Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jeszcze jak
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2020, 22:14
Bruh
bruh
Odpisz
5 lipca 2020, 20:36
normik
Odpisz
23 maja 2021, 12:01
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:05
@Kebasa_z_mema: ok normiku, nie kompromituj się może
Odpisz
23 maja 2021, 12:06
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:07
@Kebasa_z_mema: normik i boomer z ciebie
Odpisz
23 maja 2021, 12:07
1. Bruh
2. Znowu bruh, bo nie moge być boomerem, bo mam 12 lat
Zatem bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:08
@Kebasa_z_mema: 1. Normik i boomer, możesz być bo się tak zachowujesz xD
Odpisz
23 maja 2021, 12:09
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:18
@Kebasa_z_mema: normik
Odpisz
23 maja 2021, 12:19
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:20
@Kebasa_z_mema: normik
Odpisz
23 maja 2021, 12:21
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:21
@Kebasa_z_mema: normik
Odpisz
23 maja 2021, 12:22
hurb
Odpisz
23 maja 2021, 12:25
@Kebasa_z_mema: mornik
Odpisz
23 maja 2021, 12:27
(powinno być ,,kimron" ale trudno)
Troche mi to słowo przypomina ,,morning"
Odpisz
21 czerwca 2020, 10:16
Głupie
Odpisz
21 czerwca 2020, 21:01
bruh
Odpisz
21 czerwca 2020, 21:35
no o tym mowie wspolczuje ci słabego humoru
Odpisz
24 czerwca 2020, 12:45
ok
Odpisz
23 maja 2021, 12:01
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:06
@Kebasa_z_mema: xD ale normik, widać że nowy na jeja
Odpisz
23 maja 2021, 12:07
bruh
Poza tym bruh x 2 bo konto mam od sierpnia zeszłego roku
Odpisz
23 maja 2021, 12:08
@Kebasa_z_mema: jakie razy dwa xD widać że nawet nie wiesz w jakich sytuacjach się cringowego bruh używa xD
Odpisz
23 maja 2021, 12:08
bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:09
@Kebasa_z_mema: normik
Odpisz
23 maja 2021, 12:12
nie normik, a osoba o tak zawyżonej inteligencji, że zaczyna mi coś odbruhowiwywać
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2021, 12:17
@Kebasa_z_mema: raczej małej skroro uzywasz cringowego i normickiego bruh
Odpisz
23 maja 2021, 12:20
Właśnie mam tak wysoką inteligencję, że jeszcze nie zauważyłeś tego co robię
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2021, 12:20
@Kebasa_z_mema: właśnie masz mała że używasz bruh. A wielką mam ja no ty nie zauważyłeś tego co robię
Odpisz
23 maja 2021, 12:22
przyganiał kocioł garnkowi
Nie potrafisz poprawnie sklecić zdania, a wypominasz mi używanie bruh
Ty jesteś jednym wielkim bruh momentem
Odpisz
Edytowano - 23 maja 2021, 12:24
@Kebasa_z_mema: zmieniasz temat na siłę na pisownie bo brak ci innych argumentów? Strasznie cringowe zachowanie xD. Cringowe bruh się używa wtedy gdy kolega twój zrobi coś cringowego i chcesz go wesprzeć niczym "F" Tylko mniejsze
Odpisz
23 maja 2021, 12:26
jesteś hipokrytą, i tyle mam do powiedzenia
Jak tylko mi przejdzie limit czasu to cie blokuje, bo z tobą sie nie da normalnie konwersować
A jak na razie, wróćmy do konwersacji ,,bruh-normik"
Odpisz
23 maja 2021, 12:29
@Kebasa_z_mema: jeju ziomek ja tylko żartuje xD co za różnica jak ktoś używa bruh xD
Odpisz
23 maja 2021, 12:30
czekaj co
Odpisz
23 maja 2021, 12:31
@Kebasa_z_mema: no trollowałem, a ty sie już zbulwersowałeś
Odpisz
23 maja 2021, 12:32
czyli twierdzisz że za każdym razem jak cie widze ty trollujesz?
