Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jejathebest

6 czerwca 2020, 23:14

Od początku nie miała być

Avatar ZSRRBall

6 czerwca 2020, 23:16

@Jejathebest: miała mordo, Niemcy na początku byli mili, zwłaszcza po zajęciu Warszawy

Avatar ZSRRBall

6 czerwca 2020, 23:24

@ZSRRBall: o rety rety. Widzę że ktoś nic o tymnie wie.
Na początku Niemcy byli mili wobec Polaków, robilo sobie z nimi "przyjacielskie zdjęcia" rozdawali potrzebne rzeczy oraz pomagali tym którzy w wyniku walk stracili miejsce zamieszkania, a żołnierzy traktowali w dobry sposób, oczywiście wszystko na potrzeby propagandy. Potem jak wszyscy wiedzą sytuacja się zmieniła

Avatar Jejathebest

6 czerwca 2020, 23:25

@ZSRRBall: Ok

Avatar ZSRRBall

6 czerwca 2020, 23:26

@Jejathebest: epicka odpowiedz byku

Avatar Jejathebest

6 czerwca 2020, 23:26

@ZSRRBall: Wiem

Avatar Jejathebest

6 czerwca 2020, 23:27

@ZSRRBall: Jak się nie znam to się nie wypowiadam

Avatar ZSRRBall

6 czerwca 2020, 23:28

@Jejathebest: no i elegancko mordeczko tak trzymaj

Avatar Slepota

7 czerwca 2020, 01:44

@ZSRRBall: z historii bez cenzury dowiedziałem się że jak się ładnie usmienąłeś do kamery to dostawałeś kawałek chleba chyba

Avatar hi122

3 sierpnia 2020, 14:33

@ZSRRBall: Ja nie wiem co się później stało?

Avatar
Konto usunięte

5 października 2020, 17:17

@ZSRRBall: Się nie dziwię, że Naziści zniszczyli mały kawałek Warszawy. Poza tym w Obozie Śmierci w Tychach też w celach propagandowych więźniowie dostali większe racje żywnościowe, mieli ogródek, a dzieci dostawały słodycze.

Avatar ZSRRBall

5 października 2020, 18:08

dhata

Avatar
Konto usunięte

5 października 2020, 18:09

@ZSRRBall: Wiem, ale na ciekawostki nigdy za późno nie jest.

Avatar jaronek

6 czerwca 2020, 23:16

Czy jakakolwiek okupacja byłą miła

Avatar toster77

6 czerwca 2020, 23:18

@jaronek: Astro-Węgierska

Avatar Polandball966

6 czerwca 2020, 23:19

@jaronek: Tak.

Avatar Big_Chungus

6 czerwca 2020, 23:19

@toster77: astro wegry na orbicie aaaa

Avatar toster77

6 czerwca 2020, 23:20

@Big_Chungus: kocham autokorektę która wie wszystko lepiej

Avatar Zul_spod_biedry

7 czerwca 2020, 10:04

@jaronek: Okupacja księżyca

Avatar introman

11 czerwca 2020, 10:22

@Big_Chungus: Astro-Węgry - kraj bez dostępu do morza, ale z dostępem do kosmosu

Avatar xXkuba22Xx

11 czerwca 2020, 15:11

@jaronek: tak. Naziści ogólnie stosowali taką taktykę, że jak okupowane państwo nie stawiało oporu to nie stosowali represji i okupacja była łagodna. Przykład: Dania, trochę też Francja. Z resztą wiele okupacji w historii było łagodnych

Avatar Big_Chungus

11 czerwca 2020, 15:11

@xXkuba22Xx: ej a francja nie byla kolaborantem przypadkiem

nwm nie znam sie na historii z gory dzieki za wytlumaczenie

Avatar xXkuba22Xx

11 czerwca 2020, 15:33

@Big_Chungus: Tak, po części to była kolaboracja. Generalnie po podbiciu Francji przez Rzeszę podzielono ją na dwie części: Część okupowaną przez Niemcy i kolaboracyjne, zależne od Rzeszy państwo Vichy. okupacja w części zajętej przez Niemcy była bardzo łagodna ze względu na praktyczny brak oporu zarówno wojska podczas podboju jak i ludności francuskiej. Ich konformizm ich ocalił. Podobna sytuacja była w Danii. Oczywiście nie oznacza to, że we Francji nie istniał żaden opór, ani podziemie.

Avatar Ajgorak

6 czerwca 2020, 23:32

Mój ojciec ma z nim zdjęcie.

Avatar hehineji

11 czerwca 2020, 13:22

@Ajgorak: ja też mam, z lotkiem też

Avatar
bylojuz12

6 czerwca 2020, 23:19

N: Nie spojleruj.

Avatar JaToTen

6 czerwca 2020, 23:14

Czy to Abelard Giza?

Avatar Oldjedai

6 czerwca 2020, 23:15

@JaToTen: Tak to on

Avatar polski_skoczek

6 czerwca 2020, 23:15

I jak wszyscy wiemy nie była miła

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Pilne

Mało znany szczegół

Co za przypadek

Powodzenia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka