Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Robertstyn

10 grudnia 2021, 22:45

Wiśniowa cola dawała kopa

Avatar Kiilano

20 lipca 2022, 12:46

Avatar Kiilano

8 lutego 2023, 19:39

@Kiilano: dalej reluje

Avatar siema123eniu

5 października 2020, 09:48

Avatar rysiu311

7 czerwca 2020, 09:18

Najlepszy był wiśniowy

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Nikodem8378

29 czerwca 2020, 20:56

@KubiXator: a zapytałeś ich kiedyś?

Avatar KubiXator

30 czerwca 2020, 15:54

Avatar jeja_12

9 czerwca 2020, 00:58

Ja mam 13 lat a pamiętam jupika
.
.
.
ciekawe czemu już go nie sprzedają

Avatar Artcie

9 czerwca 2020, 16:09

@jeja_12: true ja mam 14

Avatar Nikodem8378

29 czerwca 2020, 17:01

@jeja_12: ja jupika takiego znalazłem co było w nim połowa napoju i ja go znalazłem na podwórku moim w skrzakach a termin przeterminowania dodatkowo do roku 2012 było a ja tego jupika szukałem i sie okazało że go w 2010 roku włożyłem do skrzaków bo grałem piłke z kuzynem a butelka upadła

Avatar Czekoladkapl

9 czerwca 2020, 09:54

Long time no see...old friend

Avatar splashradek

9 czerwca 2020, 07:48

Co wy wiecie o nostalgii?

Avatar Poziomica

9 czerwca 2020, 00:19

Truskawkowy najlepszy

Avatar CzeresniakPl

9 czerwca 2020, 00:09

O KU*WA JUPIKI. NAJLEPSZE BYŁY COLOWO WISNIOWE

Avatar WampirZZielonki

8 czerwca 2020, 21:42

Chemiczne to było strasznie, mama nie pozwalała pić.

Avatar Wojtaseq63

8 czerwca 2020, 20:57

Cherry cola ale bym se teraz taką dupną tylko że już nie ma

Avatar Maly_modelarz15

8 czerwca 2020, 19:49

właśnie do mnie dotarło że ostatni raz piłem to 12 lat temu...

Avatar taranee4545

8 czerwca 2020, 19:34

Mniam, wiśniowa cola.

Avatar Maly_modelarz15

8 czerwca 2020, 19:45

@taranee4545: najlepsze.

Avatar taranee4545

8 czerwca 2020, 19:39

I jeszcze Pysio z grą pod kartonikiem.

Avatar Mr_AdiX17

8 czerwca 2020, 19:15

cholibka

Avatar Anonim7362616

8 czerwca 2020, 19:13

Bruh nie trzeba być starym u mnie na mieście sprzedają je normalnie tylko pod nową etykietą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Artcie
Dodane przez: Artcie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka