Zadziwiające, ile osób bierze nóż na randkę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Dwa oblicza
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Nie znoszę kleszczy
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2020, 22:31
Czasem nie trzeba mieć randki by wyjść z nożem na dziewczyne
Odpisz
11 czerwca 2020, 23:39
@Kamixs: czemu nie masz karola kota na awatarze..
Odpisz
11 czerwca 2020, 21:21
Żeby noszenie noża na randki nie wyglądało podejrzanie, ja nóż przy sobie mam zawsze
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:31
Muszą zaznaczyc miejsce randki. Nie wiem po co ale chyba po to :v
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:39
Ok, wziąłem kwiaty, można iść
Ku*wa, zapomniałem o sztylecie
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:59
@Chiroaka: ku*wa, jeszcze pochodnie, jedzenie i bloki do podsadzania
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:58
Ja gdziekolwiek nie pójdę biorę ze sobą nóż, bo bez niego z jakiegoś powodu czuję się po prostu źle.
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:24
Is dis e Dżodżo refrens?
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:29
nie
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:29
@polak922: Ar ju szur?
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:30
Tak.
Odpisz
11 czerwca 2020, 18:30
@polak922: Szkoda.
Odpisz
11 czerwca 2020, 19:16
Niby tak ale jednak nie do końca.
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:02
Jacki i Barbary?
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:51
@HerrDoctor: siedzą na kominach i całują świniach
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:36
Nie ma to jak nosić przy sobie sztylet na pierwszej randce...
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:46
@Akosz: Ja wożę siekierę ze sobą
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 09:47
@Witciu: ja saperkę
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:49
@Witciu: tak jestem dzieciakiem, ale za to normalnym
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:50
@Akosz: Jesteś dzieciakiem i wozisz saperkę? Po co?
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 09:55
@Witciu: to jest saperka wielofunkcyjna czyli ma klucze itp. Itd a poza tym długość tej saperki to tylko35 centymetrów. Ps. Wożę ją przymocowaną do bagażnika roweru bo często jeżdżę po lasach(mieszkam na wsi) i gdy jakaś śruba się zluzuje, to mogę tą saperką ją przykręcić. A poza tym kolega nosi bagnet od ak-47 więc w czym problem?
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:57
@Akosz: ja nosze łopate,worek foliowy,młotek i noż
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:57
@Akosz: Ja mam pod wycieraczką 20 cm nóż w razie czego. Dodatkowo pasy, linę, łopatę i inne pierdoły które są potrzebne by wykopać samochód
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:03
@Witciu: nie wiem czemu, ale gdy moi koledzy szli słuchać popka i innego gówna, ja w tym czasie uczyłem się obróbki stali(spawanie, cięcie,, flexem" i szlifowanie drewna). A gdy czytałem opinię od psychologa(pojechałem do poradni po stwierdzenie dysgrafii) że,, jestem starszy umysłowo o dwa lata od mojego rocznika" to się trochę ździwiłem. A to mnie,, koledzy" z klasy nazywali dzieciakiem
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:04
@Akosz: ja absolutnie nie chciałem cię nazywać dzieciakiem po prostu przytoczyłem część zdania której sam użyłeś
Odpisz
5 czerwca 2020, 10:06
@Witciu: no tak, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o to że ludzie dziwią się że nieletni(z dzieciakiem to może przesadziłem) nosi ostre narzędzia, które przydają się w życiu codziennym.(scyzoryk, saperka)
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:46
ok jak cie wku*wi to po prostu rzucisz swoim sztyletem w nią i git
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:39
Ciekawe co by czuli jakby drzewa tak ryły swoje inicjały na ich ciałach
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:35
biedne drzewa
Odpisz
5 czerwca 2020, 09:37
@lolpandapl: Wandale, to nawet oni
Odpisz
Edytowano - 5 czerwca 2020, 09:36
Idź na randkę z nożem
Przydatne jeśli randka wypali, albo nie wypali
Odpisz