Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
Fergus
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 listopada 2014, 15:53
Aż sobie muszę to napisać - na wjeszch :D Zastanawiam się, czy to było specjalnie tak napisane, czy ktoś mógłby być tak głupi :\
Odpisz
13 grudnia 2013, 23:34
Mina Pana na 2 obrazku przypomina mi scenę z filmu "8 Mila" (BTW. świetny film, polecam)
Odpisz
29 października 2013, 20:55
Z**rzch czy wierzch?
Odpisz
29 października 2013, 20:55
@Adiospl: A może by tak kompromis: Zwierch.
Odpisz
29 października 2013, 21:03
nieraczej "Zmierzch"
Odpisz
29 października 2013, 19:27
napiszesz w komentarzu ***a to ocenzoruje a na obrazku nie jest cenzurowane LOGIKA JEJA
Odpisz
29 października 2013, 19:15
To jest kufa trolling.
Odpisz
29 października 2013, 18:48
Dla czego moje obrazki z przekleństwami się EDITuje by je zacenzurować a innych nie ._.
Odpisz
27 października 2013, 18:50
Twój nick raczej by pasował, gdybyś to ty dodał to z ''wjeszchem'' :D
Odpisz