Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Rel
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Totalnie
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2022, 15:32
Jak byłem młodszy (ok. 2015 roku) to zawsze oglądałem odcinki Awantury o Kasę.
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:52
Co to jest w prawym dolnym rogu?
Odpisz
5 czerwca 2020, 21:41
@PanP0tezny: Kropek z TVN
Odpisz
7 czerwca 2020, 02:49
@Tedi_Worm: dziena
Odpisz
4 czerwca 2020, 23:46
Pamiętam jak jeszcze u mnie na wsi w spożywczaku były gry i z siostrą kupiłyśmy Hugo, ale to był 2010, piękne czasy, potem i tak tą grę komuś pożyczyłam, zapomniałam komu i tyle z tego miałam, dzieci bywają głupie
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:40
awantura o kasę wciąż leci w TV, na TVP Rozrywka
Odpisz
4 czerwca 2020, 21:35
ATM*
Odpisz
4 czerwca 2020, 22:10
@Adammro: yyy, tak, tak, tak
Odpisz
4 czerwca 2020, 21:36
Ksiądz Ibisz
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:31
nie pamiętam tego gluta w prawym dolnym
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:33
@Krzyniu: bo masz 12 lat
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:41
@Czarnyrozowy: 7*
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:48
@Czarnyrozowy: Mam 13-ście i dalej nie kojarzę. To zdradzi ktoś co to za glutek w prawym dolnym?
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:43
@Czenir: dołączam się do pytania
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:56
@bobrzej06: przygarnij kropka). tvn robił taką akcje ze sie naswietlało sie na specjalnym programie w telewizji i sie wysyłało do losowania glutka (ch** wie jak to sie nazywa)
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:34
O!, niebiescy va banque!
(Hm, zawsze myślałam, że się to pisze "Va bank", ale sprawdziłam.)
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:55
Czym jest ta kropla?
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:09
@ProrokRadius: przygarnianie kropka była jakąś loterią TVN żeby ludzie oglądali program a potem wysyłali te naklejki do stacji z nadzieją na nagrodę. Sama nie pamiętam ale kiedyś znalazłam to w szufladzie i przepytałam tate
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:54
Czy to walka o kasę?
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:05
@NesquikBoi: *awantura o kasę
Odpisz
4 czerwca 2020, 19:23
@SzczerePL: a dobra
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:50
Haha :DDDDD
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:12
oerthfdyrujfhgtytgtrfff
Odpisz
Edytowano - 4 czerwca 2020, 18:10
Walka o kase nadal leci
Odpisz
4 czerwca 2020, 18:09
Dobre wspomnienia z mienia 6 lat wracają. Baw się z Hugo ucz się z hugo...
Odpisz
31 maja 2020, 14:27
Przygarnij ktoś Kropka
.
Proszę...
Odpisz
31 maja 2020, 13:14
Biorę po 200 złoty z konta każdej drużyny i słucham państwa
Odpisz
31 maja 2020, 13:25
@mememe5: Zieloni 300!
Odpisz
31 maja 2020, 13:55
@Gandalf_Czarny: niebiescy 500!
Odpisz
31 maja 2020, 13:57
@didujakaskemm: żółci va bank!
Odpisz