Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Pistacja15

9 czerwca 2020, 02:31

MOIM ZDANIEM film jest świetny

Avatar Wenglan

6 czerwca 2020, 14:02

Oj tak świetna jest ta pouczająca animacja z 1972 roku...a bo ty mówisz o tym filmie z 2012..oj

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Wenglan

7 czerwca 2020, 22:26

@patrolowy__: tak, jest dość krótki

Avatar patrolowy__

7 czerwca 2020, 22:32

@Wenglan: mròweczkostycznie. Luvisz muzykè memicznà?

Avatar Hawaiiball

6 czerwca 2020, 13:08

Jak ten po lewej nazywał się w polskiej wersji?

Avatar patrolowy__

7 czerwca 2020, 22:20

@Hawaiiball: Tež nazywaĺ siè Onceler

Avatar Asystent_Google

6 czerwca 2020, 08:45

Gdzie komentarz loraxa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar patrolowy__

7 czerwca 2020, 22:18

@Legolas9988: rozumiem

Avatar Legolas9988

7 czerwca 2020, 22:19

@patrolowy__: To dobrze

Avatar Xentez

6 czerwca 2020, 16:48

Ma się rozumieć, jedna z najlepszych bajek mojego dzieciństwa.

Avatar Domkri

6 czerwca 2020, 11:50

Ty, a ja myślałem że to tylko ja oglądałem lol

Avatar Mr_AdiX17

6 czerwca 2020, 08:38

Co to kurde jest za film?!

Avatar reedy7

6 czerwca 2020, 11:45

@Mr_AdiX17: lorax

Avatar Manhunt

6 czerwca 2020, 11:07

miałem mindfucka i myślałem że chodzi o lorax12

Avatar Toitoi666

6 czerwca 2020, 09:56

Jeden z moich ulubionych <3 a chciaki są spoko tylko trzeba by było mądrzej je produkować

Avatar
Konto usunięte

6 czerwca 2020, 08:09

Lorax fajny film

Avatar Gryficowa

1 czerwca 2020, 19:47

Szczerze? Nigdy go nie oglądałam

Avatar patrolowy__

1 czerwca 2020, 23:25

@Gryficowa: gorąco polecam

Avatar podgrzybek126

1 czerwca 2020, 17:37

Czy je e e e estem zły

Avatar patrolowy__

1 czerwca 2020, 19:23

@podgrzybek126: robie to co natura każe mi. Pierwotnie to chciałem dać w wypowiedzi Once lera

Avatar Sergiusz1234

1 czerwca 2020, 18:59

Oncleler był idiotą, zamiast znowu sadzic po wycince to szedł dalej bez planu

Avatar PieselWojownik

1 czerwca 2020, 18:22

Ja uwielbiam ten film

Avatar
Konto usunięte

1 czerwca 2020, 17:00

Lorax <3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar patrolowy__
Dodane przez: patrolowy__

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka