Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Eniu2432

3 czerwca 2020, 11:58

a co by się u naz działo jakby biały policjant zabił czarnego bronią palną ?

Avatar Patrgos

3 czerwca 2020, 14:08

@Eniu2432: nic

Avatar Murarzowa

20 czerwca 2020, 00:39

@Patrgos: Nie no
Jeden pocisk przestałby być możliwy do użycia

I jeden czarnoskóry człowiek przestałby żyć

Avatar Boberek00

Edytowano - 28 maja 2020, 09:34

My to dziwny Naród

Avatar
Konto usunięte

9 czerwca 2020, 12:51

@Boberek00: Tak bardzo wcześniej potężny stoczył się tak praktycznie szybko na dół.

Avatar loginloginlogin

Edytowano - 3 czerwca 2020, 10:11

Oficjalnie utraciłem przywilej narzekania na jakikolwiek kraj.
Ponieważ wychowałem się na Słowacji wystarczyło, żebym się ZGODZIŁ z osobą mówiącą źle o Polsce, i już kazali mi "zamknąć mordę", " tobie nie wolno"
A jak narzekam na Słowację to jestem "zdrajcą" i "żebym przypadkiem nie wrócił"

Avatar ANGIELSKIE__SMIESZKI

3 czerwca 2020, 10:27

@loginloginlogin: Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie. Ale F

Avatar przemek1ni

Edytowano - 3 czerwca 2020, 18:21

@loginloginlogin: CzEmU nArzEkAsz Na sŁowaCjĘ, RaSisTo, hMmMM?!

Edit: Nie, serio, czemu narzekasz na Słowację?

Avatar loginloginlogin

3 czerwca 2020, 21:35

@przemek1ni: Nie mogę udawać że mnie nie obchodzi, co tam się dzieje, bo to jest jednak mój kraj pochodzenia xD Mamy teraz takich dеbilów w polityce, że aż ulgę przynosi narzekanie (chociaż nie kryję, że jestem sfrustrowany)

Avatar ANGIELSKIE__SMIESZKI

3 czerwca 2020, 23:37

@loginloginlogin: Uuu mamy ibigranta na jeja

Avatar loginloginlogin

3 czerwca 2020, 23:39

@ANGIELSKIE__SMIESZKI: I🅱igranta

Avatar ANGIELSKIE__SMIESZKI

Edytowano - 3 czerwca 2020, 23:42

@loginloginlogin: Nosz kurna nie mogę teraz poprawić

Avatar
Kazzy

3 czerwca 2020, 16:09

Tak jak z JoJo trochę

Avatar Pankracycacy

3 czerwca 2020, 09:45

W zasadzie często jest, że jak Polak narzeka na Polskę to też mu mówią, że może wypi***alać

Avatar Oldjedai

3 czerwca 2020, 09:30

Ogólnie my ku*ewsko lubimy narzekać ma wszystko

Avatar malinowy_kot

3 czerwca 2020, 08:52

No ale my jesteśmy u siebie, to możemy wszystko gadać, narzekać. Kto jest u siebie to może wszystko, a jak jakimś obcym się nie podoba, to niech wypi***alają do siebie.

Avatar rumcajschr

28 maja 2020, 09:31

Mogę bez watermarka?

Avatar Malrok

29 maja 2020, 23:23

@rumcajschr: Trzymaj

Avatar KlaraAnimatePL

28 maja 2020, 09:31

Avatar Sernikzrodzynkami

28 maja 2020, 11:25

@KlaraAnimatePL: "Płacz"

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 maja 2020, 09:39

Nie tak do końca, bo reakcja ,,to się ku*wa wyprowadź" używają nawet czasami na Polaków. I tu robi się śmieszna sytuacja jak faktycznie wyjeżdżają, a później pretensje z tego powodu mają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Nie znoszę kleszczy

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nieuczciwa ocena

Deal życia

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka