Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 09:35

Ktoś już umarł podczas tych protestów?

Avatar polak922

Edytowano - 1 czerwca 2020, 09:36

dwa dni temu dwóch umarło

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 16:18

Obecnie wg Wikipedii 8 osób

Avatar Dosek

1 czerwca 2020, 17:28

ale całkiem spoko protest przeciwko rasizmowi wobec czarnych polega na rozwalaniu przez czarnych sklepów i podpalaniu aut i budynków z czego większość ofiar jest biała

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 17:36

@Dosek: Gdzie powiedziałem, że jest spoko?

Avatar Dosek

1 czerwca 2020, 17:37

nigdzie ja porostu powiedziałem moje zdanie wiem że moja wypowiedź jest trochę nie na temat ale chciałem się tylko wypowiedzieć

Avatar baarts

1 czerwca 2020, 20:28

@Dosek: To miło z twojej strony.

Avatar RoseQuartz

1 czerwca 2020, 23:48

@Dosek: Proszę, podaj mi dane, że to czarni rozwalają te sklepy. Bo do buntów często dołączają się rasiści chcący zniszczyć jak najwiecej i zrzucić winę na marsz

Avatar kazdan480

1 czerwca 2020, 09:35

*wstaw zdjęcie dachowych Koreańczyków*

Avatar kazdan480

1 czerwca 2020, 09:35

Avatar Polish_Soldier

1 czerwca 2020, 09:48

@kazdan480: Spytam z ciekawości - o co z nimi chodzi?

Avatar kazdan480

1 czerwca 2020, 09:53

@Polish_Soldier: strajki

Avatar Polish_Soldier

1 czerwca 2020, 09:54

@kazdan480: Pewnie chodzi o te w USA. Dzięki za wytłumaczenie.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 16:15

@Polish_Soldier: W trakcie zamieszek w Los Angeles w 1992 Koreańczycy bronili się na dachach przed okradającymi sklepy

Avatar Polish_Soldier

1 czerwca 2020, 16:16

O, tego to nie wiedziałem. Ciekawe. Dziękuję za wyjaśnienie.

Avatar Maly_modelarz15

1 czerwca 2020, 16:45

takie trochę tower defence

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 09:36

No tylko w USA władza będzie ich rozjeżdżać samochodami i do nich strzelać, a w Kanadzie policja przeprosi protestujących i się poprawi.

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 16:17

W Kanadzie ostatnio skuli kobiete za blaster ze str9ju Szturmowca z SW

Avatar uszaty_kacper

1 czerwca 2020, 09:46

Ktoś: Kanadyjczycy wcale nie są tak uprzejmi i mili
Ja:

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Gh0st01
Dodane przez: Gh0st01

Co za przypadek

Ch-chesz wyparować...?

Nie po oczach

Pozdrawiam świetliki

Fergus

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka