Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
A, okej
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 czerwca 2020, 14:16
I tak będziesz dzieckiem dla swoich rodziców.
Odpisz
2 czerwca 2020, 19:52
Mam 26 lat i dostałam od rodziców dwa browary kawałek ciacha na dzień dziecka . - .
Odpisz
1 czerwca 2020, 17:18
Wszyscy jesteśmy dziećmi bożymi
Odpisz
2 czerwca 2020, 01:40
@NightFox: więc czemu sku*wysyn dał mi tylko kopa w dupciem?
Odpisz
2 czerwca 2020, 01:45
@ViccyArt: Najwyraźniej jaki bóg taki prezent
Odpisz
1 czerwca 2020, 21:54
E tam, ja dostałem życzenia od moich mam, mimo że stary koń ze mnie.
Odpisz
1 czerwca 2020, 19:25
Ja tak czy inaczej obchodzę, bo w końcu urodziny.
Odpisz
1 czerwca 2020, 17:22
Moja mama ma 37 lat i dostała prezent xD
Odpisz
1 czerwca 2020, 16:47
smutna_żaba.jpg
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:22
nawet 90 latek jest czyimś dzieckiem więc
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:54
@ZSRRBall: oj tak tak
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:41
Mam 13 lat
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:32
Właśnie wróciłem z polowań na darmowe rzeczy z okazji dnia dziecka
Mam 16 lat i nikt mi nie chciał nic dać bo jestem za stary
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:19
Ale to 18 masz rocznikowo i dopiero za kilka miesięcy
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:30
@TenUczuc: ja tak mam xD
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:28
Ja mimo pełnoletności i tak od babci 50zł dostałam :>
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:01
Ja nic nie dostałem, w sumie mam 15 lat wiec to normalne
Odpisz
1 czerwca 2020, 14:41
@NesquikBoi: 17 latek: Czy mogę pić alkochol?
Ludzie: Nie, jesteś jeszcze dzieckiem
17 latek: To co dostanę na dzien dziecka?
Ludzie: Jesteś za stary na dzień dziecka, jesteś już prawie dorosłym!
Odpisz
1 czerwca 2020, 15:18
dokładnie tak tylko że mam 15 lat i nie pić alkohol tylko wyjść z domu w masce
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:50
I przypominasz sobię, że jesteś murzynkiem
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:48
22 i tatuś twerdzi że w tym wieku już się nie obchodzi tego święta, nawet życzeń nie usłyszałem.
Odpisz