Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 08:33

Haha wolny rynek dobry, jakakolwiek forma lewicowej gospodarki zła bo Stalin

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2020, 20:05

*prawy sierpowy z niewidzialnej ręki wolnego rynku*

Avatar darcus

31 maja 2020, 22:04

Jestem socjalistą
Boję się wyzysku
"Czy chciałbyś pracować dla mnie za głodową stawkę żebym mógł na tobie mnóstwo zarobić?"
AAAAAAAAAAAAA

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (41)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (41)
Avatar darcus

1 czerwca 2020, 20:19

@ToCalkiemNoweKonto: Naczelny?

Avatar darcus

2 czerwca 2020, 17:46

@ToCalkiemNoweKonto: Ja chyba muszę poddać socjalizm rebrandingowi, bo ludzie tak mocno kojarzą socjalizm z komuną, że mają wrażenie że cała lewica do niej prowadzi albo nie rozumieją że socjalizm to spektrum.

Avatar Dosix

2 czerwca 2020, 13:52

Dobra powiedzmy sobie szczerzę. Socjalizm jest zły i go absolutnie odradzam ale stawanie do walki o swoje prawa (jeśli się ich nie ma więc feministki mogą wypi***alać) albo walka o lepsze zarobki może być słuszna. Wolny rynek jest ważny i to nie jest zwykły wyzysk przez grubych kapitalistów jak to mówią socjaliści ale jeśli widać że ktoś przesadza to trzeba nałożyć jakieś regulacje w granicach zdrowego rozsądku. (nie chce mi się wchodzić w dyskusje jak coś)

Avatar MajnkraftAlusiek

2 czerwca 2020, 08:17

Korwin!

Avatar TowarzyszTobislav

1 czerwca 2020, 13:34

Tylko trzecia droga!

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 23:26

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Mr_Quicky

1 czerwca 2020, 01:38

Wystawili Biedronia do kandydowania na prezydenta bo wiedzieli, że nie ważne kogo dadzą to i tak ta osoba nie wygra XD

Frajerstwo lvl lewica

Avatar OwOcomedy

1 czerwca 2020, 08:20

co to za lewd lewicy?
wysyłam Chorwackiego żołnierza, żeby walczył z tym gównem

Avatar Aoi_Edelstain

31 maja 2020, 22:36

Pi#rdolone prawaki.

Avatar Pan_Olek

1 czerwca 2020, 02:13

Avatar Aoi_Edelstain

1 czerwca 2020, 11:41

Avatar OwOcomedy

2 czerwca 2020, 10:46

@Pan_Olek: wsparcie już w drodze

Avatar HusariaTV

31 maja 2020, 22:35

Lance do boju, szable w dłoń, bolszewika goń, goń, goń!

Avatar Amaday

31 maja 2020, 21:59

Ekhm ekhm... Socjalizm rynkowy

Avatar OstatniSith2005

31 maja 2020, 21:35

Można prosić o szablon?

Avatar
Konto usunięte

26 maja 2020, 23:00

Boi się

「RĘKI WOLNEGO RYNKU」

Avatar BilmoBlampkins

26 maja 2020, 23:00

AAA

Avatar Stulej4

31 maja 2020, 21:32

Cholera, to stójka!

Avatar ALKATRAZ

31 maja 2020, 21:19

Patryk podobny jest do mojego kuzyna z harakteru

Avatar
Trucizna

31 maja 2020, 21:08

Da ktoś szablon?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 maja 2020, 21:04

Ten mem został zrobiony przez niewidzialna ręka wolnego rynku gang

Avatar Lumii

26 maja 2020, 23:17

*płacze skulona w kącie t-poseowana przez samego Janusza Korwina Mikkego*

Avatar KufelMleka

26 maja 2020, 23:30

@Lumii: Tzw. szczęście w nieszczęściu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Dziker
Dodane przez: Dziker

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Cóż za brak szacunku

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka