Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dobrze czasem się oderwać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 czerwca 2020, 10:30
Chcialabym sobie pooglądać sztukę jejaków, da mi ktoś link do swoich prac?
Odpisz
10 czerwca 2020, 11:01
@MsCrazyAlex: moja najnowsza
Odpisz
10 czerwca 2020, 11:07
@Demetrix: jak my w temacie oczoje**ości...
Odpisz
10 czerwca 2020, 11:29
@MsCrazyAlex: usunęli mi instagrama
Odpisz
10 czerwca 2020, 11:33
CO TO ZA KOŃ DZIWNY?!
Odpisz
10 czerwca 2020, 11:53
@MsCrazyAlex: )łap najnowszy
Odpisz
12 czerwca 2020, 10:46
@MsCrazyAlex: Podziwiaj upośledzonego kota
Odpisz
12 czerwca 2020, 11:14
@Sylwanapl: o, witaj heretyku
Odpisz
Edytowano - 12 czerwca 2020, 21:28
@MsCrazyAlex: Zrzut ekranu, obrobiony (usunięcie jednostek, HUD itp.) w celu uzyskania scenerii
https://www.deviantart.com/tydeus2000/gallery
Odpisz
13 czerwca 2020, 20:27
@MsCrazyAlex:
Odpisz
14 czerwca 2020, 20:05
@MsCrazyAlex: zapodziałam oryginał, ale masz
Odpisz
16 czerwca 2020, 22:08
@MsCrazyAlex: Jeden z rysunków z mojego profila na insta (nie chciało mi się wycinać)
Odpisz
16 czerwca 2020, 22:29
@MangleTheFoxy123: w jakim programie rysowałaś?
Odpisz
17 czerwca 2020, 00:42
@MsCrazyAlex: Ibis Paint na telefon
Odpisz
16 czerwca 2020, 22:06
Pamiętam jak wrzuciłam swój rysunek na insta to wyskoczyło mi powiadomienie, że ktoś ten szit polubił
Jak sprawdziłam profil tej typiary to były tam same rysunki hentai
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:20
Zastanawiałem się kiedyś, czy wrzucić moje rysianko na deviantarta czy coś, ale stwierdziłem, że jestem zbyt ch*jowy i zostawiłem sobie dla siebie. Ale paru osobom z Discorda się spodobały więc stonks.
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:18
@Soberker: ja mam tak samo, ale z wypokiem. Krążąc po deviantarcie uświadomiłem sobie, że nie ważne jak ch*jowy jest twój rysunek, to zawsze przypadnie tam komuś do gustu.
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:41
@Soberker: co to jest deviantart? [_____]
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:42
oj panie... w skrócie: miejsce dla artystów i koneserów sztuki niekonwencjonalnej
Odpisz
10 czerwca 2020, 12:16
Poza sztuką jest też taka "sztuka" jak rzeczy podchodzące pod borno.
Odpisz
16 czerwca 2020, 14:05
@Soberker: Albo główna strona zawalona obrazkami z otyłymi dziewczynkami
Odpisz
10 czerwca 2020, 15:08
Gdyby nie było tego o furry to nawet jest się z czego cieszyć bo człowiek kultury a tak to po prostu je**ny furas
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:52
Czy ja widzę podwójne oznaczenie logiem?
Odpisz
10 czerwca 2020, 12:22
@abecedefg: Tak ale ty w przyszłości dowiedziałeś się że tak powinno być
Odpisz
5 czerwca 2020, 11:19
Takie prawdziwe. Raz taki jeden użytkownik dodał mój art do ulubionych i miał jeszcze tam obrazki z grubymi postaciami.
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:04
@DinoSummer: Hmmm... Czy to czasem nie był pewien jejak?
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:07
@NorseWarrior: Nie.
Odpisz
10 czerwca 2020, 08:38
@DinoSummer: o nie, te postacie to najgorzej, czemu tam nie moderacja tego nie banuje.
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:23
Deviantart umarł śmiercią naturalną
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:31
@Sunrise711: otóż nie sądzę
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:58
@Sunrise711:
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:12
@PanElmo_: 1 litr mi się przyda, bo zaraz wypiję wodę, a nie chce mi się dupy ruszać po kolejną butelkę xD
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:16
@Sunrise711: Zgadzam się, po ulepszeniu na "elipsę" wiele osób się przeniosło czy to na fb, instagrama czy twittera, bo z deviantarta się ludzi nie słuchali
(Przymusowo dali elipsę, sama do ostatniego momentu używałam starej wersji)
Odpisz
10 czerwca 2020, 07:34
@kas12345kas: Elisa fajne narzędzie do okręgów o co chodzi
Odpisz
10 czerwca 2020, 08:30
@Tonie: Elisa to narzędzie do gotowania, nie do okręgów
Odpisz
10 czerwca 2020, 08:36
@Sunrise711: przynajmniej naturalną, bo Sony Skech, Sony załatwiło pez powodu. A o DevianArt'cie nie wiem za dużo bo dopiero od jakiś 2 miesięcy go mam i wedłóg mnje są taam jeszcze twórcy warci uwagi.
Odpisz
10 czerwca 2020, 01:04
>dodaj dwa rysunki tego samego dnia
>nad jednym pracuj dobre kilka godzin
>nad drugim może ze 2-3
>pierwszego nikt nie zauważa, bo drugi to delikatne jojo reference
>ciesz się z czterech ulubionych ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
10 czerwca 2020, 00:10
Ciesz się, ja od dwóch lat stoję w miejscu z obserwującymi na ig. I nie mam nawet 80
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:51
Jezu, w życiu nie widziałem bardziej relatable obrazka
Albo jak widzisz powiadomienie a to kolejny llama badge
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:42
Chciałam właśnie wstawić 2 memy na jeja ale nie mogę bo mi nie chcą się pobrać i nie wiem co teraz zrobić bo jednego wstawi moja znajoma która też ma konto ale nadal nie wiem co z drugim
Odpisz
9 czerwca 2020, 22:18
rel, jejku
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:32
No niestety dużo osób masowo dodaje arty do ulubionych żeby zwrócić na siebie uwagę, więc może się okazać że dalej nikt nie docenia twojej pracy.
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:19
Już się bałem, że to ja, na szczęście nie mam devianarta.
Odpisz
9 czerwca 2020, 21:18
To wyście chyba na pixiv'a nie wchodzili ludzie... Tam też są powalone arty - zwłaszcza, jak szuka się po tagach w języku japońskim. Pixiv ogółem to trochę jak taki japoński dA.
Odpisz