Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TheExpertt

11 czerwca 2020, 08:33

Ej tak szczerze wielu ludzi na youtube mówi, że gtao to gra gdzie w sesji publicznej jest tak toksycznie i nie da się po prostu grać, a moje wrażenia są takie, że tak nie jest zazwyczaj wygląda to po prostu jak dowolna część gta tylko z innymi ludźmi

Avatar Pugsley

11 czerwca 2020, 09:59

@TheExpertt: uwież mi niektóre sesje są tak toksyczne,że jak widzę 3 deppresory lecące w moją stronę to odrazu zmieniam sesje. Dzięki R* za dodawanie kolejnych bolców dla tryhardów i griferów ;)

Avatar TheExpertt

11 czerwca 2020, 10:13

@Pugsley: nie wiem ja raz tylko z czymś takim się spotkałem, a tak ogólnie nie jest toksycznie

Avatar Anekoyashya

11 czerwca 2020, 10:29

@Pugsley: nie chcę być ch*jem ale..

Uwierz*

Avatar Pugsley

11 czerwca 2020, 10:37

@Anekoyashya: srry pżyciski mi się poje**ły ;)

Avatar Anekoyashya

11 czerwca 2020, 10:37

@Pugsley: spoko :D

Avatar Majnix

11 czerwca 2020, 11:00

@Pugsley: Opressor II to już całkiem rozwalił balans w tej grze. Albo go masz, albo jesteś w dupie. Nie dość, że 75% misji robi się z nim łatwiej i szybciej, to jeszcze najczęściej to jedyna opcja do obrony transportów przed patafianami którzy przylecą, strzelą rakietką i myślą, że są dobrzy, a jak ich zestrzelisz (bo jednak tacy dobrzy nie byli) to zaczynają się pruć na czacie i cię zabijać minigunem i rpg. Obecnie nie ma powodu, żeby korzystać z jakiegokolwiek innego pojazdu.

Avatar Przemek572

11 czerwca 2020, 15:10

@Majnix: Ja trochę już gram, a Opresora II widziałem raz na ulicy, nigdy mnie żaden nie zniszczył

Avatar Majnix

11 czerwca 2020, 16:05

@Przemek572: Opressor II z rakietami do tanich pojazdów nie należy. Najpierw trzeba wydać 3 mln $ na sam Opressor. Potem milion na klub nocny i ponad pół miliona na Terrorbite. Dopiero wtedy możesz sobie zamontować rakiety których koszt też wynosi pół miliona. Łącznie 5 milionów. Zakładając oczywiście, że wziąłeś najtańsze wersje klubu i terrorbita

Avatar Asystent_Google

11 czerwca 2020, 14:21

Green gang bitch

Avatar br00hm0m3n7

11 czerwca 2020, 12:53

pieseł od gta w 2004 powinien być czarny

Avatar WampirZZielonki

11 czerwca 2020, 10:39

Ja tam wolę gangsterów w hawajskich koszulach.

Avatar JustinekFilmsYT

11 czerwca 2020, 07:36

W sumie to opiera sie na tym samym: zaje**ć ku*wa fioletowych

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2020, 08:08

@JustinekFilmsYT: je**ć ku*wa zielonych

Avatar gromixowski

11 czerwca 2020, 08:40

i fioletowych

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2020, 08:40

@gromixowski: je**ć ku*wa tych ludzi bez kostiumów

Avatar PatryQQQ

11 czerwca 2020, 09:16

@JustinekFilmsYT: je**ć fioletowych

Avatar MajnkraftAlusiek

1 czerwca 2020, 10:52

Big Smoke!

Avatar Sniegstopnialy6

1 czerwca 2020, 10:12

Na początku gra 5 byo też groove street w online

Avatar Pugsley

1 czerwca 2020, 10:15

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Pugsley
Dodane przez: Pugsley
Tagi: #gta, #memy, #gry, #pieseł

Papierowa szkoła posting

Były nóżki, nie ma nóżek

Drewniany kominek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Najbardziej realistyczny spośród modów

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka