W Peru lepiej się nie kłócić z siłaczami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Hobby dla faceta
Pilne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 listopada 2013, 14:16
Dobrze że w Polsce tego nie ma bo bym byl już masowym mordercą ._.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:30
@jacek1s: W Polsce coś takiego by nie przeszło, skoro WSZYSCY idą razem pić (u nas bez dowodziku ani rusz).
Odpisz
3 listopada 2013, 14:31
@jacek1s: Co roku jakieś 1/40 społeczeństwa dusi się przez źle zjedzoną kanapkę ... już jesteś mordercą :D
Odpisz
3 listopada 2013, 14:32
@lufca: Oj tam ;p Ktoś dorosły kupi i się jakoś uda ;-;
Odpisz
3 listopada 2013, 14:33
@Krychomir: Nie. Ja to nazywam równowagą gatunków :P
Odpisz
3 listopada 2013, 14:35
@jacek1s: Pewnie policja zawsze czyhałaby na nieletnich i sprawdzała trzeźwość .-.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:46
@lufca: To by się szło do piwnicy albo gdzieś i tam piło xD
Odpisz
3 listopada 2013, 14:51
@jacek1s: Kreatywny jesteś, nie powiem.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:53
@lufca: albo do stodoły ._.
Odpisz
3 listopada 2013, 14:59
@jacek1s: ._.
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2013, 15:03
@lufca: nie wiem w sumie gdzie się piję ponieważ nie jestem gimbem który pije i pali ;-;
Odpisz
3 listopada 2013, 15:04
@jacek1s: Fascynujące ;-;
Odpisz
3 listopada 2013, 17:34
@lufca: On sam jest fascynujący... ;_;
Odpisz
3 listopada 2013, 19:36
@amekninja555: Bo jest kanapką
Odpisz
3 listopada 2013, 20:54
@ninja618: Nie tylko dlatego! ;__;
Odpisz
3 listopada 2013, 21:28
@amekninja555: Oh my GOD co jeszcze ?
Odpisz
3 listopada 2013, 21:38
@ninja618: Ma majonez, pomidory, szynkę i sałatę, a nawet niesmaczne jest to połączenie, a Jacuś ciągle jest smaczny! :O
Odpisz
3 listopada 2013, 23:28
@amekninja555: Are you fucking kiding me ? muszę ci coś powiedzieć w tajemnicy ja ustawiłem kartony żeby Hanka zginęła i ja jem kanapki ! o.0
Odpisz
4 listopada 2013, 14:08
@ninja618: To nie ty ustawiłeś kartony, to Pan Karton tam poszedł i zwołał kolegów, a kolegów Jacusia jem nawet ja! ;-;
Odpisz
4 listopada 2013, 14:11
@amekninja555: Pan karton mnie wynajął -_- a ja jem jacka TERAZ
Odpisz
3 listopada 2013, 17:36
Słyszałem o tym,tylko że niektórzy wychodzą w kawałkach po takich bójkach i owszem,mają czyste sumienie,ale to raczej niewielka rekompensata od kilku złamanych żeber,masy siniaków i skaleczeń.
Odpisz