Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sebzer

18 sierpnia 2020, 00:49

to ma sens jak jedziesz z prędkością żółwia

Avatar skoroszewska

26 października 2013, 16:55

@Baca_online: Jest taka opcja. Wtedy pokazuje ok. 3 razy wyższą siatkę.

Avatar
Konto usunięte

26 października 2013, 12:21

było i na końcu był mem shut up and take me money

Avatar xXkuba22Xx

25 października 2013, 21:46

było ale ze światłem samochodowym

Avatar bylejakbylegdzie

26 października 2013, 11:58

@xXkuba22Xx: było z rowerowym o samochodowym nic nigdy nie było

Avatar xXkuba22Xx

26 października 2013, 12:14

@bylejakbylegdzie: nie wiem może mi się pomyliło

Avatar xXkuba22Xx

9 września 2018, 20:27

@Archeologwinternetach: powinienes dostać jakąś podwyżkę archeologu, dobrze wykonujesz swoją pracę

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 20:23

Na polskich drogach by zwariowało

Avatar GrumpyCat

25 października 2013, 21:06

Po prostu by je pokazywało, jakbyś nałożył na to siatkę.

Avatar bylejakbylegdzie

25 października 2013, 21:15

@GrumpyCat: nie wiem dlaczego dali ci minusa przecież dobrze gadasz

Avatar GrumpyCat

Edytowano - 25 października 2013, 21:18

@bylejakbylegdzie: Za dużo stereotypów o polskich drogach. Stają się coraz bardziej zagłębiane. Z żartu o polskich wertepach przeniosło się na żarty o polskich czarnych dziurach

Avatar HyperLunchboxGuy

25 października 2013, 21:28

Na polskich drogach były by bugi ;_;

Avatar Baca_online

25 października 2013, 21:07

mogłoby pokazywać ciut dalej. nie zdążę zareagować

Avatar krzysiek905

25 października 2013, 20:57

A nie lepiej zwykłe światło??? Jak dla mnie by wtedy było to bardziej widoczne.

Avatar eniek2

25 października 2013, 20:43

Polska droga = error

Avatar as13zx

25 października 2013, 20:24

jeja jest coraz mniej śmieszne, ale dużo ciekawsze i lepsze niż kiedyś.

Avatar LOLOjunior

25 października 2013, 20:12

Ale ***iste shut up ant take my money:P

Avatar Karso21Respawn

25 października 2013, 20:05

Było....

Avatar
Konto usunięte

25 października 2013, 20:30

@Karso21Respawn: Było.

Avatar bylejakbylegdzie

25 października 2013, 21:15

@Karso21Respawn: racja było

Avatar amekninja555

25 października 2013, 21:31

@Karso21Respawn: Zgadzam się, było, może i kilka wieków temu, ale było. ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pilne

Można, tylko trzeba wstawać rano

Przerwa na herbatkę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka