Stachu Jones - mistrz ciętej riposty
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Totalnie
Cóż za brak szacunku
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2021, 06:53
Swojim xD
Odpisz
28 maja 2020, 22:29
+1
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 11:04
Ja kiedyś chodziłem na teakwondo i takie tam były ostre ćwiczenia że przez pierwsze treningi miałem zakwasy cały następny dzień. Ale jak pochodziłem dłużej to potrafiłem dosłownie kopnąc na wysokość twarzy na kilka różnych sposobów i zapierniczać kilka kółek wokół sali bez zmęczenia. Ale potem mi znudziło się i sie wypisałem.
Odpisz
26 maja 2020, 11:26
@Orzechowy: Po co się wypisywałeś, mogłeś napi**dalać patusów jak ninja, szacunek na całą szkołe
Odpisz
26 maja 2020, 11:35
@Tajnyifajny: tylko że tam się mie uczyliśmy bić. Większość czasu to były ćwiczenia na kondycje i rozciąganie a chwyty były rzadko.
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 11:43
@Orzechowy: poza tym zajęcia mi totalnie zbrzydły. To było nie dla mnie a chodziłem długo bo mama była zadowolona że uprawiam sport. A nie też przepadałem za tym że starsi ciągle robili sobie ze mnie jaja
Odpisz
26 maja 2020, 11:43
@Tajnyifajny: jak ćwiczy się sztuki walki to trzeba przysiegnąć że nie będzie się tego używać tylko w nagłych wypadkach.
Odpisz
26 maja 2020, 11:44
@Paranienormalne: no właśnie one służą do samoobrony a nie do nawalania
Odpisz
26 maja 2020, 11:45
@Orzechowy: no. Wiem bo chodziłam na karate, tam było takie coś że w jeden tydzień uczyliśmy się kondycji a na drugi walki i tak na zmianę.
Odpisz
26 maja 2020, 11:45
@Orzechowy: Tak, ale chodziło mi raczej o to że mógłbyś obronić się przed patusami, nie napiedalać ich tylko dla zabawy
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 21:53
@Orzechowy: oj kurde znam to
ja się przepisałem z kung fu na karate, bo było taniej i bliżej. Powodem obu była też predyspozycja dostawania wpie**olu od patusów, więc samoobrona była dla mnie priorytetem, nie sam sport. No niestety z karate to jedynie formułki i ćwiczenia kondycyjne, a technik samoobrony prawie zero.
Odpisz
26 maja 2020, 21:56
@Maly_modelarz15: U mnie jest właśnie na odwrót. Jedyna formułka jaką mamy znać to Przysięga Dojo, a cały czas ćwiczyliśmy dźwignie, przewroty i ogólnie samoobronę
Odpisz
Edytowano - 27 maja 2020, 02:22
@Orzechowy: jezu, zawsze chciałem chodzic na teakwondo, ale nigdzie w okolicy nie było :,(
Odpisz
27 maja 2020, 16:02
@Orzechowy: a mnie w szkole bili i zacząłem z dietą i ćwiczeniami i tak zyskałem respekt i tytuł mistrza Podkarpacia ps też umiem wysoko kopać
Odpisz
27 maja 2020, 01:27
To prawda, do jednej chodzę. Prosiłbym o szablonik
Odpisz
27 maja 2020, 00:32
Myślisz że będziesz się napi**dalać i zostaniesz ninja a tylko uczysz się jak machnąć nogą
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 10:59
Kiedy ten film wyjdzie, miał wyjść chyba kilka lat temu
Odpisz
26 maja 2020, 11:01
@Tajnyifajny: miał być we wrześniu 2016 ale zamiast tego dostaliśmy najwieksze rozczarowanie polskiej młodzieży
Odpisz
26 maja 2020, 21:58
@Tajnyifajny: Może Stachu odszedł do krainy wiecznego jabola?
Odpisz
26 maja 2020, 22:00
@Ameron: Nie mógł, jest zbyt potężny
Odpisz
26 maja 2020, 20:40
Jakiś czas chodziłem na kyokushin, ale obecnie nie chodzę i ogarniam, że bić się umiem po analizie ruchów Geralta, jak spuszczałem komuś wpie**ol podczas pojedynku na pięści
Odpisz
26 maja 2020, 21:46
@Stulej4: a ja też jestem z kyokuszhin
Odpisz
26 maja 2020, 21:57
@Stulej4: też Kyokushin ćwiczę
Odpisz
26 maja 2020, 20:56
5/5 za Stacha Johnesa
Odpisz
26 maja 2020, 21:29
@Januszcebula6998: i do ulu
Odpisz
26 maja 2020, 20:32
Pamiętam jak chodziłem na karate... przez miesiąc
Schudłem całkiem sporo w tym czasie
Odpisz