Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar polska_cebulka

28 maja 2020, 19:11

Gorzej jak ci się kapsułka rozpuści i się płyn w środku wyleje

Avatar polski_skoczek

28 maja 2020, 19:12

@polska_cebulka: aż mi się przypomniało że zrobiłem tak z tranem w tabletkach

Avatar baarts

3 czerwca 2020, 16:12

@polski_skoczek: Tran jest zajebisty zawsze go smakuję

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 4 czerwca 2020, 00:11

@polska_cebulka: np: rozlany ibuprom, to było najgorsze, co kiedykolwiek miałem w ustach

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2020, 00:09

kiedyś ibupromem się w palcach bawiłem i w końcu mi pękł. Jedyne co mi przyszło w tedy do głowy to połknąć to co zostało na palcach, bo potrzebowałem jej wtedy i tak, a i tak była ograniczona ilość. To było gorsze niż wypicie całej zawartości Ultra miętowej pasty do zębów.

Avatar MituDestroyer

3 czerwca 2020, 15:09

Ja mam lęk przed połykaniem tabletek

Avatar BubbleGum_14

3 czerwca 2020, 15:54

@MituDestroyer: ja sie bałem ale teraz to ez

Avatar MituDestroyer

3 czerwca 2020, 16:57

@BubbleGum_14: Naucz mnie jak

Avatar Dawidosalpinos

3 czerwca 2020, 18:31

Avatar BubbleGum_14

3 czerwca 2020, 21:32

@MituDestroyer: no ja się bałem nawet takich małych ale dobrze od małych zacząć oczywiście z wodą i coraz większe idk wsm bałem sie że sie zakrztusze tylko. To tak jak z rowerami itp

Avatar DHF1232

3 czerwca 2020, 20:40

Lamitrin

Avatar Polalak

3 czerwca 2020, 15:05

Tylko ja jestem tyle dziwny, że specjalnie czekam na smak różnych tabletek?

Avatar ALKATRAZ

3 czerwca 2020, 14:54

Ja się boje połykać tabletek więc gryzę

Avatar Urzad_od_spraw_niczego

28 maja 2020, 20:01

Jednak najgorzej jest jak i utknie w gardle i ją zwymiotujesz. Smak wymiotów + jakaś niedobra tabletka. No bajka

Avatar lolpandapl

29 maja 2020, 09:11

@Urzad_od_spraw_niczego: proszę nie...

Avatar ToFFeXPL

29 maja 2020, 14:29

@Urzad_od_spraw_niczego: Nigdy tak nie miałem

Avatar Jakrubo

3 czerwca 2020, 14:33

@ToFFeXPL: ja mam tak prawie za każdym razem gdy połykam tabletkę dlatego nie lubię połykać tabletek

Avatar NesquikBoi

3 czerwca 2020, 14:09

Rutinoscorbin pogryziony, ble

Avatar lalaluja

28 maja 2020, 19:49

Jest tak też gdy sie przypadkiem ugryzie

Avatar polski_skoczek

28 maja 2020, 19:09

Zależy jeszcze jakie tabletki
Ale większość jest niestety gorzka

Avatar Tajnyifajny

28 maja 2020, 19:45

@polski_skoczek: mmm rutinoscorbin mmmm dobry był rozpuszczony

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ToFFeXPL
Dodane przez: ToFFeXPL

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pilne

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka