Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pilne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 maja 2020, 19:11
Gorzej jak ci się kapsułka rozpuści i się płyn w środku wyleje
Odpisz
28 maja 2020, 19:12
@polska_cebulka: aż mi się przypomniało że zrobiłem tak z tranem w tabletkach
Odpisz
3 czerwca 2020, 16:12
@polski_skoczek: Tran jest zajebisty zawsze go smakuję
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2020, 00:11
@polska_cebulka: np: rozlany ibuprom, to było najgorsze, co kiedykolwiek miałem w ustach
Odpisz
4 czerwca 2020, 00:09
kiedyś ibupromem się w palcach bawiłem i w końcu mi pękł. Jedyne co mi przyszło w tedy do głowy to połknąć to co zostało na palcach, bo potrzebowałem jej wtedy i tak, a i tak była ograniczona ilość. To było gorsze niż wypicie całej zawartości Ultra miętowej pasty do zębów.
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:09
Ja mam lęk przed połykaniem tabletek
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:54
@MituDestroyer: ja sie bałem ale teraz to ez
Odpisz
3 czerwca 2020, 16:57
@BubbleGum_14: Naucz mnie jak
Odpisz
3 czerwca 2020, 18:31
@MituDestroyer: też
Odpisz
3 czerwca 2020, 21:32
@MituDestroyer: no ja się bałem nawet takich małych ale dobrze od małych zacząć oczywiście z wodą i coraz większe idk wsm bałem sie że sie zakrztusze tylko. To tak jak z rowerami itp
Odpisz
3 czerwca 2020, 20:40
Lamitrin
Odpisz
3 czerwca 2020, 15:05
Tylko ja jestem tyle dziwny, że specjalnie czekam na smak różnych tabletek?
Odpisz
3 czerwca 2020, 14:54
Ja się boje połykać tabletek więc gryzę
Odpisz
28 maja 2020, 20:01
Jednak najgorzej jest jak i utknie w gardle i ją zwymiotujesz. Smak wymiotów + jakaś niedobra tabletka. No bajka
Odpisz
29 maja 2020, 09:11
@Urzad_od_spraw_niczego: proszę nie...
Odpisz
29 maja 2020, 14:29
@Urzad_od_spraw_niczego: Nigdy tak nie miałem
Odpisz
3 czerwca 2020, 14:33
@ToFFeXPL: ja mam tak prawie za każdym razem gdy połykam tabletkę dlatego nie lubię połykać tabletek
Odpisz
3 czerwca 2020, 14:09
Rutinoscorbin pogryziony, ble
Odpisz
28 maja 2020, 19:49
Jest tak też gdy sie przypadkiem ugryzie
Odpisz
28 maja 2020, 19:09
Zależy jeszcze jakie tabletki
Ale większość jest niestety gorzka
Odpisz
28 maja 2020, 19:45
@polski_skoczek: mmm rutinoscorbin mmmm dobry był rozpuszczony
Odpisz