Odpisz
23 maja 2021, 12:36
@Kebasa_z_mema: nie, tylko w niektórych momentach
Odpisz
19 czerwca 2020, 10:20
Bruh
Odpisz
18 czerwca 2020, 17:15
HURB
Odpisz
18 czerwca 2020, 09:54
Nie wiem dlaczego, ale twarze na pierwszym panelu wprowadzają mnie w lekki dyskomfort.
Odpisz
1 czerwca 2020, 19:22
Bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 19:27
Bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 20:05
bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 20:13
@Lesnydz1234: Bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 20:26
Bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 20:54
@jakub17:
B
R
U
H
Odpisz
1 czerwca 2020, 21:12
@Zima2017: B
Odpisz
1 czerwca 2020, 21:27
@Jaclaw: R
Odpisz
1 czerwca 2020, 21:42
@Przemek572: U
Odpisz
1 czerwca 2020, 22:35
@Filip8975: H
Odpisz
1 czerwca 2020, 22:52
bruh
Odpisz
1 czerwca 2020, 23:16
@Rubenfod:
M
E
G
A
B
R
U
H
Odpisz
1 czerwca 2020, 23:18
@Filip8975:
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:37
@Przemek572:
BBBBBB
B
RRRR
R
U
U
H
H
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:43
βραχ
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:45
БРУХ
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:01
@Jaclaw: 🅱️ruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:56
hurb
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:01
@CzeresniakPl: Bruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:16
S
U
P
E
R
B
R
U
H
Odpisz
Edytowano - 11 czerwca 2020, 12:23
B R U H
R
U
H
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:24
B R U H
R U H
U H
H
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:56
bruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 13:17
Bruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 13:34
@MrPierog:
B
BR
BRU
BRUH
BRU
BR
B
Odpisz
11 czerwca 2020, 14:27
@Liski_sa_super: BRUHanie
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:27
Odpisz
14 czerwca 2020, 19:30
@Archeologwinternetach: Bruh-man
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:32
@CzeresniakPl: bruhacz
Odpisz
16 czerwca 2020, 07:48
@Filip8975: bruhanie
Odpisz
17 czerwca 2020, 16:01
@CzeresniakPl: BrUh bRuH
Odpisz
11 czerwca 2020, 13:17
Bruh
Odpisz
12 czerwca 2020, 09:30
@GigannPlus: bruh
Odpisz
13 czerwca 2020, 13:38
@gromixowski: Hurb
Odpisz
13 czerwca 2020, 22:57
@MatkaBoskaSowiecka: poje**ny jakiś
Odpisz
14 czerwca 2020, 18:23
@GigannPlus: bruh
Odpisz
14 czerwca 2020, 20:43
@Mich2234: bruhacz
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:13
@Filip8975: bruh
Odpisz
15 czerwca 2020, 21:31
bruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:05
To jest język męski
Odpisz
11 czerwca 2020, 14:34
BRUHAŃSKO
Odpisz
11 czerwca 2020, 12:12
Chciałam właśnie napisać komentarz, jak to jest nieprawda, ale przypomniało mi się, że właśnie dlatego skończyłam tą toksyczną ,,przyjaźń" :v
Odpisz
11 czerwca 2020, 14:28
@Hiholatek: Bruh
Odpisz
11 czerwca 2020, 13:36
BRUH
Odpisz
11 czerwca 2020, 11:14
K*bieta zła, facet dobry
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:42
A potem pultają się o to, że się z nimi nie zadajesz, a one takie dobre przyjaciółki, że Cię obgadują za plecami, a jak coś chcą to zmiana charakteru o 180 stopni (albo wybierają jedno ze swoich fałszywych lic).
50 twarzy wielolicowej baby.
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:59
@Muneyuki: ja chcę zobaczyć kiedyś jak się takie 2 kobiety znajdują na ulicach i jedna chce czegoś od drugiej i ta ku*wa która ją wykorzystuje przybiera zły wyraz twarzy
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:35
Tak to wygląda jak chłop ma coś do chłopa to od razu mówi mu to prosto w oczy A jak baba ma coś to baby to jest obgadywanie.
Odpisz
1 czerwca 2020, 21:39
Bruh momento numero sinco
Odpisz
11 czerwca 2020, 10:05
@Szronk9: jajajajajajajajajajaj
Odpisz