Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gamator

26 marca 2023, 14:39

Chłopi=szkieletory

-Sandro

Avatar Luzek

1 grudnia 2020, 23:13

W heros 3 byli chłopi?

Avatar furikaspl1

7 lipca 2020, 14:35

Trójeczka wg mnie była najlepsza :P

Avatar
Konto usunięte

4 czerwca 2020, 21:17

5 Heroes 5 najlepszy

Avatar Bezimienny_z_Gothic

3 czerwca 2020, 16:37

Ja w Heroes 3 zebrałem armię chłopów (chyba 2000) i zabiłem nimi 1 błękitnego smoka

Avatar
Konto usunięte

3 czerwca 2020, 13:27

Avatar Polish_conqueror2000

3 czerwca 2020, 15:42

*śmieszek mode activated*

Avatar Bartuuu_Bert

3 czerwca 2020, 13:09

Avatar Errror_Sans

3 czerwca 2020, 12:51

I tak chłopi z h3 są o tyle lepsi od chłopów z H1 oraz H2 że nie rekrutuje sie ich jako jednostka 1 poziomu w zamku rycerza

Avatar HerrDoctor

28 maja 2020, 13:55

To uczucie, kiedy masz 1k wieśniaków w V...

Avatar Shreksowny

28 maja 2020, 12:55

I tak wpie**ole najlepsi kto oglądał Ignacego ten wie o o co chodzi

Avatar SuhajOpie

28 maja 2020, 11:43

podobnie jak villagerzy w mc ale oni przynajmniej mają golema

Avatar Antonio331

28 maja 2020, 11:40

Złoto

Avatar Pug_Stalker

28 maja 2020, 10:24

W kupie siła. Serio jak masz hordę takich szeregowych to bardzo fajnie chronią jednostki strzeleckie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 28 maja 2020, 10:29

@Pug_Stalker: Przed wieżyczkami sterowanymi przez komputer owszem, ale krótko. Tak naprawdę chłopi nadają się tylko do szkieletorni.

Avatar Pug_Stalker

28 maja 2020, 10:30

Chyba że dasz im alternatywne ulepszenie

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 10:33

@Pug_Stalker: Może z silnym bohaterem mocy z eliksirem życia...

Avatar Pug_Stalker

28 maja 2020, 10:35

I tak Krasnoludy najlepsze

Avatar
Lord_eragon

28 maja 2020, 10:41

@Pug_Stalker: Przykro mi wartałoby lepiej zniszczyć to co atakuje twoje jesnostki stzrleckie a nie tracić jednostki, a podczas kilku pierwszych dni bardziej opłaca sie mieć namiot medyka i jednostkę 7 poziomu, niż bandę chłopów.
A do tego uważam że Cytadela powinna zostać zniszczona.

Avatar Pug_Stalker

28 maja 2020, 10:46

Jakieś argumenty za zniszczeniem Cytadeli?

Avatar PustakMechaniczny

28 maja 2020, 10:20

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 10:18

a moze byc mnichem i olelele

Avatar
Konto usunięte

28 maja 2020, 10:20

nikt nie zastąpi olelele

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Tymi się chodzi

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka