Każdy kraj ma swoje problemy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Pilne
Nieuczciwa ocena
Z klasą się trzeba urodzić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2020, 12:14
Nasza nauczycielka od przedsiębiorczości mówiła nam wiele razy,że Brytyjczycy to najgorszy rodzaj turystów, za to jednym z najlepszych są o dziwo rosjanie
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:51
Anglicy to najgorszy rodzaj turystów na świecie:
Brzydcy = tysiące lat kazirodztwa na małej wyspie
Wiecznie pijani : kiedy kobiety na twojej wysepce są tak brzydkie że nawet lwy morskie wydają ci się syrenami to potrzebujesz tyle alkoholu ile możesz.
Pyszałkowaci : Moje imperium Moje kolonie.
Zero higieny osobistej: Typowy piękny skrzywiony żółty uśmiech brytola.
Agresywni : Wszystkie wymienione wyżej punkty sprawiają że przeciętny brytol pluję się bardziej od alpaki jak mu cokolwiek wytkniesz.
Odpisz
6 czerwca 2020, 13:34
@WickedHeart: Angole to sku*wiele ogólnie
Odpisz
6 czerwca 2020, 15:06
@WickedHeart: nie ma to jak oceniać cały naród nie znając wszystkich jego obywateli.
co do kolonii się zgadzam, ale ja uważam, że Anglicy to naród dumny, kulturalny i spokojny a nie agresywny. I rzadko kiedy pijany, ale jak już mówiłem to są najprawdopodobniej twoje doświadczenia, a to są moje, każdy człowiek jest inny
Odpisz
8 czerwca 2020, 09:01
@ZSRRBall: Bardzo mi się podoba Twoje podejście
Odpisz
6 czerwca 2020, 16:06
Niech żyją countryballe
Odpisz
6 czerwca 2020, 13:43
Oj nie nie angliq
Tak nie będzie
-1
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:15
nie ma to będąc turystą zabraniać komuś mówić w jego języku
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:09
jak on po polsku gada co jest
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:10
@MemePaladin399:
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:12
@KotBartek: no dzk za rozka ale nadal nie wiem czemu chce by gadali po ang a gada po pol
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:12
@MemePaladin399: ma rozdwojenie jaźni
Odpisz
1 czerwca 2020, 18:13
@KotBartek: to czemu jego druga jazn gada po polsku
Odpisz
Edytowano - 1 czerwca 2020, 19:10
@MemePaladin399: ej no nie rób mi rozkminy przez której nie będę spał całą noc
Odpisz
1 czerwca 2020, 19:18
@KotBartek: a bede
Odpisz
1 czerwca 2020, 19:31
@MemePaladin399: dziekuje
Odpisz
2 czerwca 2020, 07:35
@MemePaladin399: poslem spac.o 4
Odpisz
6 czerwca 2020, 11:13
@MemePaladin399: był typ z 24 rozdwojeniami jaźni i każda osobowość gadała w innym języku choć ta główna tych języków nie znała więc myślę że się da
Odpisz
6 czerwca 2020, 10:45
>mów po angielsku
>"Mówisz po Polsku"
Odpisz