Wszyscy pytają jak robi lis
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Młodzi gniewni
Nigdy na to nie wpadną
To się nie może nie udać
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2013, 21:27
moja krew ^^
Odpisz
3 listopada 2013, 16:01
Rind - ding - ring - ding - di - ding , Joff - tchof - tchof - ty - tchof!
Odpisz
31 października 2013, 21:30
Uwielbiam lisy
Odpisz
31 października 2013, 17:58
What the fox say?
Odpisz
31 października 2013, 07:06
What does the fox feel ?
Odpisz
30 października 2013, 20:34
TO JA SPYTAM: JAK SIE CZUJESZ LISIE
Odpisz
30 października 2013, 17:54
...bo jest rudy : |
Odpisz
30 października 2013, 17:00
patrząc na mine myślę że***owo
Odpisz
30 października 2013, 16:53
Jak robi lis? Dobrze... :F
Odpisz
30 października 2013, 16:51
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Odpisz
30 października 2013, 16:48
smutne :c
Odpisz
30 października 2013, 16:33
Szczeka, tylko tak jakby...bardziej piskliwie.
Odpisz
30 października 2013, 16:23
Lisy szczekają.
Odpisz
30 października 2013, 16:06
Dobrze,dobrze... Jak się czujesz,lisie?
Odpisz
30 października 2013, 16:04
lis robi na stojąco
Odpisz
30 października 2013, 16:13
@Siedze: Coś czuję że Lisek czuję że idzie ci w***ić.
Odpisz
30 października 2013, 16:31
@jacek1s: lisek ze strachu robi na stojąco żeby nie zostać czapką
Odpisz
30 października 2013, 16:32
@Siedze: Ty też powinieneś robić na stojącą żeby nie zostać debilem ;d
Odpisz
30 października 2013, 16:34
@jacek1s: gadam z kanapką czy to normalne?
Odpisz
30 października 2013, 16:56
@Siedze: Tylko wariaci mówią do rzeczy, i kanapek też.
Odpisz
30 października 2013, 17:07
@Aracz: aha a ty mówisz do awatara
Odpisz