Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RhobarIV

7 czerwca 2020, 21:23

Nie Bóg tylko Mongołowie.

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 7 czerwca 2020, 21:51

@RhobarIV: może mongołowie byli narzędziem w rękach boskich, gniewem bożym dla Europy zesłanym jako kara za grzechy średniowiecznych europejczyków...

Avatar RhobarIV

8 czerwca 2020, 05:46

@xXkuba22Xx: To tak nie działa. Każdy z tych Mongołów był Dzieckiem Bożym i mógł się nawrócić i zostać zbawiony. Zło się dzieje dlatego że ludzie odrzucają Boga, a nie dlatego że On im każe to robić.

Avatar xXkuba22Xx

8 czerwca 2020, 13:17

@RhobarIV: xdd

Avatar Asystent_Google

8 czerwca 2020, 08:38

Te a zielenina to gdzie?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:27

Kiedyś siostra zakonna jak i ksiądz powiedzieli mi, że jakiekolwiek zarazy, wirusy, epidemie itp nie pochodzą od Boga, podobnie jak wszystko co jest złe, bo w końcu Bóg jest wszechdobry. Ile w tym prawdy? Nie mam pojęcia, ale ma to jakiś sens

Avatar Burger2004_09

1 czerwca 2020, 14:28

racja, nie pochodzą od Boga.
Pochodzą z trwającego 4 miliardy lat procesu ewolucji

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 14:33

Jak coś złego to nie od boga, ale jak udana operacja to już tak xd

Avatar Rinna

7 czerwca 2020, 21:46

Mi powiedzieli, że dobro jest od Boga, a zło od Szatana.

Avatar OwOcomedy

8 czerwca 2020, 08:36

to co złe to jest kara za nasze grzech, albo sami doprowadziliśmy do danej sytuacji

Avatar mietek69i8

7 czerwca 2020, 23:09

Teraz jest podobnie

Avatar Broski

7 czerwca 2020, 22:45

To nie żaden bożek, to głównie brak higieny, wszechobecny syf.

Avatar polska_cebulka

Edytowano - 1 czerwca 2020, 14:28

Znaczy podobno ufole rozpylali. Ale widziałem to w starożytnych kosmitach a oni we wszystkich wydarzeniach historycznych widzą ufoli. Ale se obejrzę czasem, bo w niektórych odcinkach nawet z sensem gadają

Avatar Propergol

7 czerwca 2020, 22:42

@polska_cebulka: taa, "Starożytne Wojny Bogów" z tłumaczeń Sumeryjskich kronik, gdzie po użyciu "starożytnej broni zastraszenia" przez Ninhurtę przeciwko Mardukowi o władzę nad Ziemią, ludzie umierali w męczarniach, krwawiąc z ust, nosa, oczu, oraz uszu, tracąc wcześniej włosy, zęby i paznokcie u rąk i stóp, gdy opadły na nich "zabójcze obłoki". Brzmi jakoś dziwnie znajomo nie? :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Powodzenia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Niegrzeczny Oskarek

Lekko nie będzie

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka