D... Dobra... Mo... Może teraz na B?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Ładne rzeczy
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 maja 2020, 15:44
Bywa odwrotnie.
Odpisz
31 maja 2020, 14:44
Odpisz
31 maja 2020, 14:01
Ktoś mi wytłumaczy dlaczego ludzie tak lubią anime?
Odpisz
31 maja 2020, 15:00
@wiadrowy512: Ktoś mi wytłumaczy, dlaczego ludzie tak bardzo nie lubią anime?
Odpisz
31 maja 2020, 17:28
@Przemek572: a czy ja powiedziałem że go nie lubię nieznam się na nim i go nie oglądam ale jak ktoś ogląda to okej jestem tu neutralny i pytam za co ludzie je tak lubią
Odpisz
31 maja 2020, 19:47
@wiadrowy512: Degeneraci. Żeby lubić anime trzeba mieć mniej IQ niż temperatura otoczenia
Odpisz
31 maja 2020, 22:34
@Iphonix: najlepsze jest to że zapytałem się co im się podoba w anime to zostałem zasrany strzałkami w dół ale co do pytania to żaden nie odpowiedział nie no super dyskusja z wami
Odpisz
1 czerwca 2020, 00:38
@wiadrowy512:
Różni ludzie lubią różne rzeczy.
Dla mnie wygląda to tak że wolę animowane postacie od aktorów-czemu? Już mówię, bardziej prawdopodobne jest że dobrze zrobi się animacje (bogata mimika twarzy etc) niż jakby miało się trafić na wielce wybitnego aktora który zagra aż w tak przerysowany sposób nie będąc przy tym nienaturalnym.
Jestem z tych co lubią jak się dużo dzieje.
Anime lubię ze względu na np shouneny jak i bogate fabularnie serię z tajemnicą.(Duży rozmach hah)
Bo naprawdę istnieje wiele serii które są piękne: Grobowiec świetlików (Lub inne produkcje od studia ghibli) Monster, Rainbow Nischa,Great teacher Onizuka, Cowboy bebop,Sayonara no Asa ni Yakosoku- to są naprawdę piękne produkcje które nieważne czy ktoś przepada za takim klimatem czy nie jest pewne to że je pokocha i za to ja sama kocham anime. Oczywiście jak w wszystkim istnieją dobre produkcje/rzeczy i złe. Należy jedynie dobrze szukać chociaż i tak najważniejsze by dawało nam to przyjemność a czas spędzony na seansie nie był czasem straconym. Pozdrawiam.
Odpisz
1 czerwca 2020, 07:21
@Bunnykova: szacunek i respekt dla ciebie kolego zamiast od razu czepiać się wytłumaczyłeś bardzo dziękuję i pozdrawiam
Odpisz
21 września 2020, 09:48
@wiadrowy512: No a ty dla czego lubisz filmy? Można powiedzieć że to jest to samo.
Odpisz
21 września 2020, 22:06
@Patrykos234432: he do be spittin mad fax tho 😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳😳
Odpisz
31 maja 2020, 12:27
O, to ja. Nawet włosy sie zgadzają.
Odpisz
31 maja 2020, 11:29
Mój głos w myślach vs mój głos naprawdę
Odpisz
31 maja 2020, 10:28
A ja się zapytam "Z jakiego to anime?"
Odpisz
31 maja 2020, 10:36
@Darque: Kaguya-sama Love is war
Odpisz
31 maja 2020, 10:37
@JaegerPLN: Dziękuję ci dobry człowieku
Odpisz
31 maja 2020, 08:07
Odpisz
31 maja 2020, 08:11
@Bober2069:
Odpisz
31 maja 2020, 08:32
@Bober2069:
Odpisz
31 maja 2020, 09:37
@Bober2069:
Odpisz
31 maja 2020, 09:41
@polska_cebulka: tu som dwa pingwimy
Odpisz
31 maja 2020, 09:53
@Damond:
Odpisz
31 maja 2020, 11:44
@Sernikzrodzynkami:
Odpisz
26 maja 2020, 17:27
Odpisz
26 maja 2020, 17:28
@Kapitalista:
Odpisz
26 maja 2020, 17:30
@Kapitalista:
Odpisz
26 maja 2020, 17:31
@Damond:
Odpisz
26 maja 2020, 17:31
@Kapitalista:
Odpisz
31 maja 2020, 08:46
@Kapitalista: meenzipl głupcze pszyzwaleś go
Odpisz
31 maja 2020, 09:52
@Kapitalista: otusz to
Odpisz
31 maja 2020, 09:12
Dlatego ludzie wolą pisać niż dzwonić
Odpisz
31 maja 2020, 08:10
dżemkuję adminie, że Ułutyt nie zmieniłeś
Odpisz
26 maja 2020, 17:53
Szablon jakby coś:
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 17:59
@MeenziPL: Niech Boży wynagrodzi ci w zielonych, dobry jejaku
Odpisz
26 maja 2020, 19:26
ja jestem opem
Odpisz
26 maja 2020, 19:27
@MeenziPL: Dobrze jejarzu
Odpisz
26 maja 2020, 18:36
Ja mam zawsze na odwrót
Odpisz
26 maja 2020, 17:27
Tak to jest być mangozjebem który z nikim nie rozmawia bo nikt go nie lubi
Odpisz
26 maja 2020, 17:29
@Opossum:
Odpisz
26 maja 2020, 17:29
@Opossum: tak, bo tak to jest
Odpisz
26 maja 2020, 17:30
@Opossum:
Odpisz
26 maja 2020, 17:30
@Opossum:
Odpisz
26 maja 2020, 17:31
@UZMAjejownik: retardacja na bardzo wysokim poziomie
Odpisz
26 maja 2020, 17:32
@Opossum: w ogóle to chińczycy mają dziwne fetysze
Odpisz
26 maja 2020, 17:32
@Opossum: nie tylko oni
Odpisz
26 maja 2020, 17:33
@Opossum: obrazek nie powiązany z komentarzami:
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 17:33
@Damond: chińczycy którym wydaje się że są chińczykami a tak naprawdę nimi nie są, tak zwane weeby
Odpisz
26 maja 2020, 17:33
@Opossum: 1 man 1 screwdriver
1 man 1 jar
2 girls 1 cup
itd.itp....
