Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2021, 22:45
Wiśniowa cola dawała kopa
Odpisz
20 lipca 2022, 12:46
@Robertstyn: rel
Odpisz
8 lutego 2023, 19:39
@Kiilano: dalej reluje
Odpisz
5 października 2020, 09:48
Odpisz
7 czerwca 2020, 09:18
Najlepszy był wiśniowy
Odpisz
7 czerwca 2020, 11:50
@rysiu311: jezu tak >>>>>
Odpisz
7 czerwca 2020, 11:51
@Mimikkyu: ja w dzieciństwie myślałem że to colowy ale jednak był wiśniowy
Ciekawe czy jeszcze sprzedają
Odpisz
7 czerwca 2020, 12:00
@rysiu311: ja tak samo i przez to myślałam że colę się robi z wiśni
Odpisz
7 czerwca 2020, 14:08
@rysiu311: starzy robili wszystko abym nie chciał tego pić
Odpisz
7 czerwca 2020, 15:03
@KubiXator: ale tak się nie dało bo było zbyt zajebiste
Odpisz
7 czerwca 2020, 16:36
@rysiu311: dokładnie
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:29
@rysiu311: Potwierdzam
Odpisz
8 czerwca 2020, 20:58
@rysiu311: to była cherry cola a nie wiśnie
Odpisz
8 czerwca 2020, 20:59
@Wojtaseq63: a cherry to po angielsku ku*wa co niby znaczy
Odpisz
8 czerwca 2020, 21:00
@rysiu311: napisałeś że wiśniowy był najlepszy a nie wiśniowa cola
Odpisz
8 czerwca 2020, 21:03
@Wojtaseq63: wszyscy inni wiedzą o co cmn
Odpisz
8 czerwca 2020, 22:20
@rysiu311: Te czasy na wycieczce z cherry colą
Odpisz
9 czerwca 2020, 00:45
@rysiu311: +2
Odpisz
29 czerwca 2020, 17:02
@KubiXator: KubiXator ale dlaczego starzy ci nie pozwalali ci tego pić?
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:48
@Nikodem8378: nie wiem
Odpisz
29 czerwca 2020, 20:56
@KubiXator: a zapytałeś ich kiedyś?
Odpisz
30 czerwca 2020, 15:54
@Nikodem8378: nie
Odpisz
9 czerwca 2020, 00:58
Ja mam 13 lat a pamiętam jupika
.
.
.
ciekawe czemu już go nie sprzedają
Odpisz
9 czerwca 2020, 16:09
@jeja_12: true ja mam 14
Odpisz
29 czerwca 2020, 17:01
@jeja_12: ja jupika takiego znalazłem co było w nim połowa napoju i ja go znalazłem na podwórku moim w skrzakach a termin przeterminowania dodatkowo do roku 2012 było a ja tego jupika szukałem i sie okazało że go w 2010 roku włożyłem do skrzaków bo grałem piłke z kuzynem a butelka upadła
Odpisz
9 czerwca 2020, 09:54
Long time no see...old friend
Odpisz
9 czerwca 2020, 07:48
Co wy wiecie o nostalgii?
Odpisz
9 czerwca 2020, 00:19
Truskawkowy najlepszy
Odpisz
9 czerwca 2020, 00:09
O KU*WA JUPIKI. NAJLEPSZE BYŁY COLOWO WISNIOWE
Odpisz
8 czerwca 2020, 21:42
Chemiczne to było strasznie, mama nie pozwalała pić.
Odpisz
8 czerwca 2020, 20:57
Cherry cola ale bym se teraz taką dupną tylko że już nie ma
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:49
właśnie do mnie dotarło że ostatni raz piłem to 12 lat temu...
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:34
Mniam, wiśniowa cola.
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:45
@taranee4545: najlepsze.
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:39
I jeszcze Pysio z grą pod kartonikiem.
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:15
cholibka
Odpisz
8 czerwca 2020, 19:13
Bruh nie trzeba być starym u mnie na mieście sprzedają je normalnie tylko pod nową etykietą
Odpisz