Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 czerwca 2020, 01:32
Kuzyn:
Odpisz
26 maja 2020, 10:57
Akurat mój młodszy kuzyn jest fajny
Odpisz
26 maja 2020, 10:58
@polski_skoczek: ja ze swoim gram w call of duty mobile
Odpisz
26 maja 2020, 11:00
@Akosz: ja ze swoim w Minecrafta
Odpisz
26 maja 2020, 11:01
@polski_skoczek: Ja ze swoimi kuzynami gram w minecrafta na telefonach
Odpisz
26 maja 2020, 11:02
@Tajnyifajny: jak grać w piraconego? Bez konta microsoft da się? (janusz time)
Odpisz
26 maja 2020, 11:05
@Akosz: nie wiem
Gram na Xboxie, tam jest (albo był) za darmo
Odpisz
26 maja 2020, 11:27
@Akosz: Na lanie gramy
Odpisz
31 maja 2020, 22:06
@Akosz: ależ oczywiście że da się, chyba rok temu grałem w minecrafta na telefonie bez żadnego konta
Odpisz
31 maja 2020, 14:58
Te wrestlingi są udawane, więc po co je oglądać ?
Odpisz
31 maja 2020, 15:25
@ALKATRAZ: bo to jest prawie to samo co balet tylko że zamiast tańca masz NAPI**DALAŃSKO
Odpisz
31 maja 2020, 15:34
@ALKATRAZ: To tak jak z oglądaniem seriali, dla rozrywki. Całość polega na przedstawianiu różnych historii i show dla widzów. A że reżyserowane to tym lepiej, bo naprawdę nie da się tak walczyć. Boks czy mma są strasznie nudne i monotonne, ludzkie ciało jest tak niedoskonałe, że dobrą walkę można stworzyć tylko, gdy zawodnicy mają scenariusz i nie robią sobie krzywdy.
Odpisz
31 maja 2020, 15:36
@Broski: ale inaczej jest w walce meneli tam są prawdziwe emocje i żądza krwi a wszystko to jest kręcone spontanicznie
Nawet koszty produkcji są tanie bo wystarczy tylko kamera i 5 zł xD
Odpisz
26 maja 2020, 15:15
Ja tam mam 2 lata starszego kuzyna, którego bardzo bardzo lubiłam, kiedy byłam młodsza.
Ale od kiedy jest w tej "prestiżowej" szkole chyba bardziej ma mnie gdzieś jako "małolatę".
On zawsze wiedział, że powinien robić pierwszy krok, żeby iść ze mną np. do ogródka, bo ja czasami jestem w ch0j nieśmiała. To była taka swoista niepisana zasada.
Teraz on albo zostaje w domu albo siedzi przy stole i udaje dorosłego.
Nie mam mu nic za złe, ale mógłby przynajmniej powiedzieć, że jest za stary, żeby ze mną gadać, a nie po prostu z dnia na dzień mnie tak zostawić na lodzie nieśmiałości.
Odpisz
26 maja 2020, 15:04
Dlaczego są tutaj dwa loga Jeja?
Odpisz
26 maja 2020, 10:51
Kuzyn, gdy zorientował się że drzwi do twojego pokoju są zamknięte i nie może wejść
Odpisz
26 maja 2020, 10:53
@Akosz: Ale ten autystyczny dzieciak buduje katapulte i wystrzeliwuje twojego kuzyna w twoje okno, i teraz musisz walczyć z kuzynem
Odpisz
26 maja 2020, 10:54
@Tajnyifajny:
Odpisz
26 maja 2020, 11:00
@Akosz: dodatkowo kuzyn dał autystycznemu dzieciakowi cukierki i ten w ciebie strzela kamieniami z katapulty
Odpisz