Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Fergus
Angielskie śmieszki
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 maja 2020, 22:49
Kiedyś najechałem kosiarką na kamień i wyskoczył z boku z wielką prędkością ale nie wiem jaki ma to związek z memem ale tak
Odpisz
26 maja 2020, 22:50
@polska_cebulka: ja też nie wiem ale super że się tym podzieliłes
Odpisz
30 maja 2020, 14:39
@polska_cebulka: ostatnio też tak miałem i w dodatku miałem dom ocieplony i jak ten głaz je**ął to zobaczyłem później że się przebił przez farbę i został w styropianie
Odpisz
16 października 2020, 17:09
@polska_cebulka: taki kamień może mieć siłę uderzenia większą niż pocisk z glocka więc zawsze przed koszeniem trawnika zbieram kamienie. Tak na wszelki wypadek
Odpisz
3 września 2020, 19:55
Jeszcze jak
Odpisz
23 lipca 2020, 15:21
Najgorzej jest gdy później okaże się że to lego
Odpisz
7 lipca 2020, 20:39
TAK
Odpisz
26 maja 2020, 22:47
Ta ja dzisiaj podczas odkurzania rozcięłam sobie palec
Odpisz
26 maja 2020, 22:48
@Mimikkyu: jak?
Odpisz
26 maja 2020, 22:49
@polski_skoczek: okruszkami kurzu i piasku ocierajacymi o rure odkurzacza
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2020, 13:39
@Mimikkyu: paluchy z dala od wnętrza rurki
Odpisz
30 maja 2020, 14:36
Paluchy i nie tylko
Odpisz
30 maja 2020, 14:36
wziuuuumm!
Odpisz
30 maja 2020, 13:46
Kiedy odkurzasz i usłyszysz że w rurze odbiło się coś większego niż okruszki
Odpisz
27 maja 2020, 08:06
Dlatego odkurzam żadziej, żeby nazbierało sie więcej śmieci
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2020, 12:21
ja też żadziej
Odpisz
Edytowano - 30 maja 2020, 13:34
ja żatko odkurzam
Odpisz
30 maja 2020, 13:11
Ja nie lubie tego dźwięku bo się boje, że to lego
Odpisz
30 maja 2020, 13:06
Zawsze sądziłem, że tylko ja uwielbiam ten dźwięk.
Odpisz
30 maja 2020, 13:02
Ha! Myślisz, że dasz radę mnie namówić do odkurzania w ten sposób?
Odpisz
26 maja 2020, 23:38
ja lubię jak wciągnie coś większego i zrobi takie flup
Odpisz
30 maja 2020, 12:11
@Frutti56: Ja też, to jest serio satysfakcjonujące
Odpisz
26 maja 2020, 23:10
To jest takie satysfakcjonujące
Odpisz
26 maja 2020, 22:49
Według mnie dźwięk pralki lepszy
Odpisz
26 maja 2020, 22:51
@Wilhelm_II_Hohenzollern: po mimo to myślę, że odkurzacz wydaje lepsze dźwięki.
Odpisz