Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 20:51
Gothic 2 ma fajną grafikę, a jest z 2003 roku
Odpisz
29 maja 2020, 08:49
Każdy Gothic ma fajną grafikę
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2020, 09:19
@Bezimienny_z_Gothic: Gothic 3 ma chyba najlepszą grafikę, ale według mnie jest gorszy od poprzednich części ponieważ:
1- Ma gorsze sterowanie,
2- Mimo, że na początku jest się już silny i można zabijać dziesiątki orków, to zagryzą cię dwa wilki, albo pełzacz.
Odpisz
29 maja 2020, 11:35
@Bezimienny_z_Gothic: Trójka nie
Odpisz
29 maja 2020, 03:52
W 2000 nie istniało coś takiego jak laptop do gier
Odpisz
29 maja 2020, 02:18
Ale mnie nostalgia złapała
Odpisz
28 maja 2020, 21:29
Pan Maruda może dla nas ta grafika wygląda słabo, ale dla naszych przodków wyglądała przepięknie
Odpisz
28 maja 2020, 20:03
Still better than majnkraft.
Odpisz
28 maja 2020, 20:30
@Broski: chciałem dać w dół a dałem do góry pod twoim kom
Odpisz
28 maja 2020, 10:21
ok zoomer
Odpisz