Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 maja 2023, 16:26
jprd komentarze sprzed 16 lat..
kocham losowe
Odpisz
2 stycznia 2022, 11:28
Polska...
Odpisz
Edytowano - 16 września 2021, 20:31
Z ostatniej chwili! Zrobiliśmy drogi na Euro 2012!
Odpisz
27 lutego 2021, 18:02
I wruuum drift.
Odpisz
12 maja 2012, 22:59
To jest w Polsce ***iste jak drogowcy pilnują terminu a w tym wypadku energetyka ma problem na czas przenieść instalację ;/ były też przypadki że zamiast słupa było drzewo które stanowiło problem dla ochrony środowiska... jednym słowem Polska piękny kraj czas uciekać za granicę młodzi rodacy
Odpisz
13 kwietnia 2012, 20:25
He, he. Widziałam na FB!
Odpisz
2 maja 2011, 20:28
A gdzie dziury?
Odpisz
21 czerwca 2011, 12:50
@mati90: no właśnie w dziurę włożyli słup, aby nie było, że tam kiedyś dziura była. xD
Odpisz
24 kwietnia 2011, 21:37
he
Odpisz
12 lutego 2011, 17:01
heh dobre lol
Odpisz
8 lutego 2008, 15:34
Jakiś bezmózg to zaproiektował (2)
Odpisz
5 lutego 2008, 15:56
a jak ktoś walnie w slup to co
Odpisz
21 stycznia 2008, 17:40
a co z słupem nikt nie zajażył??? Właśnie zrąbana organizacja bo słupu nie umiąm przestawić(wiem że chodzi o prąd)a propo racja gdyby złączyć te dwa chodniki droga powstała by Auto strada XD
Odpisz
11 stycznia 2008, 11:42
To jest w Polsce :d Powiem wiecej... Warszawa -> Białołęka -> Tarchomin :D Zdjęcie sprzed ok. 2 lat :D Mieszkam tam... widziałem tą opcje :P
Odpisz
31 grudnia 2007, 12:00
Po za tym chodnik jest szeroki jak droga :) Moze to po jezdni sie chodzi, a po chodniku jezdzi?
Odpisz
29 grudnia 2007, 15:34
;)
Odpisz