Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2020, 00:49
to ma sens jak jedziesz z prędkością żółwia
Odpisz
26 października 2013, 16:55
@Baca_online: Jest taka opcja. Wtedy pokazuje ok. 3 razy wyższą siatkę.
Odpisz
26 października 2013, 12:21
było i na końcu był mem shut up and take me money
Odpisz
25 października 2013, 21:46
było ale ze światłem samochodowym
Odpisz
26 października 2013, 11:58
@xXkuba22Xx: było z rowerowym o samochodowym nic nigdy nie było
Odpisz
26 października 2013, 12:14
@bylejakbylegdzie: nie wiem może mi się pomyliło
Odpisz
9 września 2018, 18:31
@xXkuba22Xx: Tak, pomyliło ci się.
https://memy.jeja.pl/43649,lampa-wykrywajaca-dziury-na-drodze.html
Odpisz
9 września 2018, 20:27
@Archeologwinternetach: powinienes dostać jakąś podwyżkę archeologu, dobrze wykonujesz swoją pracę
Odpisz
25 października 2013, 20:23
Na polskich drogach by zwariowało
Odpisz
25 października 2013, 21:06
Po prostu by je pokazywało, jakbyś nałożył na to siatkę.
Odpisz
25 października 2013, 21:15
@GrumpyCat: nie wiem dlaczego dali ci minusa przecież dobrze gadasz
Odpisz
Edytowano - 25 października 2013, 21:18
@bylejakbylegdzie: Za dużo stereotypów o polskich drogach. Stają się coraz bardziej zagłębiane. Z żartu o polskich wertepach przeniosło się na żarty o polskich czarnych dziurach
Odpisz
25 października 2013, 21:28
Na polskich drogach były by bugi ;_;
Odpisz
25 października 2013, 21:07
mogłoby pokazywać ciut dalej. nie zdążę zareagować
Odpisz
25 października 2013, 20:57
A nie lepiej zwykłe światło??? Jak dla mnie by wtedy było to bardziej widoczne.
Odpisz
25 października 2013, 20:43
Polska droga = error
Odpisz
25 października 2013, 20:24
jeja jest coraz mniej śmieszne, ale dużo ciekawsze i lepsze niż kiedyś.
Odpisz
25 października 2013, 20:12
Ale ***iste shut up ant take my money:P
Odpisz
25 października 2013, 20:05
Było....
Odpisz
25 października 2013, 20:30
@Karso21Respawn: Było.
Odpisz
25 października 2013, 21:15
@Karso21Respawn: racja było
Odpisz
25 października 2013, 21:31
@Karso21Respawn: Zgadzam się, było, może i kilka wieków temu, ale było. ;_;
Odpisz