Niegdyś najpopularniejsze męskie imiona w Stanach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Tymi się chodzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ch-chesz wyparować...?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 października 2013, 21:04
1999 rok. Tragiczny dla wszystkich Michałów, Michaelów i Michaiłów :( Łączmy się !
Odpisz
19 czerwca 2017, 17:16
@Mnich1: D: łączmy się! D: (wiem, data)
Odpisz
4 lipca 2017, 01:28
@Trabancik: (cii, ja też wiem)
Odpisz
4 października 2017, 19:52
@Mnich1: O, czyli żyjesz
Odpisz
5 października 2017, 02:34
@MR_Lizard: Niestety.
Odpisz
5 października 2017, 07:34
@Mnich1: kolejny z crippling depression
Odpisz
2 listopada 2017, 23:35
@MR_Lizard: Meme to życie.
Odpisz
2 listopada 2017, 23:54
@Mnich1: Yee
Odpisz
17 maja 2018, 18:42
@Mnich1: eks dee
Odpisz
28 listopada 2022, 20:33
@Mnich1: hhhmmm ale stary komentarz, ciekawe czy mnich1 dalej żyje...
Odpisz
25 marca 2015, 17:12
ta różnica...
Odpisz
9 kwietnia 2014, 17:08
zabrakło mi tam michaela...
Odpisz
30 października 2013, 19:02
Jacob! Moje imię ^.^.
Odpisz
30 października 2013, 18:52
Gdzie Adrian? :D (Nie przyznawali się do tego imiona bo by im twórcy ankiety zazdrościli :D)
Odpisz
30 października 2013, 18:37
Michał hardkor najdłużej wytrzymał :D. Chociaż trochę oszukane, bo pod koniec były imiona na większej ilości stanów.
Odpisz
30 października 2013, 18:55
@matigrzegorz: Mam na imię Michał byłem przez tyle lat popularny xD szkoda tylko że nacieszyłem się 4 latami sławy przy moim życiu :/
Odpisz
31 października 2013, 18:43
@matigrzegorz: chodzi nie o ilość stanów gdzie było to najpopularniejsze imię tylko o całokształt, że najpopularniejsze w kraju. Zwróć uwagę, że stany są różnej wielkości i mieszka tam różna ilość ludzi.
Odpisz
Edytowano - 30 października 2013, 17:21
A gdzie Polska,bo ciekaw jestem? :)
Odpisz
30 października 2013, 18:45
W europie.
Odpisz
26 października 2013, 20:05
gdzie alaska?
Odpisz
26 października 2013, 22:30
@husky14: po lewej na dole
Odpisz
26 października 2013, 22:31
@Mika444: nie widziałem
Odpisz
26 października 2013, 23:21
@husky14: dlatego odpowiadam :P
Odpisz
26 października 2013, 18:28
David ^^ i James ^^ kocham te imiona^^
Odpisz
30 października 2013, 18:52
jak kocham imię Dobrosława :3
Odpisz
31 października 2013, 19:17
@Seahawk: wow...dzięki :)
To miłe! Rzadko mi ktoś to mówi.^^
Odpisz