Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NorseWarrior

26 maja 2020, 12:20

Co to R i RA

Avatar
Geralt__z_Rivii

26 maja 2020, 12:21

@NorseWarrior: Ra to Bóg egipski

Avatar NorseWarrior

26 maja 2020, 12:23

chciałem dopisać jeszcze właśnie (oprócz tego że Bóg egipski) :/

Avatar
Cudak

26 maja 2020, 12:24

@NorseWarrior: Stopnie Réaumura i Rankine'a

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2020, 17:03

gdzie się je wykorzystuje i zero stopni Celsiusza, to dla nich ile?

Avatar
Cudak

31 maja 2020, 18:21

Dzisiaj ze skali Réaumura praktycznie w ogóle się nie korzysta, wyszła z powszechnego użycia na przełomie XIX i XX wieku. Możliwe, że współcześnie jeszcze ona gdzieś funkcjonuje, ale tego nie wiem.
0° w skali Celsjusza to również 0° w skali Réaumura.
Natomiast skala Rankine'a jest stosowana czasami przez inżynierów, ponieważ (tak jak w Kelwinach) najniższą temperaturą w tej skali jest zero absolutne, co jest wygodniejsze w obliczeniach.
0° w skali Celsjusza to 491,67° w skali Rankine'a.

Avatar NesquikBoi

31 maja 2020, 15:04

Kelviny, nie stopnie kelvina

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 maja 2020, 14:21

W ogóle to gdzieś się używa skali Rankine'a i Reaumura?

Avatar kolkav5

31 maja 2020, 14:55

W memach

Avatar Landark

26 maja 2020, 12:51

Fizyczne podśmiechujki

Avatar DaveAfton

26 maja 2020, 12:41

stopnie kelvina, ugh

Avatar Antonio331

26 maja 2020, 12:20

Muszę nadmienić, że nie ma °K, a K

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 12:21

@Antonio331: Za 1 razem OP pamiętał

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar NightShadePL
Dodane przez: NightShadePL

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Powodzenia

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Dobrze czasem się oderwać

To będzie bolało

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka