Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Ładne rzeczy
Chciał tylko pomóc
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2021, 23:10
W mojej szkole była taka akcja: ukrainiec poszdszedł do takiego 8 klasisty który rozmawia z koleżankami i ukrainiec mówi: siema rychałeś się z nimi? XD i prawie dostał solidny wpie....
Odpisz
15 października 2018, 21:45
tam są 2 a nie trzy nastolatki
Odpisz
5 stycznia 2022, 14:54
@termos: gr8 b8 m8 i will r8 8/8
Odpisz
28 czerwca 2016, 22:02
U mnie w szkole 11 albo 12 latek płakał, bo po jednym dniu chodzenia rzuciła go dziewczyna xD
Odpisz
28 października 2013, 20:28
Jak widze ludzi w mojej szkole to...trace wiare w ludzkosc
Odpisz
29 października 2013, 13:07
Chyba w mojej szkolę nie byłeś.Ośmiolatka skoczyła mi na kolana i powiedziała "chcesz tego?".
Odpisz
29 października 2013, 17:46
@peter302: ja pier... co sie z tym swiatem dzieje
Odpisz
29 października 2013, 18:06
Człowieku dzisiejszego świata nie ogarniesz.
Odpisz
Edytowano - 29 października 2013, 18:48
To ty chyba nie widziałeś mojej klasy.
Odpisz
29 października 2013, 18:50
No ty to się odradzasz dzięki kolejnym osobą noszącym dwoją maskę Walecie Ostrzy.
Odpisz
29 października 2013, 19:35
@peter302: bez jaj
Odpisz
Edytowano - 29 października 2013, 21:47
@DanateDMC: kolejny fan :D
Odpisz
29 października 2013, 22:23
Chodziło mi o to że ty masz się łatwiej bo będziesz mógł zrozumieć te czasy za np 60 lat.
Odpisz
30 października 2013, 13:24
i peter302 nie powinniście się śmiać z dzieci bo z tego co piszecie wynika że obaj jesteście w góra szóstej klasie podstawówki ... 13-sto latek traci wiarę w ludzkość coś tu jest nie tak
Odpisz
30 października 2013, 17:14
to powinieneś zobaczyć trzynastolatki w mojej miejscowości, jak to szło (na dyskotekę pójdziemy bez majtek)...
Odpisz
31 października 2013, 22:50
wyobraź sobie , że jestem dojrzały dość dojrzały
Odpisz
1 listopada 2013, 11:17
sorry wiem że wiek nie oznacza tego czy jesteś dojrzały bo zdarzają się tacy którzy w podstawówce wykazują większy intelekt niż licealiści ale naprawde wkurza mnie to jak dziewczynki którym jeszcze cycki nie urosły mówiące o tym że nie będą więcej cierpieć przez mężczyzn
Odpisz
27 grudnia 2015, 13:49
@peter302: WTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTFWTF
Odpisz
24 grudnia 2015, 19:46
Ach te... Życie?
Odpisz
22 stycznia 2014, 14:32
a ja w szkole widziałem sex z 13 latką i 9 latkiem XD
Odpisz
8 marca 2014, 16:19
@Kacpexer: Ta, bo ci ktoś uwierzy. Jak niby ten "sex" wyglądał?
Odpisz
12 kwietnia 2014, 17:52
O-O
Odpisz
2 marca 2015, 18:59
Zdziwiłbyś się czym się karmi dzisiejsza podstawówka. I jak wygląda ich życie
Odpisz
30 października 2013, 21:16
TRZYNASTOLATKI TO ROZUMIEM WE WRZEŚNIU BYŁAM W SANATORIUM A TAM 10LATKA MIAŁA ZAŁAMANIE BO CHŁOPAK Z NIĄ NIE CHCIAŁ chodziĆ
Odpisz
30 października 2013, 17:13
Wprawdzie było ale to jest doskonałe odzwierciedlenie tego co się dziś wyprawia
Odpisz
Edytowano - 30 października 2013, 12:25
Oczywiście, dla niektórych ludzi naśmiewanie się z trzynastoletnich dzieci jest świetną rozrywką. Ale przecież dzieciaki też mają swoje problemy i nawet, jeśli z punktu widzenia dorosłego człowieka są one pierdołą, to trzynastolatki mają święte prawo je przeżywać w gwałtowny sposób, zwłaszcza że w tym wieku człowiek ma bardzo delikatną psychikę. Poza tym, pierwsze zawody miłosne, nawet jeśli są zupełnie niepoważne i dziecinne, to też bolą, nie wiem, czy tak trudno to zrozumieć. Bo niestety, w ten sposób kształtuje się psychika człowieka, no i każdy przeżywa nieszczęścia adekwatne do swojego wieku - gdyby trzynastolatek musiał sobie radzić z problemami dorosłych, to to dopiero było nienormalne.
BTW, w zeszłym roku, grupa licealistek wzięła mnie z trzynastolatkę. Miałam wtedy 20 lat.
Odpisz
29 października 2013, 23:15
I oczywiście wszyscy teraz się chwalą, że takich ludzi mają wokół, uważając się za tych mądrych, nie idących za durnymi modami.
Odpisz
29 października 2013, 19:37
Gimbusów w internecie wyzywają głównie inne gimbusy, które myślą, że są lepsze. Ja jestem gimbusem, wiem, że wszystko co robię, to debilstwo i mi z tym dobrze.
Odpisz
29 października 2013, 19:31
W mojej klasie dziewczyny obgadują jedną za to że tamta obgadywała drugą o_O
Odpisz
29 października 2013, 18:23
Niezłe. :P
Odpisz
29 października 2013, 18:13
omg.. dowiedziała się pewnie,że jednorożce nie istnieją ;_; współczuje ku*wa
Odpisz
29 października 2013, 18:03
Znam to, jeszcze z taką wersją_Kto cię kur*a zranił? Kubuś Puchatek? :D
Odpisz