31 maja 2020, 22:06

@Akosz: ależ oczywiście że da się, chyba rok temu grałem w minecrafta na telefonie bez żadnego konta

Avatar ALKATRAZ

31 maja 2020, 14:58

Te wrestlingi są udawane, więc po co je oglądać ?

Avatar
COWALSKY

31 maja 2020, 15:25

@ALKATRAZ: bo to jest prawie to samo co balet tylko że zamiast tańca masz NAPI**DALAŃSKO

Avatar Broski

31 maja 2020, 15:34

@ALKATRAZ: To tak jak z oglądaniem seriali, dla rozrywki. Całość polega na przedstawianiu różnych historii i show dla widzów. A że reżyserowane to tym lepiej, bo naprawdę nie da się tak walczyć. Boks czy mma są strasznie nudne i monotonne, ludzkie ciało jest tak niedoskonałe, że dobrą walkę można stworzyć tylko, gdy zawodnicy mają scenariusz i nie robią sobie krzywdy.

Avatar
COWALSKY

31 maja 2020, 15:36

@Broski: ale inaczej jest w walce meneli tam są prawdziwe emocje i żądza krwi a wszystko to jest kręcone spontanicznie

Nawet koszty produkcji są tanie bo wystarczy tylko kamera i 5 zł xD

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 15:15

Ja tam mam 2 lata starszego kuzyna, którego bardzo bardzo lubiłam, kiedy byłam młodsza.
Ale od kiedy jest w tej "prestiżowej" szkole chyba bardziej ma mnie gdzieś jako "małolatę".
On zawsze wiedział, że powinien robić pierwszy krok, żeby iść ze mną np. do ogródka, bo ja czasami jestem w ch0j nieśmiała. To była taka swoista niepisana zasada.
Teraz on albo zostaje w domu albo siedzi przy stole i udaje dorosłego.
Nie mam mu nic za złe, ale mógłby przynajmniej powiedzieć, że jest za stary, żeby ze mną gadać, a nie po prostu z dnia na dzień mnie tak zostawić na lodzie nieśmiałości.

Avatar hlepo

26 maja 2020, 15:04

Dlaczego są tutaj dwa loga Jeja?

Avatar Akosz

26 maja 2020, 10:51

Kuzyn, gdy zorientował się że drzwi do twojego pokoju są zamknięte i nie może wejść

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 10:53

@Akosz: Ale ten autystyczny dzieciak buduje katapulte i wystrzeliwuje twojego kuzyna w twoje okno, i teraz musisz walczyć z kuzynem

Avatar Akosz

26 maja 2020, 10:54

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 11:00

@Akosz: dodatkowo kuzyn dał autystycznemu dzieciakowi cukierki i ten w ciebie strzela kamieniami z katapulty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Januszcebula6998
Dodane przez: Januszcebula6998

Co za przypadek

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka