Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

24 lipca 2021, 06:53

Swojim xD

Avatar Brunoneq

28 maja 2020, 22:29

+1

Avatar Orzechowy

Edytowano - 26 maja 2020, 11:04

Ja kiedyś chodziłem na teakwondo i takie tam były ostre ćwiczenia że przez pierwsze treningi miałem zakwasy cały następny dzień. Ale jak pochodziłem dłużej to potrafiłem dosłownie kopnąc na wysokość twarzy na kilka różnych sposobów i zapierniczać kilka kółek wokół sali bez zmęczenia. Ale potem mi znudziło się i sie wypisałem.

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 11:26

@Orzechowy: Po co się wypisywałeś, mogłeś napi**dalać patusów jak ninja, szacunek na całą szkołe

Avatar Orzechowy

26 maja 2020, 11:35

@Tajnyifajny: tylko że tam się mie uczyliśmy bić. Większość czasu to były ćwiczenia na kondycje i rozciąganie a chwyty były rzadko.

Avatar Orzechowy

Edytowano - 26 maja 2020, 11:43

@Orzechowy: poza tym zajęcia mi totalnie zbrzydły. To było nie dla mnie a chodziłem długo bo mama była zadowolona że uprawiam sport. A nie też przepadałem za tym że starsi ciągle robili sobie ze mnie jaja

Avatar Paranienormalne

26 maja 2020, 11:43

@Tajnyifajny: jak ćwiczy się sztuki walki to trzeba przysiegnąć że nie będzie się tego używać tylko w nagłych wypadkach.

Avatar Orzechowy

26 maja 2020, 11:44

@Paranienormalne: no właśnie one służą do samoobrony a nie do nawalania

Avatar Paranienormalne

26 maja 2020, 11:45

@Orzechowy: no. Wiem bo chodziłam na karate, tam było takie coś że w jeden tydzień uczyliśmy się kondycji a na drugi walki i tak na zmianę.

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 11:45

@Orzechowy: Tak, ale chodziło mi raczej o to że mógłbyś obronić się przed patusami, nie napiedalać ich tylko dla zabawy

Avatar Maly_modelarz15

Edytowano - 26 maja 2020, 21:53

@Orzechowy: oj kurde znam to
ja się przepisałem z kung fu na karate, bo było taniej i bliżej. Powodem obu była też predyspozycja dostawania wpie**olu od patusów, więc samoobrona była dla mnie priorytetem, nie sam sport. No niestety z karate to jedynie formułki i ćwiczenia kondycyjne, a technik samoobrony prawie zero.

Avatar JaegerPLN

26 maja 2020, 21:56

@Maly_modelarz15: U mnie jest właśnie na odwrót. Jedyna formułka jaką mamy znać to Przysięga Dojo, a cały czas ćwiczyliśmy dźwignie, przewroty i ogólnie samoobronę

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 27 maja 2020, 02:22

@Orzechowy: jezu, zawsze chciałem chodzic na teakwondo, ale nigdzie w okolicy nie było :,(

Avatar kinnderwq

27 maja 2020, 16:02

@Orzechowy: a mnie w szkole bili i zacząłem z dietą i ćwiczeniami i tak zyskałem respekt i tytuł mistrza Podkarpacia ps też umiem wysoko kopać

Avatar IgiPolski

27 maja 2020, 01:27

To prawda, do jednej chodzę. Prosiłbym o szablonik

Avatar MemeMaster28

27 maja 2020, 00:32

Myślisz że będziesz się napi**dalać i zostaniesz ninja a tylko uczysz się jak machnąć nogą

Avatar Tajnyifajny

Edytowano - 26 maja 2020, 10:59

Kiedy ten film wyjdzie, miał wyjść chyba kilka lat temu

Avatar Bobsom

26 maja 2020, 11:01

@Tajnyifajny: miał być we wrześniu 2016 ale zamiast tego dostaliśmy najwieksze rozczarowanie polskiej młodzieży

Avatar Ameron

26 maja 2020, 21:58

@Tajnyifajny: Może Stachu odszedł do krainy wiecznego jabola?

Avatar Tajnyifajny

26 maja 2020, 22:00

@Ameron: Nie mógł, jest zbyt potężny

Avatar Stulej4

26 maja 2020, 20:40

Jakiś czas chodziłem na kyokushin, ale obecnie nie chodzę i ogarniam, że bić się umiem po analizie ruchów Geralta, jak spuszczałem komuś wpie**ol podczas pojedynku na pięści

Avatar kinnderwq

26 maja 2020, 21:46

@Stulej4: a ja też jestem z kyokuszhin

Avatar JaegerPLN

26 maja 2020, 21:57

@Stulej4: też Kyokushin ćwiczę

Avatar Januszcebula6998

26 maja 2020, 20:56

5/5 za Stacha Johnesa

Avatar Kangurur28

26 maja 2020, 21:29

@Januszcebula6998: i do ulu

Avatar lorax12

26 maja 2020, 20:32

Pamiętam jak chodziłem na karate... przez miesiąc
Schudłem całkiem sporo w tym czasie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie są aż takie pyszne

Totalnie

Cóż za brak szacunku

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka