Ktoś tu chyba nie lubi BMW
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 czerwca 2020, 10:17
W tych czasach prawie nie ma już właścicieli e36 zatoki jest w luj wku*wiających posiadaczy civików na glebie z urwanymi wydechami,a przynajmniej tak jest w moim mieście
Odpisz
14 czerwca 2020, 20:38
wioska, młodzież (14-16) skutery 50 i motorowery, ze 2 125 z wykręconymi dziurami w wydechu na odpie**ol, byle hałasił
Odpisz
14 czerwca 2020, 21:48
@gerwazysramdowazy: ja tam klasę 125 szanuje, tylko młodzież przez ciebie opisana tak nie do końca
Odpisz
14 czerwca 2020, 23:22
ja mam e36
Odpisz
15 czerwca 2020, 16:08
@Yoda_MLG: kupeta kompot czy kombolot?
Odpisz
15 czerwca 2020, 20:33
@Yoda_MLG: gruz czy nadal gruz
Odpisz
14 czerwca 2020, 20:04
To nie E36. Za dobrze się blacha trzyma
Odpisz
8 czerwca 2020, 10:08
Auto było i się zmyło
Odpisz