Odpisz
26 maja 2020, 17:33
@Opossum: Polacy, Czesi, Anglicy, Bhutańczycy, oraz ku*wa każdy naród też
Odpisz
26 maja 2020, 17:35
@Opossum: Czyli z twojej definicji wynika, że nie jestem weebem bo oglądam anime, tylko dlatego bo myślę że jestem z Chin (a tak nie myślę). więc według twojej definicji jestem zwykłym, zdrowym człowiekiem. Dzięki
Odpisz
26 maja 2020, 18:33
@Opossum: XDDDDD
Odpisz
26 maja 2020, 18:40
@Avcio01: a wiesz kim jest weeb?
Odpisz
26 maja 2020, 18:50
@Opossum: ja tam włanśnie ogarnąłem definicje weeba i no napewno nie jest to nie-chińczyk, który myśli że nim jest
Odpisz
26 maja 2020, 18:51
@Antonio331: nie ciebie pytałem
Odpisz
26 maja 2020, 19:01
@Opossum: a ciebie nikt nie pytał o zdanie
Odpisz
26 maja 2020, 19:02
@Damond: ciebie również
Odpisz
26 maja 2020, 19:02
@Opossum: byczq
Odpisz
26 maja 2020, 19:06
@Opossum: oposq
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 19:08
@Opossum: a Ciebie w ogóle nikt nie pytał i jakoś się odzywasz widzisz pokazujesz swoją osobą głupotę ludzi krytykujących anime bez powodu pozdro
Odpisz
26 maja 2020, 19:22
@Antonio331: nie krytykuje ludzi oglądających anime tylko tych którzy chwalą się tym i uważają że jest w tym coś fajnego
Odpisz
26 maja 2020, 19:24
@Opossum: a poza tym bóg stworzył weebów by się z nich śmiać
Odpisz
26 maja 2020, 19:26
@Opossum: a ja uważam że w oglądanie anime jest super, a Boga nie ma^^ miłego bóldupowania
Odpisz
26 maja 2020, 19:29
@Opossum: Bóg ich nie stworzył, tak samo jak nikt inny
A i też uważam że Boga nie ma
Odpisz
26 maja 2020, 19:30
@Damond: też czasami oglądam ale się tym nie chwale
Odpisz
26 maja 2020, 19:32
@Opossum: i też nie uważam że kultura japońska jest lepsza od innych
Odpisz
26 maja 2020, 20:24
@Opossum:
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2020, 08:48
@Opossum: "tylko tych, którzy się tym chwalą i uważają, że jest w tym coś fajnego" (pierwszy twój komentarz mówi co innego ale to pomińmy) taki sam problem masz z ludźmi mówiącymi, że oglądają tv, zbierają kapsle, grają w nogę lub gry? Panie to hobby jak każde inne a, że ci się nie podoba to spoko nic do tego nie mam ale nie musisz od razu kogoś obrażać z tego powody, rozumiem, że w internecie jesteś 'anonimowy' ale jakąś kulturę słowa pasowałoby jednak zachować, proszę więc przemyśl swoje postępowanie..
Odpisz
26 maja 2020, 17:35
Tak jest zawsze nie ważne gdzie
Odpisz
26 maja 2020, 17:25
Halo administracja?
Jestem na tym obrazku i nie podoba mi się to.
Odpisz
26 maja 2020, 17:27
@Avcio01: Prawa autorskie? To jakaś nowa postać?
Odpisz
26 maja 2020, 17:29
@MeenziPL: No, podobno posiada umiejętność wykluczania.
Odpisz