Pogromca smoków jest jeden
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2020, 18:33
Ciekawe jak potężnego siusiora musi mieć osioł żeby zapłodnić smoczycę :3
Odpisz
10 czerwca 2020, 21:34
@PanSmietankaPowstaje: takiego jak ja
Odpisz
11 czerwca 2020, 17:46
@NorseWarrior: Ty to byś nawet faceta dał radę zapłodnić.
Odpisz
6 czerwca 2020, 18:55
Osioł Smokojebca
Odpisz
6 czerwca 2020, 14:54
Cudo
Odpisz
Edytowano - 6 czerwca 2020, 11:18
*to smok go ujeżdżał nie odwrotnie
Odpisz
6 czerwca 2020, 10:31
W oryginale z reddita było jeźdźca (ujeżdżacz) smoków.
Odpisz
6 czerwca 2020, 10:31
@pm888: Tutaj oryginał.
Odpisz
29 maja 2020, 22:36
A tak w ogóle to kim jest ta blondyka, bo z nikąd jej nie kojaże
Odpisz
29 maja 2020, 22:38
@IgiPolski: to ta z gry o tron (chyba)
Odpisz
30 maja 2020, 01:15
@Kapichu: aha, dzięki
Odpisz
6 czerwca 2020, 08:42
@IgiPolski: daenerys targaryen
Odpisz
6 czerwca 2020, 15:16
@IgiPolski: deanerys z gry o tron
Odpisz
29 maja 2020, 21:33
Pffft. Ninja z ninjago mają to w małym paluszku
Odpisz
Edytowano - 29 maja 2020, 21:44
ale oni tych smoków nie r*chali. Czy r*chali?
Odpisz
29 maja 2020, 21:49
A kto ich tam wie
Odpisz
29 maja 2020, 22:21
ja do dzisiaj się zastanawiam jak cztery smoki połączyły się w jednego
Odpisz
29 maja 2020, 22:23
@Kapichu: Jak to powiedział wielki człowiek "Są na tym świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły" Mały Zdrajco
Odpisz
29 maja 2020, 22:27
@mkiuytfdsxcvbnk: ile razy mam powtarzać to ta cebula mnie w mieszkaniu zamkneła a potem uskuteczniał propagande!
Odpisz
29 maja 2020, 22:32
@Kapichu: a co jeśli te smoki to tak naprawdę transformery typu combinerów i złączyły się mechanicznie żeby stworzyć większego smoka
Odpisz
29 maja 2020, 22:33
Ale teoria spiskowa
Odpisz
29 maja 2020, 22:33
@mkiuytfdsxcvbnk: to by oznaczało w teorii że gdyby chciały to by się rozłączyły co świadczy o tym że lubią ciasno
Odpisz
29 maja 2020, 21:30
Niepodważalna prawda
Odpisz
29 maja 2020, 21:29
No nie wiem, osioł wygląda bardziej na sub niż dom
Odpisz
29 maja 2020, 21:28
Sante Padre, ależ ich gęby są pokrzywione.
Odpisz