Rico to najlepszy skrzydłowy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Brawo za czujność!
Przerwa na herbatkę
Taktycznie
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 lutego 2023, 17:53
no KU*WA KABOOM no
Odpisz
5 maja 2021, 21:14
Wyżej jest ten sam mem
Odpisz
26 maja 2020, 21:56
Odpisz
26 maja 2020, 22:45
@KufelMleka: a czy złoto świeci ?
Odpisz
26 maja 2020, 22:47
@szyszynka: Świeci Słońce.
Odpisz
26 maja 2020, 22:47
@KufelMleka: w nocy nie świeci
Odpisz
26 maja 2020, 22:49
@szyszynka: Świeci, ale na co innego.
Odpisz
27 maja 2020, 00:06
@KufelMleka: yyy ale ziemia jest płaska
Odpisz
27 maja 2020, 00:12
@szyszynka:
Odpisz
27 maja 2020, 00:22
@KufelMleka: jest zaokrąglona
Odpisz
27 maja 2020, 00:24
@szyszynka: Tak po prawdzie Ziemia ma kształt geoidy, czyli Ziemia ma kształt Ziemi.
Odpisz
27 maja 2020, 00:29
@KufelMleka: zaczeliśmy od złota a skończyło się na geoidzie
Odpisz
27 maja 2020, 00:31
@szyszynka: I w geoidach bywa złoto, tylko trzeba je wykopać i przetopić.
Odpisz
27 maja 2020, 00:38
@KufelMleka: teoretycznie mógłby to zrobić każdy ale potrzeba 1 064 °C na roztopienie złota
Odpisz
27 maja 2020, 00:46
@szyszynka: Da się tyle osiągnąć w warunkach chałupniczych.
Odpisz
27 maja 2020, 00:47
@KufelMleka: nigdy nie próbowałem
Odpisz
27 maja 2020, 00:51
@szyszynka: Tak to jest. W Minecrafta każdy by pograł, ale robić w złotnictwie to nie ma komu.
Odpisz
27 maja 2020, 00:52
@KufelMleka: ino tego derta kopiom a nie złotko
Odpisz
27 maja 2020, 01:08
@szyszynka: No, a jak koniu podkowa odpadnie to potem biada wołają, bo sami nie umieją nowej założyć, a kowali we wsi ni ma.
Odpisz
27 maja 2020, 01:09
@KufelMleka: u mnie we wsi jest także izi
Odpisz
27 maja 2020, 01:20
@szyszynka: Ino czy umie rychtować kruszec?
Odpisz
27 maja 2020, 01:22
@KufelMleka: tego nie wiem ale wiem że szabelke kiedyś kuł
Odpisz
27 maja 2020, 01:33
@szyszynka: Dobre pióro nie jest złe.
Odpisz
30 maja 2020, 13:06
@KufelMleka: Hmm, yes, the Ziemia is made of Ziemia.
Odpisz
30 maja 2020, 13:20
@KufelMleka: wystarczy że włożycie złoto do mikrofali
Odpisz
30 maja 2020, 21:16
@KufelMleka: złoto
Odpisz
30 maja 2020, 22:15
@szyszynka: 💕
Odpisz
30 maja 2020, 22:49
Nazywasz się Ziemia?
Odpisz
30 maja 2020, 22:57
@KufelMleka:
Odpisz
30 maja 2020, 23:51
@szyszynka: profilowe z Charllote?
Odpisz
31 maja 2020, 01:12
@marianx12: yep
Odpisz
3 czerwca 2020, 13:58
kolrjny w memie ? (Nie no na poważnie to cie lubię)
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:41
@KufelMleka: Uuuuu
Ale hot
Odpisz
7 czerwca 2020, 21:27
Klawiatura samo poprawia
Odpisz
6 czerwca 2020, 00:46
jezu jak dziecinne i żenujące jest robienie mema który juz był milion razy ale z postaciami z bajek?
Odpisz
27 sierpnia 2020, 13:40
@Ruster: Nie bardziej niż pisanie takiego bezsensownego komentarza jak twój
Odpisz
7 września 2020, 21:21
@Kebasa_z_mema: ale pojehaues janiemoge
Odpisz
8 września 2020, 15:05
@Ruster: Najpierw wytrzeźwiej
Potem do mnie pisz
Odpisz
16 stycznia 2021, 12:25
@Kebasa_z_mema: Cześć
Wiem że minęło trochę czasu, ale Twoje słowa zainspirowały mnie do szukania pomocy. Wyszedłem z nałogu alkoholowego. Dziś mija trzeci miesiąc trzeźwości. Dziękuję
Odpisz
16 stycznia 2021, 13:01
@Ruster: Ale ty mówisz serio?
Odpisz
19 marca 2021, 13:41
@Kebasa_z_mema: nie xD
Odpisz
20 marca 2021, 08:35
@Ruster: ło k...a
Chcesz łopatę?
Bo zrobiłeś potężny odkop
Najpotężniejszy jaki kiedykolwiek został na mnie dokonany
Odpisz
30 maja 2020, 14:08
Odpisz
3 czerwca 2020, 13:59
@Aoi_Edelstain:
Odpisz
31 maja 2020, 14:45
😂
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2020, 13:56
@Tomek839839: 🔒- kłódka na komentarz abyś nie spie**olił strzałek w dół :)
Odpisz
24 lipca 2020, 15:49
@Tomek839839: dobra depile ci co chejtujom mój komentasz
Odpisz
2 czerwca 2020, 11:48
True story
Odpisz
1 czerwca 2020, 12:20
Przeczytałem to głosami
Odpisz
1 czerwca 2020, 07:47
spieprzam bo poziom cringu wszedł na wyższy poziom
Odpisz
3 czerwca 2020, 13:56
@OwOcomedy: (OwOc)omedy - wolę warzywa
Odpisz
6 czerwca 2020, 00:45
@OwOcomedy: dałbym Ci strzałkę ale jestes furry, degeneracie
Odpisz
6 czerwca 2020, 01:20
@Ruster: proszę, rozwiń zdanie.
Odpisz
6 czerwca 2020, 01:23
@OwOcomedy: wyraziłbym poparcie dla twej opinii zamieszczonej w komentarzu poprzez danie Ci strzałki w górę jednak nie pozwala mi na to sumienie, gdyż po twym avatarze wnioskuje że należysz do zdegenerowanej grupy furry
Odpisz
6 czerwca 2020, 13:15
@Ruster: należę do NORMALNEJ GRUPY FURRY (przeczytaj opis mojego profilu)
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:33
@OwOcomedy: nie zrozumiałeś. to nie tak, że jest normalna grupa furry i zdegenrowana, każdy furry jest zdegenerowany
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:38
@Ruster: no tak
Odpisz
26 maja 2020, 21:40
Największy ship dzieciństwa
Odpisz
Edytowano - 26 maja 2020, 22:11
@polska_cebulka: nie, bo Mort i stopy Juliana
Odpisz
1 czerwca 2020, 02:44
@polska_cebulka: Ja shipowałem skunksa Pepe u kotkę Penelope
Odpisz
31 maja 2020, 20:34
O boże jakie złoto po prostu dawno się tak nie śmiałem
Odpisz
31 maja 2020, 00:03
jeblem kiedy przeczytałem to "kaboom"
Odpisz
30 maja 2020, 20:20
To była świetna bajka
Odpisz
30 maja 2020, 18:01
Odpisz