memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
16 marca 2023, 15:26
Ironic
Odpisz
6 czerwca 2020, 23:07
Gdzie to zdjęcie zostało zrobione?
6 czerwca 2020, 23:11
@KUBEKch_1: wprawo
26 grudnia 2022, 10:26
@KUBEKch_1: nie daleko Trzebiatowa i Kołobrzegu
26 grudnia 2022, 11:25
@kwiato99: o to przejeżdżałem tamtędy kilka razy
26 grudnia 2022, 11:31
@KUBEKch_1: ja też
31 maja 2020, 19:04
13 lipca 2020, 15:31
@Gateusz: no
6 czerwca 2020, 23:39
Było podobne https://memy.jeja.pl/262467,jestem-zdezorientowany.html \_____/ <- kosz na hejty
6 czerwca 2020, 20:48
Korwin, kiedy skręca w lewo
31 maja 2020, 19:00
Dlatego mam problem z zaufaniem
31 maja 2020, 19:09
Hmm... Z tego co widzę masz swoich wielbicieli.
31 maja 2020, 19:10
@Polish_Soldier: tja... Na profilu moje komentarze mają 1-3/0-3
31 maja 2020, 19:11
Czasami mnie ciekawi, jak jejacy zdobywają swoich wielbicieli.
31 maja 2020, 19:12
@Polish_Soldier: idk, ja nawet nie wiem dlaczego ja akurat
Edytowano - 31 maja 2020, 19:14
W sumie dziwne, gdyż wiele jejaków ma swoich wielbicieli, chociaż są całkiem fajni i chyba nikomu nie szkodzą.
31 maja 2020, 19:19
W sumie dziwne jest to trochę u ciebie, gdyż z tego co widzę piszesz mało komentarzy, a pod każdym prawie masz czerwone.
31 maja 2020, 19:22
@Polish_Soldier: mam 257 komentarzy więc na serio troche dziwne
31 maja 2020, 19:24
Jak chcesz to trzymaj parę zielonych ode mnie.
@Polish_Soldier: dziękuję
31 maja 2020, 19:26
A ja dziękuję za tego reaction mema, nada się do mojej nowej kolekcji.
31 maja 2020, 19:01
Nawigacja: Skręć w prawo. Znak: Wlewo
Edytowano - 31 maja 2020, 19:04
@Paranienormalne: [cenzura], co teraz???
31 maja 2020, 19:06
@Polish_Soldier: Zawróć jeśli to możliwe
31 maja 2020, 19:03
@superman4561:
@Polish_Soldier:
31 maja 2020, 19:05
31 maja 2020, 19:07
31 maja 2020, 19:08
-nie będziesz mi mówił jak mam żyć *skęcam w prawo* *urwisko*
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież16 marca 2023, 15:26
Ironic
Odpisz
6 czerwca 2020, 23:07
Gdzie to zdjęcie zostało zrobione?
Odpisz
6 czerwca 2020, 23:11
@KUBEKch_1: wprawo
Odpisz
26 grudnia 2022, 10:26
@KUBEKch_1: nie daleko Trzebiatowa i Kołobrzegu
Odpisz
26 grudnia 2022, 11:25
@kwiato99: o to przejeżdżałem tamtędy kilka razy
Odpisz
26 grudnia 2022, 11:31
@KUBEKch_1: ja też
Odpisz
31 maja 2020, 19:04
Odpisz
13 lipca 2020, 15:31
@Gateusz: no
Odpisz
6 czerwca 2020, 23:39
Było podobne https://memy.jeja.pl/262467,jestem-zdezorientowany.html
\_____/ <- kosz na hejty
Odpisz
6 czerwca 2020, 20:48
Korwin, kiedy skręca w lewo
Odpisz
31 maja 2020, 19:00
Dlatego mam problem z zaufaniem
Odpisz
31 maja 2020, 19:09
Hmm... Z tego co widzę masz swoich wielbicieli.
Odpisz
31 maja 2020, 19:10
@Polish_Soldier: tja... Na profilu moje komentarze mają 1-3/0-3
Odpisz
31 maja 2020, 19:11
Czasami mnie ciekawi, jak jejacy zdobywają swoich wielbicieli.
Odpisz
31 maja 2020, 19:12
@Polish_Soldier: idk, ja nawet nie wiem dlaczego ja akurat
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2020, 19:14
W sumie dziwne, gdyż wiele jejaków ma swoich wielbicieli, chociaż są całkiem fajni i chyba nikomu nie szkodzą.
Odpisz
31 maja 2020, 19:19
W sumie dziwne jest to trochę u ciebie, gdyż z tego co widzę piszesz mało komentarzy, a pod każdym prawie masz czerwone.
Odpisz
31 maja 2020, 19:22
@Polish_Soldier: mam 257 komentarzy więc na serio troche dziwne
Odpisz
31 maja 2020, 19:24
Jak chcesz to trzymaj parę zielonych ode mnie.
Odpisz
31 maja 2020, 19:24
@Polish_Soldier: dziękuję
Odpisz
31 maja 2020, 19:26
A ja dziękuję za tego reaction mema, nada się do mojej nowej kolekcji.
Odpisz
31 maja 2020, 19:01
Nawigacja: Skręć w prawo.
Znak: Wlewo
Odpisz
Edytowano - 31 maja 2020, 19:04
@Paranienormalne: [cenzura], co teraz???
Odpisz
31 maja 2020, 19:06
@Polish_Soldier: Zawróć jeśli to możliwe
Odpisz
31 maja 2020, 19:01
Odpisz
31 maja 2020, 19:03
@superman4561:
Odpisz
31 maja 2020, 19:03
@Polish_Soldier:
Odpisz
31 maja 2020, 19:04
@superman4561:
Odpisz
31 maja 2020, 19:05
@Polish_Soldier:
Odpisz
31 maja 2020, 19:07
@superman4561:
Odpisz
31 maja 2020, 19:07
@Polish_Soldier:
Odpisz
31 maja 2020, 19:08
@Polish_Soldier:
Odpisz
31 maja 2020, 19:01
-nie będziesz mi mówił jak mam żyć
*skęcam w prawo*
*urwisko*
Odpisz